Bluza

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • RoSa202
    Monaaaa
    • 2007-02
    • 484

    #1

    Bluza

    Hej. Zwykle ubieram się kobieco, ale czasem mam chęć wyskoczyć gdzieś w bluzie żeby było wygodnie Ostatnio stwierdziłam, że nie mam żadnej 'wyjściowej' bluzy. Bardzo spodobała mi się ta: http://allegro.pl/diamante-cjlz-dams...107374111.html
    Na tej aukcji kosztuje 80 zł, a normalnie 150 zł. Ma ona defekt(widoczny na zdjęciach) Tu moje pytanie, czy lepiej dołożyć te 70 zł i kupić bez wady, czy może jednak tą ? Wada nie jest zbyt widoczna, a 70 zł na drodze nie leży Jak myślicie ?
  • antidotum89
    Wtajemniczenie
    • 2007-07
    • 2734

    #2
    Dot.: Bluza

    mnie denerwuja wszelkie defekty ktore sa nieodwracalne, tzn jakby byla gdzies spruta, nie miala guzika, zamek zle wszyty to bym brała ale nie wzielabym z wadliwym napisem bo nijak sie nie da tego naprawic. a moze poszukaj w sieciowkach przecen?




    "Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




    Komentarz

    Przetwarzanie...