sylwester

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • monikakita90
    Przyczajenie
    • 2010-04
    • 20

    #1

    sylwester

    Cześć dziewczyny,
    proszę o poradę jakie dodatki do tej sukieneczki (buty , biżuteria itp.) na sylwestra , i co wgl o niej sądzicie?
    Załączone pliki
  • aniser
    Zakorzenienie
    • 2005-10
    • 3724

    #2
    Dot.: sylwester

    Pierwotnie opublikowany przez monikakita90
    Cześć dziewczyny,
    proszę o poradę jakie dodatki do tej sukieneczki (buty , biżuteria itp.) na sylwestra , i co wgl o niej sądzicie?
    ja do niej widze czarne rajstopy i czarne, klasyczne szpilki, ewentualnie cieliste rajstopy i nude szpilki...do tego, z dodatkow zlota bransoletka i ewentualnie taki sam zegarek.

    Jakos srednio mi sie widzi ten pasek do niej- mam wrazenie,ze troszke sie gryzie z ozdobna gora i nadaje kiecce biurowego wygladu. Moze sprobuj go zamienic np. na czarny z drobnymi zlotymi cwiekami, zeby calosc nabrala troszke pazura?
    Ostatnio edytowane przez aniser; 2012-12-22, 21:45.
    Znajdziesz mnie na instagramie:
    http://instagram.com/ani_ser/

    Komentarz

    • monikakita90
      Przyczajenie
      • 2010-04
      • 20

      #3
      Dot.: sylwester

      Co do tegp paska ,również się zgadzam i już wymiemilam go na cienuitki paseczek we wzorki z panterki, a co do butów to co sądzisz o ciemno granatowych , bo czarnych szpilek nie mam , a nie wiem czy zdążę takowe kupić:/

      Komentarz

      • mayahh
        Raczkowanie
        • 2012-12
        • 43

        #4
        Dot.: sylwester

        Ja bym postawiła na czarne buty. Jak ubierzesz granatowe, to będzie za dużo kolorów - ze względu na te aplikacje na ramionach.

        Komentarz

        • monikakita90
          Przyczajenie
          • 2010-04
          • 20

          #5
          Dot.: sylwester

          Po południu wybieram się na zakupy, może dam radę jakieś kupić

          Komentarz

          Przetwarzanie...