Pomocy! !

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Paulaa923
    Przyczajenie
    • 2012-09
    • 11

    #1

    Pomocy! !

    Potrzebuje pomocy, bądź porady. Mam dosyć duży biust. Czy jest jakaś metoda na uniesienie piersi? Niestety moje są na tyle duże, że grawitacja daje się we znaki.. Czy mogę mieć jakiekolwiek nadzieje na założenie sukienki bez stanika, czy szanse są znikome?

    Będę wdzięczna za odpowiedź
  • 201704051536
    Konto usunite
    • 2012-10
    • 887

    #2
    Dot.: Pomocy! !

    sukienka gorsetowa, ale taka prawdziwa
    ewentualnie dobrze dopasowany biustonosz
    sa tez plastry podtrzymujace biust od dolu, ale dzialaja pewnie gora do rozmiaru "D"

    Komentarz

    • eufrozyna7
      Raczkowanie
      • 2012-12
      • 122

      #3
      Dot.: Pomocy! !

      W lepszych sklepach z bielizną ekspedientki są przeszkolone i pomogą Ci dobrać do sukienki odpowiedni biustonosz tak, że nawet nie będziesz czuła, że go masz ;-)

      Komentarz

      • szatynka_#
        Raczkowanie
        • 2006-05
        • 363

        #4
        Dot.: Pomocy! !

        Wybierz sie do sklepu z bielizną gdzie jest brafiterka.

        Komentarz

        • Paulaa923
          Przyczajenie
          • 2012-09
          • 11

          #5
          Dot.: Pomocy! !

          Dziękuje Dziewczyny za pomocne rady. Byłam już, niestety na swój "niecodzienny" rozmiar muszę poczekać, ale do sylwka zdąży przyjść Zdecydowałam się na silikonowe plecy i ramiączka

          Komentarz

          • eufrozyna7
            Raczkowanie
            • 2012-12
            • 122

            #6
            Dot.: Pomocy! !

            super napisz, czy się sprawdził, bo sylikonowe ramiączka zawsze kojarzą mi się z czerwonymi śladami na skórze :/

            Komentarz

            Przetwarzanie...