Botki NESSI

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • fiolkowa krolewna
    Zakorzenienie
    • 2009-08
    • 3552

    #1

    Botki NESSI

    Dziewczyny, proszę o pomoc.
    Chciałam kupić przez internet botki nessi.
    Model 36002. (zdjęcie w załączniku)
    Mam problem z doborem rozmiaru... Buty kupuję przez internet. Mierzyłam te buty już w rozmiarze 38. Producent podaje, że w 38 wkładka = 25 cm. Moja stopa mierzy 24.5. Buty były na mnie za małe... Teraz chcę kupić rozmiar 39 , gdzie wkładka ma 25.5 cm. I nie wiem czy nie będą za duże, bo przecież skoro wkładka ma 25.5 a moja stopa 24.5 , to aż 1 cm za dużo...
    A moje pytanie brzmi Czy któraś z Was miała do czynienia z botkami NESSI, i czy również kupowałyście rozmiar większy niż nosicie zazwyczaj?
    Ja nosze 37-38. A tutaj wychodzi na to , że 39.

    Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
    Załączone pliki
    Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

    MOTIVATION
  • Nelly99
    Rozeznanie
    • 2009-04
    • 719

    #2
    Dot.: Botki NESSI

    Hej! Co prawda nie mam botek z tej firmy ale mam kozaki i czółenka i zawsze kupuje swój rozmiar albo nawet mniejszy bo pamiętaj że skóra naturalna się rozciąga. Dlatego też myślę że powinnaś wziąć 38 bo 39 będą Ci za duże - jak nie teraz to po kilku założeniach na pewno. No chyba że te 38 były Ci faktycznie mocno za małe...
    BTW piękne te botki!
    Ostatnio edytowane przez Nelly99; 2014-10-24, 18:02. Powód: btw

    Komentarz

    • fiolkowa krolewna
      Zakorzenienie
      • 2009-08
      • 3552

      #3
      Dot.: Botki NESSI

      były dla mnie za krótkie na długość... także rozciągnięcie nic z tym wspólnego nie ma ;( wiem , że skóra się rozciąga
      Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

      MOTIVATION

      Komentarz

      • DRACA
        Raczkowanie
        • 2006-02
        • 191

        #4
        Dot.: Botki NESSI

        Mam podobne Nessi , tylko na szpilce. Noszę 38 i kupiłam swój numer. Są OK.
        Ostatnio edytowane przez DRACA; 2014-10-24, 19:37. Powód: nie udało mi się wstawić zdjęcia ;-)

        Komentarz

        Przetwarzanie...