buty???

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • śliweńka
    Zakorzenienie
    • 2004-11
    • 11749

    #1

    buty???

    Znalazłam te butki na allegro za 28zł bez kosztów wysyłki gdyż są wliczone w cene. Tylko nie wiem czy będą przemakać czy są ciepłe, dlatego pytam czy któraś z was miata takie butki lub podobne i mogła cos na ich temat napisaćZ góry dziękuje
    12.09.2009



    09.04.2012 córa
    19.04.2017
    31.01.2018
    06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
  • Paula07
    Wtajemniczenie
    • 2005-09
    • 2023

    #2
    Dot.: buty???

    Wiesz co za 28 zł, dle mnie nawet by mogły przemaczać

    Pozdr

    Komentarz

    • śliweńka
      Zakorzenienie
      • 2004-11
      • 11749

      #3
      Dot.: buty???

      szczera odpowiedz dziekuje
      12.09.2009



      09.04.2012 córa
      19.04.2017
      31.01.2018
      06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

      Komentarz

      • mirynka
        Wtajemniczenie
        • 2005-10
        • 2590

        #4
        Dot.: buty???

        28 zl z wysylka, no nie, jestem w szoku.
        watek kosmetyki


        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


        Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
        /Antoine de Saint-Exupéry/

        Komentarz

        • śliweńka
          Zakorzenienie
          • 2004-11
          • 11749

          #5
          Dot.: buty???

          ja też
          12.09.2009



          09.04.2012 córa
          19.04.2017
          31.01.2018
          06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

          Komentarz

          • Roxy
            Rozeznanie
            • 2005-08
            • 590

            #6
            Dot.: buty???

            Jak na buty za 28 zl, to sa calkiem, calkiem. :P

            Komentarz

            • Nierika
              Zadomowienie
              • 2005-01
              • 1854

              #7
              Dot.: buty???

              Czemu nie. Tylko nie przywiazuj sie do nich za bardzo


              Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.

              Komentarz

              • mirynka
                Wtajemniczenie
                • 2005-10
                • 2590

                #8
                Dot.: buty???

                znalazlam jeszcze cos takiego, moze kogos zainteresuje 29,99 zl
                http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73784275
                Załączone pliki
                watek kosmetyki


                https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


                Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
                /Antoine de Saint-Exupéry/

                Komentarz

                • śliweńka
                  Zakorzenienie
                  • 2004-11
                  • 11749

                  #9
                  Dot.: buty???

                  bardziej podobają się mnie te co ja znalazłam
                  12.09.2009



                  09.04.2012 córa
                  19.04.2017
                  31.01.2018
                  06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

                  Komentarz

                  • She is Minx
                    Rozeznanie
                    • 2005-12
                    • 476

                    #10
                    Dot.: buty???

                    Pewnie będą przemakać ...ale ta cena i tak jest zachęcająca

                    Komentarz

                    • bąbelek_82
                      Rozeznanie
                      • 2005-05
                      • 589

                      #11
                      Dot.: buty???

                      .
                      Ostatnio edytowane przez bbelek_82; 2015-11-17, 12:29.

                      Komentarz

                      • beatakob
                        Rozeznanie
                        • 2004-04
                        • 639

                        #12
                        Dot.: buty???

                        Miałam identyczne tylko nie bokserki a adidaski zwykłe. Faktycznie przemakają i kamyczki mi porobiły dziurki w podeszwie. Zapłaciłam za adidasy ok 25 zł w sklepie o dziwnie niskich cenach. A takie bokserki widziałam u mnie w sklepie dokładnie za taką samą cenę. Przemakać pewnie będą, ale które buty nie przemakają zimą? Nawet te zamszowe za ponad 100 zł, więc zakup jak najbardziej opłacalny

                        Komentarz

                        Przetwarzanie...