Buty

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • JanyWins
    Przyczajenie
    • 2014-03
    • 3

    #1

    Buty

    Hi!

    Googluje i googluje i nie potrafie wygooglować, bo nawet nie wiem jakich fraz używać, a wszystko co mi przychodzi do głowy to 'drogie buty'.

    Otóż mam do Was pytanie jak się nazywają takie buty:



    oraz czy często są spotykane podróbki i jeśli tak to czy da się na pierwszy rzut oka je rozróżnić?

    Pozdrawiam!

    Tak wiem, te ze zdjęcia sa na pewno podróba, ale chce wiedzieć jak oryginały się zwą
  • pani_smith
    Zakorzenienie
    • 2007-04
    • 5038

    #2
    Dot.: Buty

    sądząc po tym pasku błyszczącym - to pewnie miała być inspiracja sneakersami giuseppe zanotti.

    porównując z aktualną kolekcją - bardzo luźno potraktowana inspiracja (takich gładkich trampek na koturnie z paskiem po prostu nie ma, te płaskie z paskiem raczej też nie występują w wersji całej białej lub całej czarnej)
    Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

    wróciłam

    Komentarz

    • JanyWins
      Przyczajenie
      • 2014-03
      • 3

      #3
      Dot.: Buty

      Pierwotnie opublikowany przez pani_smith
      sądząc po tym pasku błyszczącym - to pewnie miała być inspiracja sneakersami giuseppe zanotti.

      porównując z aktualną kolekcją - bardzo luźno potraktowana inspiracja (takich gładkich trampek na koturnie z paskiem po prostu nie ma, te płaskie z paskiem raczej też nie występują w wersji całej białej lub całej czarnej)



      Dzięki!

      Komentarz

      • pysia7262
        BAN stay
        • 2014-03
        • 5

        #4
        Dot.: Buty

        hej czy ktos zamawial moze buty z tej strony ??? <ciach>
        Ostatnio edytowane przez slomka; 2014-03-15, 21:16. Powód: spamer, nieopłacona reklama

        Komentarz

        • wild_horse
          Zakorzenienie
          • 2010-11
          • 5842

          #5
          Dot.: Buty

          Hej, ja Ci nie pomogę, ale buty baaardzo mi się spodobały a widzę, że wyczaiłaś je na Tablicy. Mogłabym więc prosić Cię o wklejenie linka do tej aukcji? Możesz też napisać na priv. Będę Ci bardzo wdzięczna
          love

          Komentarz

          Przetwarzanie...