Sztyblety

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aaasiaczek
    Raczkowanie
    • 2011-03
    • 27

    #1

    Sztyblety

    Cześć,
    Kupiłam buty z tego linku http://shop.mango.com/PL/p0/mango/ob...=1375879430249
    I tak się teraz zastanawiam do czego i jak je nosić, pomóżcie proszę.
  • pffe
    BAN stay
    • 2011-04
    • 18155

    #2
    Dot.: Sztyblety

    jaki był sens kupowania butów jak nawet nie wiesz jak masz je nosić i do czego? nawet jednego pomysłu nie masz na komplet z tymi butami? są czarne, uniwersalne, do dżinsów jak znalazł.

    Komentarz

    • aaasiaczek
      Raczkowanie
      • 2011-03
      • 27

      #3
      Dot.: Sztyblety

      Spodobały mi się i je kupiłam, tez myślałam o dżinsach, konkretnie rurkach (innych w sumie nie nosze) ale chyba musiałabym je podwijać. Myślisz, że to dobrze wygląda, podwiniete rurki do takich butów?

      Komentarz

      • Redhaired Witch
        Nindopesz
        • 2008-08
        • 26400

        #4
        Dot.: Sztyblety

        Pierwotnie opublikowany przez aaasiaczek
        Spodobały mi się i je kupiłam, tez myślałam o dżinsach, konkretnie rurkach (innych w sumie nie nosze) ale chyba musiałabym je podwijać. Myślisz, że to dobrze wygląda, podwiniete rurki do takich butów?
        Niee, nie podwijaj, nie wejdą Ci nogawki w buty? Albo noś do legginsów (o ile je nosisz) + ocieplaczy itp. Ewentualnie spodnie spróbowałabym jakoś "udrapować" na długości pomiędzy kolanem a kostką, brakuje mi słowa by to określić

        Komentarz

        • aaasiaczek
          Raczkowanie
          • 2011-03
          • 27

          #5
          Dot.: Sztyblety

          Pierwotnie opublikowany przez Redhaired Witch
          Niee, nie podwijaj, nie wejdą Ci nogawki w buty? Albo noś do legginsów (o ile je nosisz) + ocieplaczy itp. Ewentualnie spodnie spróbowałabym jakoś "udrapować" na długości pomiędzy kolanem a kostką, brakuje mi słowa by to określić
          Wiem o co chodzi z drapowaniem, niestety w buty spodnie nie wejda, a leginsy baaardzo rzadko noszę. Dlatego zastanawiam się nad tym podwinięciem.

          Komentarz

          • Redhaired Witch
            Nindopesz
            • 2008-08
            • 26400

            #6
            Dot.: Sztyblety

            Pierwotnie opublikowany przez aaasiaczek
            Wiem o co chodzi z drapowaniem, niestety w buty spodnie nie wejda, a leginsy baaardzo rzadko noszę. Dlatego zastanawiam się nad tym podwinięciem.
            Zrób może zdjęcie ale próbuję to sobie zwizualizować i nie bardzo. Pozostają rajstopy + sukienki, swetry, spódnice.

            Komentarz

            • aaasiaczek
              Raczkowanie
              • 2011-03
              • 27

              #7
              Dot.: Sztyblety


              Cos jak ma Victoria tylko buty moje

              Komentarz

              • BlueRoses
                Rozeznanie
                • 2009-09
                • 955

                #8
                Dot.: Sztyblety

                Ja tak podwijam sobie nogawki , jest mi wygodnie . Dla mnie spodnie wpuszczone w buty się nie podobają wolę tak.
                "Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
                Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
                Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
                ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
                - Marilyn Monroe 

                Komentarz

                • paulinkka
                  Wtajemniczenie
                  • 2008-06
                  • 2273

                  #9
                  Dot.: Sztyblety

                  Podwijanie skraca nogi.. Na zdjeciu z mango widac, ze nogawka spokojnie by weszla..

                  Komentarz

                  • kuki9
                    Zakorzenienie
                    • 2005-12
                    • 7897

                    #10
                    Dot.: Sztyblety

                    E nie, podwinięte wyglądają spoko

                    Mi się tam Victoria podoba.


                    Komentarz

                    • pffe
                      BAN stay
                      • 2011-04
                      • 18155

                      #11
                      Dot.: Sztyblety

                      Pierwotnie opublikowany przez BlueRoses
                      Ja tak podwijam sobie nogawki , jest mi wygodnie . Dla mnie spodnie wpuszczone w buty się nie podobają wolę tak.
                      wygoda wygodą ale ta moda na podwijanie co teraz weszła to jest tylko dla długonogich dziewczyn bo skraca to nogi i wygląda brzydko.

                      Komentarz

                      • aaasiaczek
                        Raczkowanie
                        • 2011-03
                        • 27

                        #12
                        Dot.: Sztyblety

                        Pierwotnie opublikowany przez paulinkka
                        Podwijanie skraca nogi.. Na zdjeciu z mango widac, ze nogawka spokojnie by weszla..
                        Jednak nie wchodzi, w każdym razie nie tak żeby to ładnie wyglądało, teraz wydaje mi się, że dużo lepiej wyglądają podwinięte nogawki. Mimo, że nosze naprawdę baardzo wąskie rurki to kiedy wkładam je w te buty zaczynają się jeszcze marszczyć przy kostce.

                        Komentarz

                        • Magdallen
                          Zakorzenienie
                          • 2006-09
                          • 7198

                          #13
                          Dot.: Sztyblety

                          Ale przecież rurki spokojnie wchodzą w takie buty. Z resztą mi w każde buty rurki wchodzą. Nawet w workery czy kozaki. Nie wiem, jakim cudem nie chcą Ci wejść

                          Pierwotnie opublikowany przez kuki9
                          E nie, podwinięte wyglądają spoko

                          Mi się tam Victoria podoba.
                          Ale to Victoria. Na niej wszystko dobrze wygląda.

                          Komentarz

                          • eyo
                            Zakorzenienie
                            • 2008-01
                            • 16947

                            #14
                            Dot.: Sztyblety

                            a moim zdaniem wciąganie spodni w buty w większości przypadków kończy się źle... ok - o ile człowiek właśnie je tam wcisnął i o ile jeszcze nie zdążył przejść metra a potem (nie wiem jak innym, w moim przypadku tak) zaczyna się to marszczyć, spodnie wychodzą z buta itd.. kończę ze spodniami które wylazły z butów i się pomarszczyły cudownie ukazując skarpetki co wygląda komicznie i też skraca nogi - no to ja już wolę podwinąc i się nie martwić
                            przy kozakach i np. emu problemu nie ma - ale przy takich butach jak autorki czyli kończących się w okolicach kostki - dramat
                            a co do tego skracania nóg - przeżywanie byle czego - to jest nie plan noszenia gołego brzucha przy nadwadze żeby aż taką uwagę do tego przykładać
                            ...

                            Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                            15.02.2017 ♥

                            Komentarz

                            • kuki9
                              Zakorzenienie
                              • 2005-12
                              • 7897

                              #15
                              Dot.: Sztyblety

                              Pierwotnie opublikowany przez Magdallen


                              Ale to Victoria. Na niej wszystko dobrze wygląda.

                              Bez przesady. Jakby jej głowę uciąć to nikt by się nie kapnął, że to ona.

                              Fakt, takie podwijanie nadaje się dla szczupłych i proporcjonalnych nóg. Ale nie trzeba być VB, zeby dobrze w tym wyglądac.


                              Komentarz

                              • framboise_style
                                Raczkowanie
                                • 2013-09
                                • 40

                                #16
                                Dot.: Sztyblety

                                Sztyblety najlepiej wyglądają z rurkami. Te Twoje są bardzo klasyczne, więc tak na prawdę każde rurki będą do nich pasowały.

                                Komentarz

                                • ailatan1985
                                  Zakorzenienie
                                  • 2013-04
                                  • 3005

                                  #17
                                  Dot.: Sztyblety

                                  Bardzo fajne, klasyczne
                                  " Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 

                                  Komentarz

                                  • paula78
                                    Zakorzenienie
                                    • 2003-01
                                    • 34553

                                    #18
                                    Dot.: Sztyblety

                                    Praktycznie wszystko, od dzinsów i koszuli w krate , sweterki, marynarki, żakiety...
                                    Mleko migdałowe:
                                    http://pichceiknoce.blogspot.com/


                                    Komentarz

                                    • BlueRoses
                                      Rozeznanie
                                      • 2009-09
                                      • 955

                                      #19
                                      Dot.: Sztyblety

                                      Pierwotnie opublikowany przez eyo
                                      a moim zdaniem wciąganie spodni w buty w większości przypadków kończy się źle... ok - o ile człowiek właśnie je tam wcisnął i o ile jeszcze nie zdążył przejść metra a potem (nie wiem jak innym, w moim przypadku tak) zaczyna się to marszczyć, spodnie wychodzą z buta itd.. kończę ze spodniami które wylazły z butów i się pomarszczyły cudownie ukazując skarpetki co wygląda komicznie i też skraca nogi - no to ja już wolę podwinąc i się nie martwić
                                      przy kozakach i np. emu problemu nie ma - ale przy takich butach jak autorki czyli kończących się w okolicach kostki - dramat
                                      a co do tego skracania nóg - przeżywanie byle czego - to jest nie plan noszenia gołego brzucha przy nadwadze żeby aż taką uwagę do tego przykładać
                                      OOOO właśnie bardzo dobrze napisałaś .
                                      "Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
                                      Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
                                      Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
                                      ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
                                      - Marilyn Monroe 

                                      Komentarz

                                      • sofia87
                                        Raczkowanie
                                        • 2013-08
                                        • 44

                                        #20
                                        Dot.: Sztyblety

                                        bardzo fajne buty, zostaw!!!
                                        Wg mnie fajnie wyglądają podwinięte, ale bardziej pasowałyby do legginsów lub czarnych kryjących rajstop. albo do szortów na gołe nogi
                                        Modelki mają takie zestawy - sztyblety + szorty + czarny płaszcz + top w neutralnym kolorze i zawsze wyglądają mega stylowo.

                                        Wstawiłabym zdjęcie żeby pokazać o co mi chodzi, ale nie umiem :/

                                        Komentarz

                                        • StraVvberry
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2009-06
                                          • 2095

                                          #21
                                          Dot.: Sztyblety

                                          Bardzo fajne buty, myślę że będą pasowały do wszystkiego , do podwiniętych spodni też
                                          _________________________ _________

                                          Komentarz

                                          • lusia2212
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2013-05
                                            • 645

                                            #22
                                            Dot.: Sztyblety

                                            fajne
                                            " W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "

                                            Komentarz

                                            • izga88
                                              Zakorzenienie
                                              • 2013-04
                                              • 2205

                                              #23
                                              Dot.: Sztyblety

                                              Pierwotnie opublikowany przez kuki9
                                              E nie, podwinięte wyglądają spoko

                                              Mi się tam Victoria podoba.
                                              też mi się podoba
                                              ,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."

                                              Komentarz

                                              • Ola_z_pola
                                                Raczkowanie
                                                • 2013-09
                                                • 34

                                                #24
                                                Dot.: Sztyblety

                                                ładne buty.
                                                możesz je nosić właściwie do wszystkiego.
                                                do rurek-pod warunkiem, że dobrze przylegają do nogi i na pewno nie "wyjdą", do legginsów, a i do krótkiej sukienki+rozpinany sweter.

                                                Komentarz

                                                Przetwarzanie...