do czego...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • maisy
    Przyczajenie
    • 2005-04
    • 6

    #1

    do czego...

    Dziewczyny poradzcie, do czego moge nosic te bluzke.
    Lato prawie sie konczy i chcialabym ja chociaz raz zalozyc.
    Jest sniezno biala czego na zdjeciu moze nie widac.
  • cyn@monk@
    Zadomowienie
    • 2005-08
    • 1159

    #2
    Dot.: do czego...

    ja bym ją ubrala do jasnych jeansow

    Komentarz

    • Vivienne
      ... cho nie Westwood
      • 2005-05
      • 27798

      #3
      Dot.: do czego...

      A czemu od razu do jasnych?
      Ogólnie takie bluzeczki najlepiej wyglądają do jeansów, tak mi się wydaje
      Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
      nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

      Stanisław Lem

      Komentarz

      • paula007
        Zakorzenienie
        • 2005-08
        • 21054

        #4
        Dot.: do czego...

        też sądzę, że najlepsze będą jeansy. albo spódniczka dżinsowa.



        Komentarz

        • maisy
          Przyczajenie
          • 2005-04
          • 6

          #5
          Dot.: do czego...

          dzieki, kobietki

          Komentarz

          • Queen_Mary
            Raczkowanie
            • 2005-07
            • 258

            #6
            Dot.: do czego...

            Moim zdaniem taka bluzeczka pasuje niemal do wszystkiego, na chłodniejsze dzionki pod bolerko

            Komentarz

            • kodeina
              Zakorzenienie
              • 2003-01
              • 9810

              #7
              Dot.: do czego...

              maisy fajna ta Twoja bluzeczka - jeansy, spódniczki, rybaczki będą pasować

              Komentarz

              • Roxy
                Rozeznanie
                • 2005-08
                • 590

                #8
                Dot.: do czego...

                Jeansy, to najlepsze rozwiazanie, ale jakies ciemniejsze, zeby byl kontrast pomiedzy bluzeczka a spodniami. Mozesz tez sprobowac ze sztruksami i spodniczkami jeansowymi.

                Komentarz

                Przetwarzanie...