bikini 2006
-
bikini 2006
jakoz ze poczulam zblizajaca sie wiosne a za nia mysli powendrowaly do lata i plazy pomyslalam sobie zeby zalozyc watek o strojach kapielowych ktore preferujecie(fason,kolor itd) co wam sie marzy i oraz co zamierzacie sobie zakupic sobie na zblizajacy sie sezon
mgr inż. sztuki ogrodowej:Tagi: Brak -
Dot.: bikini 2006
ja mysle ze w tym roku beda modne pastele, ja mam z tamtego roku zielony taki jak na zalaczonej fotce z VS -
-
-
Dot.: bikini 2006
Baaaaaaaaaaardzo trafiony temat
Od razu cieplej się zrobiło!
Już sobie wyobraziłam np. egipskie czy tunezyjskie plaże... pomarzyć można
Co do bikini to mam w planach zakupić sobie takie soczyście różowe może z jakimiś dodatkami czarnymi lub białymi ... Bardzo ładnie wygląda na opalonym ciałku.
No może nie aż tak wycięte jak na załączonym obrazku
ale taki właśnie jaskrawy kolorek!
Załączone plikiKomentarz
-
Dot.: bikini 2006
To na zdjęciu powyżej to lekka przesada, jeszcze ten krzykliwy pink :/ Mam ochotę kupić sobie bikini ze stringami, ale zeby majtki byly na grubym pasku z tyłu.Kiedyś taki stroj juz gdizes widziałam na Allegro chyba, ale teraz nie moge nic takiego znaleźćKomentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
mi mama zrobiła prezent kilka dni temu - czarne bikini z h&m, na staniczku male diamenciki, majteczki nie sa typu string, wszystko powiazane sznurkami
klasyczne male czarne
Rozkazywać kotu? Łatwiej jest przybić galaretkę do ściany.
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
Kilka propozycji allegrowych
:
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
A ja kupiłam sobie we wrześniu w new yorker'ze taką górę od stroju kapielowego za 6zł chyba
Tylko teraz muszę sobie poszukac jakis majteczek ktore beda do tego pasowac :PZałączone plikiKomentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
i jeszcze coś
:
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
1. Dosyć ciekawy model moim zdaniem + klasyczna czerń daje bardzo efektowne połączenie
2. Podobny model
3. Skromnie materiału, stonowany kolorek
4. Biaaaaalutki...
5. Niebiesko białe zestawienie... też godne uwagi
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
Z tych ostatnich zaden mi sie nie podoba. W pierwszym majtki sa moim zdaniem okropne
A pozostałe stroje sa jakies takie proste i bez wyrazu. marzy mi sie w tym roku jakis wyjatkow stroj, ale nie wiem czy uda mi sie znaleźć taki
Komentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
łądny ten twój strój yoaska. Niby prosty, ale jednak... ten paseczek/ wstazeczka w majtkach dodaje urokuPierwotnie opublikowany przez yoaskaja mysle ze w tym roku beda modne pastele, ja mam z tamtego roku zielony taki jak na zalaczonej fotce z VS
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
Mi się te podobają (jak narazie
) :
1.Bardzo mi się spodobały te majtki
2.Ciekawy stanik
3.Kolejny ciekawy syanik tylko nie ten kolor
4.Ogólnie ładny kostium
5.Tradycyjne czarne bikini (Takie już mam tylko ze srebrnymi koralikami na sznureczkach)
6. I kostium Nicole Richie b. mi się podobaKomentarz
-
Dot.: bikini 2006
To ja wrzuce kilka propozycji od VS
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...Komentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
Zdjęcie 4 => Super kostium... Bardzo mi się podoba. Tylko gdzie ja podobny znajdę... ??Pierwotnie opublikowany przez Olunia90Mi się te podobają (jak narazie
) :
1.Bardzo mi się spodobały te majtki
2.Ciekawy stanik
3.Kolejny ciekawy syanik tylko nie ten kolor
4.Ogólnie ładny kostium
5.Tradycyjne czarne bikini (Takie już mam tylko ze srebrnymi koralikami na sznureczkach)
6. I kostium Nicole Richie b. mi się podobaKomentarz
-
Dot.: bikini 2006
Mi sie podoba takie cos xD
z nowej kolekcji newyorker
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
Też takiego szukam.Poczekamy zobaczymyPierwotnie opublikowany przez kwiat-jabloniZdjęcie 4 => Super kostium... Bardzo mi się podoba. Tylko gdzie ja podobny znajdę... ??
Komentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
mi sie marzy malutkie bikini czarne z nienkimi sznyreczkami i nalutkimi gatkami( ale bez przesady) biodroweczkami wiazanymi po bokach
ahhhh
jak narazie mam hendersona w kwiadki hawajskie(takie http://www.allegro.pl/item87185996_k...bikini_l_.html i powiem wam ze gatki na ciele o wiele lepiej wygladaja niz tu na manekinie bo sa to biodrowki
) i zielone reeboka
mgr inż. sztuki ogrodowej:Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
[quote=olkie]mi sie marzy malutkie bikini czarne z nienkimi sznyreczkami i nalutkimi gatkami( ale bez przesady) biodroweczkami wiazanymi po bokach
ahhhh
No to ja mam takie
.Kupiłam rok temu w H&M.
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
A mi się marzą takie oto kostiumy kąpielowe...(wszytskie NIESTETY są z VS
)
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
i ostatnie tzw. tankini
też by się przydało mieć na upalne dni, gdy się jest spalonym
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
a ja mam taki
kupilam w tamtym roku na wiosne i zamierzam w tym roku tez go nosic
Załączone plikiKomentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
i tzw. tankini, które też by się przydało mieć
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
śliczyPierwotnie opublikowany przez LifeByEsprita ja mam taki
kupilam w tamtym roku na wiosne i zamierzam w tym roku tez go nosic
zawsze wiedziałam, że w tym Olsztynie to nic nie ma...
Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
a ja w tym roku zamierzam sobie kupić jednoczęsciowy
"Na imię miał Lo, po prostu Lo,
z samego rana i w jednej skarpetce.
W spodniah była Lolą.
W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."
Komentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
[QUOTE=Olunia90]oooooo prooooooooooooooooooooooo sze o foteczko bo nie zasnePierwotnie opublikowany przez olkiemi sie marzy malutkie bikini czarne z nienkimi sznyreczkami i nalutkimi gatkami( ale bez przesady) biodroweczkami wiazanymi po bokach
ahhhh
No to ja mam takie
.Kupiłam rok temu w H&M.
mgr inż. sztuki ogrodowej:Komentarz
-
Dot.: bikini 2006
Śliczne te stroje
Tylko, że o niektórych to mogę sobie pomarzyć...Ehh Poszukuje coś w stylu push-up.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645771 wymianka ciuchowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=646388
wymianka kosmetycznaKomentarz
-
Dot.: bikini 2006
Pierwotnie opublikowany przez ElladaA ja kupiłam sobie we wrześniu w new yorker'ze taką górę od stroju kapielowego za 6zł chyba
Tylko teraz muszę sobie poszukac jakis majteczek ktore beda do tego pasowac :P
swietny staniczek,Komentarz
-
-
Dot.: bikini 2006
No stroje są przesliczne
ja tez juz zaczelam poszukiwac czegos na lato
nawet zaczynam sie zastanawiac nad zamówieniem czegos w necie bo cos porzadniejszego mozna kupic troche taniej
ja dołączam jeszce taki strój nad którym sie wlasnie zastanawiam
w porównaniu do pokazanych pozwyzej skromny i klasyczny
[url="http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w224_h190/7/3/736139_I600_100000408055. jpg"]pwłąsnie jest pusch-up
Załączone plikiOstatnio edytowane przez Oto Ja; 2006-02-19, 13:34.Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.



Komentarz