chcę cos podobnego do tego
Komers
-
Tagi: Brak
-
-
-
-
Dot.: Komers
A no właśnie, ja też jestem ciekawaPierwotnie opublikowany przez cypressangelJa chciałabym się tylko dowiedzieć, co to jest KOMERS?
Pozdro
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors itKomentarz
-
-
-
Dot.: Komers
Komers to zabawa na zakonczenie szkoly podstawowej, gimnazjumPierwotnie opublikowany przez JeanetteA no właśnie, ja też jestem ciekawa
Cos takiego jak studniowka dla mlodszych 
Było juz pare podobnych wątkow:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48926
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=komers
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=komers
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49011
Komentarz
-
Dot.: Komers
Komers-impreza na zakonczenie gimnazjum. cos takiego jak studiowka na koniec lo. obie imprezy super wspominamPierwotnie opublikowany przez cypressangelJa chciałabym się tylko dowiedzieć, co to jest KOMERS?
Pozdro
Komentarz
-
Dot.: Komers
Pare roznych propozycji. Swoja droga to sie wczesnie zabierasz za wybieranie sukienki
Komentarz
-
-
Dot.: Komers
Aha - to teraz już wszystko wiem
U mnie komers to po prostu bal 6 klas lub bal gimnazjalny
Dzięki za odp.
Komentarz
-
Dot.: Komers
sukienka bardzo ładna i jak najbardziej nadaje się na komers-skromna i elegancka
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."Komentarz
-
-
-
-
-
Dot.: Komers
komers!!!! przepraszam wszystkich za ten smiech, ale nie mialam zielonego pojecia, ze takie slowo w ogole istnieje
co to sie wyprawia
kiedys takie imprezy nazywaly sie zwyczajnie jak np. "bal osmych klas", a teraz?! komers! kto w ogole taka nazwe wymyslil? i co ona tak naprawde oznacza?! bo np. "studniowka" to rozumiem- 100 dni do matury. a co do ubioru, to uwazam, ze skromna, ale elegancka sukieneczka bedzie najlepsza
All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms
Words are very unnecessary
They can only do harm
Komentarz
-
-
Dot.: Komers
ja miałam podobną sukienkę do tej, tylko moja była taka bardziej na ukos i zawiązywana na szyi, w dodatku miała przypinaną różową róże która pasowała do namalowanych różowych pasemkach na włosach, spokojnie możesz iść w podobnejZałączone plikiStop looking, start seeing...Komentarz
-
Dot.: Komers
Jak konczylam gimnazjum, to mialam komers,ale w formie dyskoteki i nie chcielismy sie ubierac jakos elegancko, tylko zrobilismy sobie impreze, kady przychodzil ubrany tak jak mu sie podobalo i bylo fajnie. Osobiscie nie wyobrazam sobie takich"maluszkow" w niewiadomo jakich sukienkach i kreacjach
Komentarz
-
Dot.: Komers
oj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem, co innego podstawówka, na zakończenie gimn. najlepiej ubrać jakąś sukienkę za kolana, buty na niezbyt wysokim obcasie i będzie świetnie, ważne aby było wygodnie ale też skromnie a zarazem elegancko.Stop looking, start seeing...Komentarz
-
-
Dot.: Komers
Ja w tym roku skończyłam gimnazjum, więc miałam bal gimnazjany
Musze stwierdzić, ze jakoś u mnie był to typowy bal
no wiecie wieczorowe sukienki i garnitury
Ja miała sukienkę w etniczne wzory, za kolano, asymetryczą z Zary i tylko ja sie wyróżniałam, bo tylko ja miałam jasną sukienkę, ale co tam 

zabawa była super

Komentarz
-
Dot.: Komers
Heh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiuPierwotnie opublikowany przez 2-Boj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem,
chodzilo mi o to, ze dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...
Komentarz
-
Dot.: Komers
Heh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiuPierwotnie opublikowany przez 2-Boj nie przesadzaj kończąc gimnazjum nie jest się już wcale jakimś maluszkiem,
chodzilo mi o to, ze do dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...
Komentarz
-
-
Dot.: Komers
TaKiE ByŁy SukiEnKi U MniE Na KomeRsiE...
Komentarz
-
Dot.: Komers
komers..

myślałam że to większy bankiet służbowy albo coś a tu.. bal gimnazjalny!!
Małgoszova Entertainment presents:overcoming imperfectionsEpisode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
Komentarz
-
Dot.: Komers
Pierwotnie opublikowany przez kariera85komers..

myślałam że to większy bankiet służbowy albo coś a tu.. bal gimnazjalny!!
moje pierwsze skojarzenie też było że to bankiet
też miałam w tym roku bal gimnazjalny ale nikt tak tego nie nazywał
A sukienki bardzo ładne podrzuciła Kasia89
Komentarz
-
-
Dot.: Komers
U mnie na balu gimnazjalnym były raczej "normalnie" stroje jak na ten nasz wiek
Natomiast już rok później [jak ogladałam fotki] większośc dziewczyn miała na sobie gorsety.... Yhh...
Wybaczcie, ale moim zdaniem taka zabawa ma na celu aby sie wybawić i mieć swobodę ruchu a nie...
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny: 06.03.2011r
Ślub: 28.09.2013r
41/40
Komentarz
-
Dot.: Komers
A takie u mniePierwotnie opublikowany przez Niaka89TaKiE ByŁy SukiEnKi U MniE Na KomeRsiE...
Chociaż było też pełno dziewczyn w sukniach "z kółkami" i gorsetach
i pare tak jak na codzien w dzinsach i t-shirtach
Komentarz
-
Dot.: Komers
no, tymbardziej że dziewczyny są ,,poważniejsze"Pierwotnie opublikowany przez RoxyHeh, wiem, wiem, ale nie wiedzialam dokladnie jakiego slowa uzyc, dlatego napisalam maluszki w cudzyslowiu
chodzilo mi o to, ze do dziewczyn wychodzacych z gimnazjum nie pasuje mi bardzo elegancki styl, nie mowic juz o chlopcach...
u mnie na balu też dużo dziewczyn było w gorsetach i obszernych sukniach, koleżanka nie mogłą tańczyć bo miała za długą sukienkę i w dodatku bardzo wysokie buty, a ja się bawiłam świetnie
Stop looking, start seeing...Komentarz
-
-
Dot.: Komers
Najbardziej spodobała mi sie ta ale poszukam z troszeczkę mniejszym dekoltem. Ale tylko troszeczkę bo lubię tak wyciete sukienki...
Załączone plikiKomentarz
-
Dot.: Komers
Witam
:P Ostatnio zostalam zaproszona na komers.. dodam ze chodze do I gimnazjum.. Nie mam zielonego pojecia co moge ubrac! I jaka fryzure! Ale jedno jest pewne butow na obcasie nie ubiore.. Prosze pomozcie
Komentarz
-
Dot.: Komers
WITAM!!! JA W TYM ROKU MAM KOMERS NIEWIEM JAKĄ UBRAĆ SUKIENKĘ? DZIEWCZYNY Z MOJEJ KLASY IDĄ W SUKIENKACH BALOWYCH. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Komentarz