Komers

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Lena332
    Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
    • 2005-08
    • 76

    #1

    Komers

    Poradźcie mi co można ubrać na komers ? Mile widziane zdjęcia chcę cos podobnego do tego
    Załączone pliki
  • paula007
    Zakorzenienie
    • 2005-08
    • 21054

    #2
    Dot.: Komers

    o, ja też mam w tym roku komers, więc chętnie obejrzę propozyje.



    Komentarz

    • cypressangel
      Zakorzenienie
      • 2005-07
      • 28467

      #3
      Dot.: Komers

      Ja chciałabym się tylko dowiedzieć, co to jest KOMERS?
      Pozdro


      Komentarz

      • Jeanette
        Raczkowanie
        • 2005-05
        • 332

        #4
        Dot.: Komers

        Pierwotnie opublikowany przez cypressangel
        Ja chciałabym się tylko dowiedzieć, co to jest KOMERS?
        Pozdro
        A no właśnie, ja też jestem ciekawa
        Four winds at the four winds bar
        Two doors locked and windows barred
        One door left to take you in
        The other one just mirrors it

        Komentarz

        • akka3
          Raczkowanie
          • 2005-07
          • 43

          #5
          Dot.: Komers

          i ja również

          Komentarz

          • kasia89
            Zakorzenienie
            • 2005-01
            • 3739

            #6
            Dot.: Komers

            Pierwotnie opublikowany przez Jeanette
            A no właśnie, ja też jestem ciekawa
            Komers to zabawa na zakonczenie szkoly podstawowej, gimnazjum Cos takiego jak studniowka dla mlodszych

            Było juz pare podobnych wątkow:
            http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48926
            http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=komers
            http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=komers
            http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49011

            Komentarz

            • gabi121
              Raczkowanie
              • 2005-06
              • 436

              #7
              Dot.: Komers

              Pierwotnie opublikowany przez cypressangel
              Ja chciałabym się tylko dowiedzieć, co to jest KOMERS?
              Pozdro
              Komers-impreza na zakonczenie gimnazjum. cos takiego jak studiowka na koniec lo. obie imprezy super wspominam

              Komentarz

              • kasia89
                Zakorzenienie
                • 2005-01
                • 3739

                #8
                Dot.: Komers

                Pare roznych propozycji. Swoja droga to sie wczesnie zabierasz za wybieranie sukienki

                Komentarz

                • cypressangel
                  Zakorzenienie
                  • 2005-07
                  • 28467

                  #9
                  Dot.: Komers

                  Aha - to teraz już wszystko wiem
                  U mnie komers to po prostu bal 6 klas lub bal gimnazjalny
                  Dzięki za odp.


                  Komentarz

                  • iza_
                    Wtajemniczenie
                    • 2005-04
                    • 2579

                    #10
                    Dot.: Komers

                    sukienka bardzo ładna i jak najbardziej nadaje się na komers-skromna i elegancka
                    "Uśmiech losu można zobaczyć
                    nawet w tych najciemniejszych chwilach...
                    Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."

                    Komentarz

                    • kasia89
                      Zakorzenienie
                      • 2005-01
                      • 3739

                      #11
                      Dot.: Komers

                      cd.

                      Komentarz

                      • kasia89
                        Zakorzenienie
                        • 2005-01
                        • 3739

                        #12
                        Dot.: Komers

                        Komentarz

                        • kasia89
                          Zakorzenienie
                          • 2005-01
                          • 3739

                          #13
                          Dot.: Komers

                          I ostatnie

                          Komentarz

                          • misiolinka20
                            Raczkowanie
                            • 2005-07
                            • 424

                            #14
                            Dot.: Komers

                            komers!!!! przepraszam wszystkich za ten smiech, ale nie mialam zielonego pojecia, ze takie slowo w ogole istnieje co to sie wyprawia kiedys takie imprezy nazywaly sie zwyczajnie jak np. "bal osmych klas", a teraz?! komers! kto w ogole taka nazwe wymyslil? i co ona tak naprawde oznacza?! bo np. "studniowka" to rozumiem- 100 dni do matury. a co do ubioru, to uwazam, ze skromna, ale elegancka sukieneczka bedzie najlepsza


                            All I ever wanted

                            All I ever needed
                            Is here in my arms

                            Words are very unnecessary
                            They can only do harm

                            Komentarz

                            • 2-B
                              Rozeznanie
                              • 2005-07
                              • 498

                              #15
                              Dot.: Komers

                              ja miałam podobną sukienkę do tej, tylko moja była taka bardziej na ukos i zawiązywana na szyi, w dodatku miała przypinaną różową róże która pasowała do namalowanych różowych pasemkach na włosach, spokojnie możesz iść w podobnej
                              Załączone pliki
                              Stop looking, start seeing...

                              Komentarz

                              • Roxy
                                Rozeznanie
                                • 2005-08
                                • 590

                                #16
                                Dot.: Komers

                                Jak konczylam gimnazjum, to mialam komers,ale w formie dyskoteki i nie chcielismy sie ubierac jakos elegancko, tylko zrobilismy sobie impreze, kady przychodzil ubrany tak jak mu sie podobalo i bylo fajnie. Osobiscie nie wyobrazam sobie takich"maluszkow" w niewiadomo jakich sukienkach i kreacjach

                                Komentarz

                                • 2-B
                                  Rozeznanie
                                  • 2005-07
                                  • 498

                                  #17
                                  Dot.: Komers

                                  oj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem, co innego podstawówka, na zakończenie gimn. najlepiej ubrać jakąś sukienkę za kolana, buty na niezbyt wysokim obcasie i będzie świetnie, ważne aby było wygodnie ale też skromnie a zarazem elegancko.
                                  Stop looking, start seeing...

                                  Komentarz

                                  • Martusia B.
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2005-05
                                    • 2375

                                    #18
                                    Dot.: Komers

                                    Ja w tym roku skończyłam gimnazjum, więc miałam bal gimnazjany Musze stwierdzić, ze jakoś u mnie był to typowy bal no wiecie wieczorowe sukienki i garnitury Ja miała sukienkę w etniczne wzory, za kolano, asymetryczą z Zary i tylko ja sie wyróżniałam, bo tylko ja miałam jasną sukienkę, ale co tam zabawa była super

                                    Komentarz

                                    • Roxy
                                      Rozeznanie
                                      • 2005-08
                                      • 590

                                      #19
                                      Dot.: Komers

                                      Pierwotnie opublikowany przez 2-B
                                      oj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem,
                                      Heh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiu chodzilo mi o to, ze dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...

                                      Komentarz

                                      • Roxy
                                        Rozeznanie
                                        • 2005-08
                                        • 590

                                        #20
                                        Dot.: Komers

                                        Pierwotnie opublikowany przez 2-B
                                        oj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem,
                                        Heh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiu chodzilo mi o to, ze do dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...

                                        Komentarz

                                        • Niaka89
                                          BAN stay
                                          • 2005-08
                                          • 4

                                          #21
                                          Dot.: Komers

                                          TaKiE ByŁy SukiEnKi U MniE Na KomeRsiE...
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz

                                          • kariera85
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2005-07
                                            • 2151

                                            #22
                                            Dot.: Komers

                                            komers..



                                            myślałam że to większy bankiet służbowy albo coś a tu.. bal gimnazjalny!!
                                            Małgoszova Entertainment presents:
                                            overcoming imperfections
                                            Episode I: Killing the ogre
                                            Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

                                            Komentarz

                                            • i_n_e_s
                                              Zadomowienie
                                              • 2005-07
                                              • 1814

                                              #23
                                              Dot.: Komers

                                              Pierwotnie opublikowany przez kariera85
                                              komers..



                                              myślałam że to większy bankiet służbowy albo coś a tu.. bal gimnazjalny!!

                                              moje pierwsze skojarzenie też było że to bankiet
                                              też miałam w tym roku bal gimnazjalny ale nikt tak tego nie nazywał
                                              A sukienki bardzo ładne podrzuciła Kasia89

                                              Komentarz

                                              • Apiska
                                                Zakorzenienie
                                                • 2005-06
                                                • 6381

                                                #24
                                                Dot.: Komers

                                                U mnie na balu gimnazjalnym były raczej "normalnie" stroje jak na ten nasz wiek
                                                Natomiast już rok później [jak ogladałam fotki] większośc dziewczyn miała na sobie gorsety.... Yhh...
                                                Wybaczcie, ale moim zdaniem taka zabawa ma na celu aby sie wybawić i mieć swobodę ruchu a nie...
                                                Razem: 08.08.2009r
                                                Zaręczyny
                                                : 06.03.2011r
                                                Ślub
                                                : 28.09.2013r


                                                41/40

                                                Komentarz

                                                • kasia89
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2005-01
                                                  • 3739

                                                  #25
                                                  Dot.: Komers

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Niaka89
                                                  TaKiE ByŁy SukiEnKi U MniE Na KomeRsiE...
                                                  A takie u mnie Chociaż było też pełno dziewczyn w sukniach "z kółkami" i gorsetach i pare tak jak na codzien w dzinsach i t-shirtach

                                                  Komentarz

                                                  • 2-B
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2005-07
                                                    • 498

                                                    #26
                                                    Dot.: Komers

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Roxy
                                                    Heh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiu chodzilo mi o to, ze do dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...
                                                    no, tymbardziej że dziewczyny są ,,poważniejsze"

                                                    u mnie na balu też dużo dziewczyn było w gorsetach i obszernych sukniach, koleżanka nie mogłą tańczyć bo miała za długą sukienkę i w dodatku bardzo wysokie buty, a ja się bawiłam świetnie
                                                    Stop looking, start seeing...

                                                    Komentarz

                                                    • Lena332
                                                      Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                                      • 2005-08
                                                      • 76

                                                      #27
                                                      Dot.: Komers

                                                      Najbardziej spodobała mi sie ta ale poszukam z troszeczkę mniejszym dekoltem. Ale tylko troszeczkę bo lubię tak wyciete sukienki...
                                                      Załączone pliki

                                                      Komentarz

                                                      • Mmoonniikkaa14
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2007-07
                                                        • 16

                                                        #28
                                                        Dot.: Komers

                                                        Witam :P Ostatnio zostalam zaproszona na komers.. dodam ze chodze do I gimnazjum.. Nie mam zielonego pojecia co moge ubrac! I jaka fryzure! Ale jedno jest pewne butow na obcasie nie ubiore.. Prosze pomozcie

                                                        Komentarz

                                                        • KLEOSIA12
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2008-06
                                                          • 1

                                                          #29
                                                          Dot.: Komers

                                                          WITAM!!! JA W TYM ROKU MAM KOMERS NIEWIEM JAKĄ UBRAĆ SUKIENKĘ? DZIEWCZYNY Z MOJEJ KLASY IDĄ W SUKIENKACH BALOWYCH. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

                                                          Komentarz

                                                          Przetwarzanie...