Sweterek

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kitty7
    Raczkowanie
    • 2004-02
    • 224

    #1

    Sweterek

    Chciałam się was dziewczyny poradzić w sprawie sweterka. Znalazłam go na aukcji i bardzo mi się podoba, ale już sama nie wiem czy go kupić bo nie wiem czy będzie się nadawał na zimę
    http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
    Czekam na wasze opinie
  • virtual_reality
    bzzzzzzz bzyczy prdzik w jej obwodach
    • 2005-10
    • 9798

    #2
    Dot.: Sweterek

    Sweterek ślicznusi.
    A czy na zime? Hm... to zależy co ubierzez pod spód, bo tu wiadać całe udkrytke na przodzie, biedne płucka. Nio ale na mniej mroźną zime pewnie by się nadał. To zależy czy jesteś zimorodkiem czy nie

    Pozdrawiam

    Komentarz

    • soulsweeper
      Zadomowienie
      • 2005-03
      • 1254

      #3
      Dot.: Sweterek

      Oooo, super, szukałam podobnego Jeśli w chłodniejsze dni założysz pod spód np. golf, tak jak na którymś zdjęciu w tej aukcji, powinno być ciepło.

      Komentarz

      • paula007
        Zakorzenienie
        • 2005-08
        • 21054

        #4
        Dot.: Sweterek

        śliczniutki sweterek
        a czy będzie się nadawał na zimę? przecież jak założysz na niego kurtkę, szalik to ci zimno nię będzie



        Komentarz

        • Roxy
          Rozeznanie
          • 2005-08
          • 590

          #5
          Dot.: Sweterek

          Sliczny sweterek, jasne, ze sie nadaje na zime, tez mam podobny i zakladam pod niego bluzke i jest wszystko ok... nie jest zimno i efektownie wyglada. Nie jest zwykly

          Komentarz

          • Gabi2
            Zakorzenienie
            • 2004-09
            • 5785

            #6
            Dot.: Sweterek

            ja na niego od dawna polujeteż bardzo mi sie podoba a cena też rozsądna, ale zawsze wole coś przymierzyc najpierw a tutaj nie ma jak i sie nie moge zebrać, a może go któraś z Was ma?
            Iza - łowca zabawek

            Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

            Komentarz

            • różowiutka
              Zakorzenienie
              • 2005-07
              • 4909

              #7
              Dot.: Sweterek

              Wczoraj przyszła akurat wysyłka z tym sweterkiem do mnie Bo kupilam go na Allegro.
              Jest troche na mnie za duzy:P Bo nosze XS/S
              Ja mam zielony.
              Myślałam że będzie grubszy troszke:P
              Ale ogólnie pozytywne wrazenia- tak na 90%

              Komentarz

              • różowiutka
                Zakorzenienie
                • 2005-07
                • 4909

                #8
                Dot.: Sweterek

                Mogę wkleić później kilka fotek, bo na aukcji czasami wyglądają one zbyt pięknie by prawdziwie:P

                Komentarz

                • AnkA05
                  Raczkowanie
                  • 2005-09
                  • 38

                  #9
                  Dot.: Sweterek

                  mi sie tez swterek podoba sama takiego poszukuje... tylko ja bym wstarzeczke wyrzuciła i zorbiła duuzy guzik... nie podba mi sie ta wsarzeczka;/ ale reszta suuuper

                  Komentarz

                  • Gabi2
                    Zakorzenienie
                    • 2004-09
                    • 5785

                    #10
                    Dot.: Sweterek

                    to wklej!będe wdzięczna to dla mnie pewno będzie dobry bo nosze M, mnie się podoba turkusowy, czarny ale chyba najbardziej różowy
                    ps. długo czekałaś na przesyłke?
                    Iza - łowca zabawek

                    Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                    Komentarz

                    • soulsweeper
                      Zadomowienie
                      • 2005-03
                      • 1254

                      #11
                      Dot.: Sweterek

                      Pierwotnie opublikowany przez różowiutka
                      Wczoraj przyszła akurat wysyłka z tym sweterkiem do mnie Bo kupilam go na Allegro.
                      Jest troche na mnie za duzy:P Bo nosze XS/S
                      Ja mam zielony.
                      Myślałam że będzie grubszy troszke:P
                      Ale ogólnie pozytywne wrazenia- tak na 90%
                      To ja też bym bardzo chętnie zobaczyła zdjęcia na Tobie, bo właśnie się zastanawiam, czy będzie na mnie dobry, a noszę raczej S.

                      Komentarz

                      • zuza81
                        Raczkowanie
                        • 2005-10
                        • 169

                        #12
                        Dot.: Sweterek

                        Serio podoba Wam sie ten sweterek??? dla mnie jest :
                        1. niepraktyczny;
                        2. oklepany [zwłaszcza ta wstążka];
                        3. w "targowym stylu" lub "bazarowym" ale przecież to to samo
                        4. i przede wszystkim cienki jak na zime.
                        odradzałabym taki zakup. Napewno oryginalnie to w nim wyglądać nie będziesz.

                        Komentarz

                        • Paulinaaa_
                          Zakorzenienie
                          • 2005-08
                          • 6951

                          #13
                          Dot.: Sweterek

                          Mi rowniez strasznie ten sweterek sie podoba najbardziej czerwony, ale czarny tez niczego sobie, tylko nie widac tej wstazeczki atlasowej

                          rozowiutka dawaj foty

                          Komentarz

                          • kasia89
                            Zakorzenienie
                            • 2005-01
                            • 3739

                            #14
                            Dot.: Sweterek

                            Też mi się ten sweterek z siostra podoba i zastanawiamy się nad kupnem. Różowiutka zrób fotki

                            Komentarz

                            • Gabi2
                              Zakorzenienie
                              • 2004-09
                              • 5785

                              #15
                              Dot.: Sweterek

                              Pierwotnie opublikowany przez zuza81
                              Serio podoba Wam sie ten sweterek??? dla mnie jest :
                              1. niepraktyczny;
                              2. oklepany [zwłaszcza ta wstążka];
                              3. w "targowym stylu" lub "bazarowym" ale przecież to to samo
                              4. i przede wszystkim cienki jak na zime.
                              odradzałabym taki zakup. Napewno oryginalnie to w nim wyglądać nie będziesz.
                              a że sie zapytam co złego jest w bazarowym stylu?to że podobne są na bazarach to jest jakie złe? to miło nie zabrzmiało...
                              a moim zdaniem jest fajny i nawet na zime, ja o tej porze roku nie chodze tylko w grubasnych swetrach i golfach, a tutaj możesz włożyć topik i na to dopiero sweterek
                              i moim zdaniem własnie wstązka go odróżnia bo na bazarkach zazwyczaj są takie ale na guziki
                              i jeszcze na koniec- jest praktyczny bo można go zestawiać na różne sposoby
                              Iza - łowca zabawek

                              Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                              Komentarz

                              • Paulinaaa_
                                Zakorzenienie
                                • 2005-08
                                • 6951

                                #16
                                Dot.: Sweterek

                                zuza a ty kiedykolwiek powiedzialas cos milego na wizazu? ciagle widze twoja krytyke

                                Komentarz

                                • Gabi2
                                  Zakorzenienie
                                  • 2004-09
                                  • 5785

                                  #17
                                  Dot.: Sweterek

                                  Pierwotnie opublikowany przez Paulinaaa_
                                  zuza a ty kiedykolwiek powiedzialas cos milego na wizazu? ciagle widze twoja krytyke
                                  z ust mi to wyjełas!!!
                                  Iza - łowca zabawek

                                  Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                  Komentarz

                                  • różowiutka
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-07
                                    • 4909

                                    #18
                                    Dot.: Sweterek

                                    ok, zabieram sie za robienie fotek- momencik

                                    Komentarz

                                    • różowiutka
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-07
                                      • 4909

                                      #19
                                      Dot.: Sweterek

                                      Oto on:: :P
                                      Załączone pliki

                                      Komentarz

                                      • soulsweeper
                                        Zadomowienie
                                        • 2005-03
                                        • 1254

                                        #20
                                        Dot.: Sweterek

                                        Ja chyba jednak sobie daruję, żeby to jeszcze był S/M...

                                        Komentarz

                                        • różowiutka
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-07
                                          • 4909

                                          #21
                                          Dot.: Sweterek

                                          no własnie gdyby on był S/M ehh

                                          Komentarz

                                          • windykatorka
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-08
                                            • 5136

                                            #22
                                            Dot.: Sweterek

                                            według mnie sweterek jest naprawdę ładny no i na czasie
                                            bardzo ładny kolor,wdzięku też oddaje mu ta kokardka,więc całość niczego sobie
                                            czy na zime? w zimę nie będziesz chyba chodziła tylko w nim,ale ubierzesz go pod kurtkę,płaszczyk itp.
                                            świetnie będzie wyglądał jak ubiersze pod spód koszulkę(jednolitą , "gładką") w podobnym kolorze choć niekoniecznie
                                            mały golfik pod spód też będzie wyglądał fajnie więc jest pole do popisu
                                            ja na Twoim miejscu kupiłabym go
                                            http://sieczkarnia.blogspot.com/

                                            http://chaff-cutter.tumblr.com/

                                            Komentarz

                                            • Gabi2
                                              Zakorzenienie
                                              • 2004-09
                                              • 5785

                                              #23
                                              Dot.: Sweterek

                                              hmm, ja chyba też, zwłaszcza na tym z zdjęciu co jesteś odwrócona plecami to widać jaki jest niedopasowany, jestem na pewno większa od Ciebie ale sama nie wiem!
                                              Iza - łowca zabawek

                                              Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                              Komentarz

                                              • różowiutka
                                                Zakorzenienie
                                                • 2005-07
                                                • 4909

                                                #24
                                                Dot.: Sweterek

                                                Pierwotnie opublikowany przez Gabi2
                                                hmm, ja chyba też, zwłaszcza na tym z zdjęciu co jesteś odwrócona plecami to widać jaki jest niedopasowany, jestem na pewno większa od Ciebie ale sama nie wiem!
                                                Nom kiepsko to wygląda z tyłu. Ale skoro kupiłam to teraz wypada go nosić:P heh

                                                Komentarz

                                                • soulsweeper
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2005-03
                                                  • 1254

                                                  #25
                                                  Dot.: Sweterek

                                                  Będę szukać dalej. Marzy mi się właśnie taki sweterek wiązany albo zapinany z duuużym dekoltem, żeby było dobrze widać to, co jest pod spodem. W najnowszym Avanti było takich kilka, np. z Tally Weijl, muszę się wybrać. Pod spód można założyć jakiś letni top i bardzo ładnie to wygląda.

                                                  Komentarz

                                                  • soulsweeper
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2005-03
                                                    • 1254

                                                    #26
                                                    Dot.: Sweterek

                                                    Np:

                                                    Komentarz

                                                    • zuza81
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2005-10
                                                      • 169

                                                      #27
                                                      Dot.: Sweterek

                                                      Pierwotnie opublikowany przez Gabi2
                                                      a że sie zapytam co złego jest w bazarowym stylu?to że podobne są na bazarach to jest jakie złe? to miło nie zabrzmiało...
                                                      a moim zdaniem jest fajny i nawet na zime, ja o tej porze roku nie chodze tylko w grubasnych swetrach i golfach, a tutaj możesz włożyć topik i na to dopiero sweterek
                                                      i moim zdaniem własnie wstązka go odróżnia bo na bazarkach zazwyczaj są takie ale na guziki
                                                      i jeszcze na koniec- jest praktyczny bo można go zestawiać na różne sposoby


                                                      Styl "bazarowy " pozostawiam "mocherowej koalicji"
                                                      W takim wdzianku bedziecie wyglądały jak nieodpakowany prezent no chyba, ze o to chodzi... Ahaaa... juz rozumiem... do leżenia pod choinką to rzeczywiście może być! zwłaszcza ten czerwony kolor hehe

                                                      Ps. dziewczyny, czy nie uważacie, ze ten portal jest przesłodzony? a kilka słów delikatnej krytyki powoduje "lawine" ataków na osobę wyrażającą swoj pogląd. Dajcie spokój! Śmiać mi sie chce jak czytam ochy i achy np na forum moje makijaże, jak laski wymalowane na różowo, w ostro róźowej bluzce dopytują sie o opinie. A jak w ciągu 20 min nikt nie wyrazi swego zachwytu to są wielce zawiedzione. Masakra! Krótko jestem uzyktownikiem tego portalu i ... może do końca nie kumam o co Wam chodzi?? Żeby być "lubianymi" przez internetowe koleżanki? I obawiacie sie jedna drugą skrytykować, żeby nie utracic "popularności"? Ehhh Chyba za stara jestem zeby to skumac!
                                                      Pozdro i bez urazy :

                                                      Komentarz

                                                      • ewunia2
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2004-07
                                                        • 1242

                                                        #28
                                                        Dot.: Sweterek

                                                        Przyznam szczerze, że na aukcji ten sweterek wygląda całkiem ok, ale jak Różowiutka popstrykała zdjątka to niewiem czemu traci swój urok, mam nadzieję, że się nie obrazisz.

                                                        Komentarz

                                                        • zuza81
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2005-10
                                                          • 169

                                                          #29
                                                          Dot.: Sweterek

                                                          Pierwotnie opublikowany przez ewunia2
                                                          Przyznam szczerze, że na aukcji ten sweterek wygląda całkiem ok, ale jak Różowiutka popstrykała zdjątka to niewiem czemu traci swój urok, mam nadzieję, że się nie obrazisz.

                                                          Oooo pierwsza odważna Brawo! hehe

                                                          Komentarz

                                                          • Gabi2
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2004-09
                                                            • 5785

                                                            #30
                                                            Dot.: Sweterek

                                                            a mnie chce sie śmiać jak czytam po raz kolejny taką wypowiedż że jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, przed ok 15 minutami na forum o paznokciach skrytykowałam paznokcie wizażanki, bo mi sie nie podobały, zrobiłam to w sposów kulturalny i wyraziłam opinie!i co Ty na to?już wiele razy a wierz mi że miałam więcej okazji niż Ty czytać krytyczne wypowiedzi i nic sie nie stało więc Twoje zarzuty są bezpodstawne, a to że panuje tu miła atmosfera uważam za plus i dlatego tu wracam!
                                                            jeśli coś komentujesz to nie musisz być ironiczna, ja zawsze uważam na to co mówie aby nikomu nie sprawić przykrości bo taka jestem, i nie wiem jaki masz cel w uszczypliwych komentarzach...
                                                            Iza - łowca zabawek

                                                            Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...