Moda dla nastolatek

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • niebieska_laleczka
    Przyczajenie
    • 2012-03
    • 14

    #1

    Moda dla nastolatek

    Witam. Jaki styl u nastoletnich dziewczyn podoba wam się najbardziej, lub czego nienawidzicie w ich stylu? Macie jakieś swoje ulubione zestawy lub podoba wam się styl jakiejś sławnej osoby? W jakich sklepach są najlepsze ciuszki?
  • peff
    Przyczajenie
    • 2012-03
    • 19

    #2
    Dot.: Moda dla nastolatek

    mnie u młodzych dziewczyn najbardziej podoba się styl rockowy. Wszelkie ćwieki, naszywki, glany/trampki, proste koszulki, ramoneski inne takie
    Za to najbardziej nie podoba mi się jak dziewczyna jest ubrana jak cała reszta. Ostatnio aż mdli mnie na widok takich żywych reklam H&M Nie to, że zestawy jakieś nieładne, ale każdy może tak wyglądać, jak manekin ze sklepu.
    A ja zdecydowanie bardziej cenie oryginalność

    Komentarz

    • ever-dream
      Wtajemniczenie
      • 2007-05
      • 2475

      #3
      Dot.: Moda dla nastolatek

      Pierwotnie opublikowany przez peff
      mnie u młodzych dziewczyn najbardziej podoba się styl rockowy. Wszelkie ćwieki, naszywki, glany/trampki, proste koszulki, ramoneski inne takie
      Za to najbardziej nie podoba mi się jak dziewczyna jest ubrana jak cała reszta. Ostatnio aż mdli mnie na widok takich żywych reklam H&M Nie to, że zestawy jakieś nieładne, ale każdy może tak wyglądać, jak manekin ze sklepu.
      A ja zdecydowanie bardziej cenie oryginalność
      Też mi oryginalność Co druga dziewczyna w gimnazjum chodzi w trampkach, ramoneskach i glanach. Po prostu taka moda teraz nastała na punkowe ciuchy, śmieszy mnie mówienie, że to takie oryginalne i odważne A już w ogóle nie rozumiem nabijania się z h&m, rozumiem, że te wszystkie podarte bluzeczki, t-shirty, trampki to nie są kupowane w sieciówkach tylko robione handmade?
      "A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

      Komentarz

      Przetwarzanie...