Chinosy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aaasiaczek
    Raczkowanie
    • 2011-03
    • 27

    #1

    Chinosy

    Hej dziewczyny, kupiłam sobie spodnie typu chino (http://www.kappahl.pl/article/spodnie_chinos_576306) i mam w związku z tym pytanie czy najlepsze będą klasyczne czarne baleriny czy będą ok również beżowe lordsy, ewetualnie czarne trampki za kostke, szpilki niestety odpadają. I czy taki zestaw z koszulą i balerinami byłby odpowiedni na obronę pracy?
  • Andzia93
    Raczkowanie
    • 2009-01
    • 300

    #2
    Dot.: Chinosy

    Chinosy to jedne z tego typu spodni ktore są jak najbardziej odpowiednie na obrone pracy, rozmowe kwalifikacyjna itp Osobiście bardzo mi się podobają i mam je na swojej liście do kupienia w tym roku.
    Co do pytania sądzę, że czarne lordsy, czarna bluzka i czarna marynarka bądz bezowe lordsy i biała koszula będą jak najbardziej ok. Osobiście wybrałabym chyba ten drugi, jaśniejszy zestaw
    Załączone pliki
    Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.

    Komentarz

    • aaasiaczek
      Raczkowanie
      • 2011-03
      • 27

      #3
      Dot.: Chinosy

      A do sztybletów pasowałyby Twoim zdaniem?

      Komentarz

      • GiaIllusion
        BAN stay
        • 2009-05
        • 30

        #4
        Dot.: Chinosy

        Pierwotnie opublikowany przez aaasiaczek
        Hej dziewczyny, kupiłam sobie spodnie typu chino (http://www.kappahl.pl/article/spodnie_chinos_576306) i mam w związku z tym pytanie czy najlepsze będą klasyczne czarne baleriny czy będą ok również beżowe lordsy, ewetualnie czarne trampki za kostke, szpilki niestety odpadają. I czy taki zestaw z koszulą i balerinami byłby odpowiedni na obronę pracy?
        Jasne, że tak! Choć zawsze możesz poszaleć trochę bardziej
        Tutaj znajdziesz trochę inspiracji, ja się w niektórych modowych propozycjach zakochałam
        <ciach>
        Ostatnio edytowane przez slomka; 2014-04-02, 10:30. Powód: nieopłacona reklama

        Komentarz

        • pani_smith
          Zakorzenienie
          • 2007-04
          • 5038

          #5
          Dot.: Chinosy

          mi do chinosów sztyblety nie pasują (podobnie, jak wszelkie buty za kostkę). zazwyczaj są one w długości 7/8 i wówczas wygląda to dziwnie.
          najbardziej elegancko wyglądaja ze szpilkami - niekoniecznie wysokimi, ale obcas podkreśla szczupłość kostek i wydłuża sylwetkę. z balerinami czy innymi płaskimi butami, moim zdaniem, wyglądają zbyt casualowo.
          Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

          wróciłam

          Komentarz

          • ailatan1985
            Zakorzenienie
            • 2013-04
            • 3005

            #6
            Dot.: Chinosy

            Bardzo fajne spodnie, świetnie bedą się prezentowały z lordsami beżowymi
            " Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 

            Komentarz

            • izga88
              Zakorzenienie
              • 2013-04
              • 2205

              #7
              Dot.: Chinosy

              Jak najbardziej do baletek, lordsów będą się super komponować
              ,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."

              Komentarz

              Przetwarzanie...