Glany

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Dyenney
    Przyczajenie
    • 2012-09
    • 2

    #1

    Glany

    Wątek stworzony do dyskusji o glanach

    Jakie glany Wam się podobają? 10dziurkowe, 15dziurkowe czy 20dziurkowe? Czarne, a może jakieś inne? Czy faktycznie są takie ciężkie i zawsze obcierają na początku? Czy Waszym zdaniem glany są zarezerwowane tylko dla panów? Warto je kupować? Do czego je nosić? Gdzie można je kupić? Bo jak dotąd zwiedziłam kilka sklepów obuwniczych i nigdzie ich nie znalazłam, a przez internet raczej nie chciałabym kupować.

    Piszcie wszystko, co wiecie
    Zdjęcia mile widziane

    Jest jeszcze jedna kwestia... Kilka dni temu zaliczyłam dosyć niemiły wypadek na wąskich schodach, jak huknęłam... Tak tak, brawa dla mnie za moją niewyobrażalną gapowatość Ale już drugi raz rozwaliłam tą samą nogę i to w tym samym miejscu- kostka. W sumie nic się nie stało, nie ma żadnej opuchlizny czy nawet siniaka, ale ciągle boli i utykam... Już tak raz miałam i wiem, że to szybko nie zejdzie. Czy kupowanie glanów w takiej sytuacji to dobry pomysł?


    Piszcie, wypowiadajcie się, wstawiajcie zdjęcia
    Pozdrawiam
    Dyenney



    "Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. Wiedza jest ograniczona, a wyobraźnia ogarnia świat"
    Albert Einstein
  • Milame
    (-.-)"
    • 2008-07
    • 131

    #2
    Dot.: Glany

    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205416
    tu jest wątek o glanach

    Komentarz

    Przetwarzanie...