ceny ?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Magda.W
    Raczkowanie
    • 2002-11
    • 73

    #1

    ceny ?

    Przeglądając forum zauważyłam podajecie ceny dla mnie nie wyobrażalne
    - kurtka za 300 zł - czy naprawde takie pieniądze wydajecie na ubrania ??

    Czasem skrobnę coś na blogu
  • Różowy Strachulec
    Zakorzenienie
    • 2005-09
    • 9006

    #2
    Dot.: ceny ?

    Zajrzyj tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74745

    Jak kogoś na to stać - dlaczego ma nie wydawać?
    KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

    Komentarz

    • lullaby22
      Zakorzenienie
      • 2005-09
      • 8388

      #3
      Dot.: ceny ?

      Jego pieniądze, jego zakupy.
      A pojęcia "drogie" i "tanie" sa bardzo względne.

      Komentarz

      • Belcia
        Zakorzenienie
        • 2005-12
        • 3904

        #4
        Dot.: ceny ?

        wszystko zalezy od fasonu i jakosci ubrania.Wiesz sa rzeczy ktore nie sa warte swojej- czesto wyskoiej- ceny .Zalezy od ciebie czy faktycznie chcesz tyle wydc


        Komentarz

        • dzindrzej
          BAN stay
          • 2005-08
          • 1370

          #5
          Dot.: ceny ?

          Jeżeli chodzi o płaszcz zimowy, buty to kwota zawsze przekracza 300zł, ubranka raczej nie. Nie stać mnie na takie drogie ciuszki. A nie powiem, niekóte bardzo chciałabym mieć

          Komentarz

          • chicka
            Rozeznanie
            • 2005-06
            • 702

            #6
            Dot.: ceny ?

            Pierwotnie opublikowany przez Magda.W
            Przeglądając forum zauważyłam podajecie ceny dla mnie nie wyobrażalne
            - kurtka za 300 zł - czy naprawde takie pieniądze wydajecie na ubrania ??

            każdy ma inne pojęcie odnoście tego jaka cena jest niewyobrażalną, więc nie oburzaj się tak ..
            dla mnie np 300pln za kurtke jak piszesz to cena całkiem normalna.. wolę zapłacić 300 czy 400 zł za kurtkę, ale wiem że mi się podoba i będę mogła nosić ją dłużej niż 1 sezon bo się nie zniszczy chociaż w tym roku kupiłam w vero modzie białą za 155 przecenioną, ale to dlatego że nic mi się w sklepach nie podobało, a ta nie byla najgorsza, więc stwierdziłam że za takie pieniądze to czemu nie

            Komentarz

            • Nierika
              Zadomowienie
              • 2005-01
              • 1854

              #7
              Dot.: ceny ?

              Dla mnie 300 zl za kurtke to duzo, chyba ze sa jakas super porzadna zimowa

              Spojrz na watek 'odziez=allegro', zobaczysz ze nie wszystkie dziewczyny wydaja na ciuchy jakies ciezkie pieniadze.


              Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.

              Komentarz

              • różowiutka
                Zakorzenienie
                • 2005-07
                • 4909

                #8
                Dot.: ceny ?

                Nie dam więcej za jakąkolwiek rzecz niż 200zł. Czy to będą buty czy płaszcz, cokolwiek. Moja granica "rozsądku" to 200zł.

                Komentarz

                • kate1991
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-08
                  • 2261

                  #9
                  Dot.: ceny ?

                  Pierwotnie opublikowany przez chicka
                  każdy ma inne pojęcie odnoście tego jaka cena jest niewyobrażalną, więc nie oburzaj się tak ..
                  dla mnie np 300pln za kurtke jak piszesz to cena całkiem normalna.. wolę zapłacić 300 czy 400 zł za kurtkę, ale wiem że mi się podoba i będę mogła nosić ją dłużej niż 1 sezon bo się nie zniszczy chociaż w tym roku kupiłam w vero modzie białą za 155 przecenioną, ale to dlatego że nic mi się w sklepach nie podobało, a ta nie byla najgorsza, więc stwierdziłam że za takie pieniądze to czemu nie
                  ja tam kupiłam płaszcz za 80 zł i nosze go juz 3 czy 4 zime i nosiłabym drugie tyle gdyby nie to ze jest przymały wiec za rok kupie nowy
                  a co do ceny to teraz kupuje tanie ciuchy, bo to nie zalezy ode mnie bo placa moi rodzice

                  Komentarz

                  • angelika03
                    Rozeznanie
                    • 2005-11
                    • 860

                    #10
                    Dot.: ceny ?

                    Według mnie 300 zł za kurtke nie jest duża ja mam o wiele droższe
                    " Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-

                    Komentarz

                    • chicka
                      Rozeznanie
                      • 2005-06
                      • 702

                      #11
                      Dot.: ceny ?

                      Pierwotnie opublikowany przez Nierika
                      Dla mnie 300 zl za kurtke to duzo, chyba ze sa jakas super porzadna zimowa

                      Spojrz na watek 'odziez=allegro', zobaczysz ze nie wszystkie dziewczyny wydaja na ciuchy jakies ciezkie pieniadze.
                      Nie mówię, że wszyscy wydają ciężkie pieniądze (cokolwiek to znaczy, bo raczej dla każdego inna kwota jest tą "ciężką") na ubrania, też ostatnio kupiłam np dwie bluzki w hm jedną za 20 drugą 25 zł chodzi mi raczej o to, że założycielka tego wątku zdaje się być wielce zdziwiona, że ktoś podaje na wizażu ceny kurtek 300 zł jak dla niej to nie wyobrażalne.. więc napisałam, że może nie dla wszystkich jest to niewyobrażalne jak kogoś stać to czemu ma nie kupić??

                      Komentarz

                      • nataliacz
                        Rozeznanie
                        • 2006-01
                        • 369

                        #12
                        Dot.: ceny ?

                        Nie ma się co bulwersować, kurtke kupujesz raz na rok lub 2 lata.
                        Dużo więcej w ciągu roku wydajesz na różne 'szmateczki' typu: tu bluzeczka tam paseczek i tak pójdzie
                        http://kodeina.ownlog.com - tutaj mnie znajdziesz


                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...to%B6+chcia%B3 - trochę kosmetyków

                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...81#post1745881 - ciuszki

                        Komentarz

                        • heyyou
                          Raczkowanie
                          • 2004-12
                          • 163

                          #13
                          Dot.: ceny ?

                          Podpisuję się obiema łapkami dla jednego drogo, dla innego tanio... ja mam w swojej szafie płaszcze i marynarki za ponad 1000zl, ale i trench za 90zl (french connection z wyprzedaży). Czasem szaleje w SecondHandach kupując za grosze rzeczy, które później przerabiam. Reguły nie ma.
                          Jeśli widzę, że coś jest naprawde dobrej jakości, klasyczne albo po prostu nieuleczalnie wpadło mi w oko, to jestem w stanie wybulic (bardziej naukowo - rośnie moja elastyczność cenowa).
                          Naprawde w tej kwestii nie ma co generalizować, kogo stać ten kupuje, kogo nie stać - problem rozwiązuje sie sam. 300zl za kurtke to cena powiedziałabym umiarkowana, zależy jaka to kurtka - za snowboardową można dać i 3 razy tyle . Pytanie tylko czy jest sens generalizować... ja wg niektorych jestem maniakiem zakupowym, ale przy mojej przyszlej tesciowej np przypominam raczej nędzną amatorkę
                          Pozdrawiam
                          You walk before me and I don't think I can follow
                          You walk behind me but I don't think I can lead
                          You walk around me...
                          #$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!

                          Komentarz

                          • fuksjaa
                            Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                            • 2005-07
                            • 12850

                            #14
                            Dot.: ceny ?

                            Nie stać mnie na tak drogie ciuchy = po prostu kupuję tańsze, co wcale nie znaczy, że gorsze.

                            Komentarz

                            • Sathi
                              Zakorzenienie
                              • 2005-05
                              • 4876

                              #15
                              Dot.: ceny ?

                              kupuję duże ilości ubrań, dlatego nie mam potrzeby żeby kupić kurtkę za 300 zł i chodzić w niej 3 sezony, kupuje za 100 zł i co sezon mam nową, acha kupuję na wyprzedażach, dlatego zwylke są to rzeczy tzw, markowe.
                              Połam język
                              Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


                              MIŁEGO DNIA

                              Komentarz

                              • Gabi2
                                Zakorzenienie
                                • 2004-09
                                • 5785

                                #16
                                Dot.: ceny ?

                                podobnie jak Sathi kupuje dużo, a nawet bardzo duzo momentami, głównie bluzki, mam sporo w szafie takich przy których są metki, albo takie które miałam raz na sobie, jeśli chodzi o buty, kurtki to mam raczej po jednym na sezon i jakos mnie nie ciągnie do takich rzeczy, nie wydałabym tyle na kurtke bo wole zmieniać ją co rok, nigdy nie kupiłam butów droższych niż 200 zł, za to mam ciągoty w kierunku torebek ale najdroższa jest za 150 zł a reszta zawsze poniżej 100 zł, czasami wydaje sporo ale jest to rozłożone w czasie
                                Iza - łowca zabawek

                                Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                Komentarz

                                • Magda.W
                                  Raczkowanie
                                  • 2002-11
                                  • 73

                                  #17
                                  Dot.: ceny ?

                                  Rzeczywiście nie jestem oburzona tylko zdziwiona
                                  a tak serio to ile w miesiącu wydajecie na ciuchy ??, spędzacie kilka godzin na "łażeniu" po sklepach
                                  Ja owszem też posiadam takie rzeczy które kosztowały 300 zł (prezent ) - ale są to pojedyńcze szt.
                                  Najdroższy to był swetr za 150 zł - wtedy mnie powalił jak go kupiłam, a teraz jego miejsce jest w szafie.
                                  Czasem skrobnę coś na blogu

                                  Komentarz

                                  • Cytryna01
                                    Rozeznanie
                                    • 2006-01
                                    • 581

                                    #18
                                    Dot.: ceny ?

                                    Najdroższą rzeczą którą ostatnio nabyłam był jesienny płaszczyk za 270zł A przeważnie nie wydaje na jeden ciuch więcej niż 100zł, o chyba że są to jakieś jeansy..
                                    A mięsiecznie ile wydaje? Hmm... To zalerzy, bo kiedy są wyprzedaże to zawsze więcej kupuje, bo nie żal mi pieniędzy na sweterek za 40zł a potem tak się zbiera i zbiera tych sweterków

                                    Komentarz

                                    • nANcY:*
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-01
                                      • 1372

                                      #19
                                      Dot.: ceny ?

                                      Na kurtke, spodni i buty potrafiłabym wydać ponad 300zł aczkolwiek na torebke, pasek albo jakiś inny dodatek tego typu NIE Tylko za solidne rzeczy płace drogo, tak to wole tańsze bluzki, buzy itp W końcu nie zawsze moge sobie pozwolić... zależy od humoru i portfela rodziców:/



                                      Be happy. It drives people crazy.

                                      Komentarz

                                      Przetwarzanie...