Co do tego?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • gonzola
    Przyczajenie
    • 2012-12
    • 6

    #1

    Co do tego?

    Hej mam do Was pytanie. Jak wszyscy dobrze wiemy zbliża się sylwester. Niestety moje fundusze zbytnio nie pozwalają mi na wydatek, więc postanowiłam wymyślić strój z tego, co mam w szafie. Myślałam nad ubiorem kremowej spódniczki (dam link do identycznej,co moja tylko bez tego czarnego paska) . Planowałam do tego założyć czarne rajtuzy i czarne koturny. Nie wiem, jaką dobrać górę. Macie jakieś propozycje? A może ta spódniczka to zły pomysł i szukać czegoś innego? Bardzo proszę o pomoc

    http://www.google.pl/url?source=imgl...tGctL-m_Ipm8Pg - spódniczka
  • TelephoneDesire
    Evil olivE
    • 2011-05
    • 450

    #2
    Dot.: Co do tego?

    Spódniczka nie jest zła. Jeśli rajstopy mają być czarne to konieczne mocno kryjące, a górę dałabym w podobnym kolorze do spódniczki.
    We loved with a love that was more than love.

    Komentarz

    • maszToCoChcesz
      Zakorzenienie
      • 2009-10
      • 4013

      #3
      Dot.: Co do tego?

      ja bym chyba górę białą walnęła
      it's a fool's game

      Komentarz

      • S_andy
        Zadomowienie
        • 2012-08
        • 1417

        #4
        Dot.: Co do tego?

        Też proponuję białą górę
        Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

        Lato!

        Master's Thesis

        Komentarz

        Przetwarzanie...