>Do oceny ;)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Gabi2
    Zakorzenienie
    • 2004-09
    • 5785

    #1

    >Do oceny ;)

    Wypatrzyłam takie 2 bluzeczki, bardzo mi sie podobają ale...cena!ta brązowa 89 zł, ta jasna 69zł
    co sądzicie, warto zaszaleć, czy może nie są warte tej ceny i tylko tak ładnie wyglądają na tych zdjęciach...?
    mnie się bardziej brązowa podoba, czekam na opinie
    Iza - łowca zabawek

    Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
  • natuska17
    Zakorzenienie
    • 2004-08
    • 3294

    #2
    Dot.: >Do oceny

    Brązowa ładniejsza. Ale ja bym nie wzięła żadnej, bo nie miałabym chyba do czego nosić
    Nie na temat- te kręcone włosy na 1 zdjęciu są świetne

    Komentarz

    • SarahMoon
      Zadomowienie
      • 2005-07
      • 1146

      #3
      Dot.: >Do oceny

      Moim zdaniem brązowa ciekawsza,ale tylko pod warunkiem ,że ma się biust conajmniej jak dziewczyna na zdjęciu. A tak wogóle to najlepiej kupić obydwie Aha i jeszxcze ta pierwsza optycznie zmniejsza biust i ramiona ,ale chyba też skraca sylwetkę, natomiast dekolty w serek wydłużają sylwetkę.

      Komentarz

      • malkol13
        Zadomowienie
        • 2006-02
        • 1932

        #4
        Dot.: >Do oceny

        )) ja mam podobne wiec nie musze sie zastanaiwac i wydae mi sei ze pierwsza duzo lepiej na mnie wyglada ( ten kroj)

        http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?t=5242

        Komentarz

        • Gabi2
          Zakorzenienie
          • 2004-09
          • 5785

          #5
          Dot.: >Do oceny

          włosy rzeczywiście ma super
          ta brązowa właśnie mi się bardzooo podoba, ten dekolt,różyczka...mniam!! !ale boje sie że to tylko magia wystylizowanego zdjęcia...
          Iza - łowca zabawek

          Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

          Komentarz

          • Atram
            xxyy
            • 2006-02
            • 8030

            #6
            Dot.: >Do oceny

            śliczna.. ale za taka cene mozna miec dwie blzueczki
            Nie należy sie bać zmian , które powo...

            Komentarz

            • zapałeczka
              Zadomowienie
              • 2005-09
              • 1019

              #7
              Dot.: >Do oceny

              eee niiiieee... ta jasna jest ładniejsza po prostu śliczna
              Natan

              Komentarz

              • natuska17
                Zakorzenienie
                • 2004-08
                • 3294

                #8
                Dot.: >Do oceny

                Pierwotnie opublikowany przez Gabi2
                włosy rzeczywiście ma super
                ta brązowa właśnie mi się bardzooo podoba, ten dekolt,różyczka...mniam!! !ale boje sie że to tylko magia wystylizowanego zdjęcia...
                To może poproś sprzedawcę o dodatkowe foto bluzki rozłożonej na twardym podłożu, w świetle dziennym?

                Komentarz

                • cattt
                  Mrs Mrau
                  • 2004-09
                  • 10017

                  #9
                  Dot.: >Do oceny

                  brązowa

                  Komentarz

                  • Smerfi
                    Rozeznanie
                    • 2005-03
                    • 554

                    #10
                    Dot.: >Do oceny

                    warto zaszaleć obie są śliczne

                    yorkies are the best

                    Komentarz

                    • czuczenka
                      Zakorzenienie
                      • 2005-07
                      • 4092

                      #11
                      Dot.: >Do oceny

                      a mi sie srednio podobaja

                      Już Pani Licencjat
                      teraz sie MaGistRuje
                      5-ty rok na Wizażu



                      DUKAM

                      Komentarz

                      • Kasiulka__
                        Zakorzenienie
                        • 2004-08
                        • 5738

                        #12
                        Dot.: >Do oceny

                        wg mnie zdecydowanie brązowa

                        Komentarz

                        • side85
                          Zakorzenienie
                          • 2006-02
                          • 4656

                          #13
                          Dot.: >Do oceny

                          ja bym wzięła brązową, ale przyznam że biust tej pani ze zdjęcia numer 1 imponujący..ciekawe jakbym wyglądała wyginając się w tych bluzeczkach jak panie ze zdjęcia żeby uzyskać podoby efekt..chyba panowie umarliby ze śmiechu..hehehe
                          Piotruś

                          Komentarz

                          • Kasia5
                            Raczkowanie
                            • 2005-06
                            • 398

                            #14
                            Dot.: >Do oceny

                            Ja bym kupiła brązową. Jest śliczna

                            Komentarz

                            • magdzia33
                              Zakorzenienie
                              • 2005-05
                              • 5311

                              #15
                              Dot.: >Do oceny

                              ta brazowa jest sliczna!!! gdzie wypatrzylas te bluzeczki, jesli moge wiedziec

                              Jestem żoną

                              Maleństwo

                              Komentarz

                              • Ally83
                                Zakorzenienie
                                • 2005-01
                                • 4276

                                #16
                                Dot.: >Do oceny

                                Brązowa ma ładny krój, ale lepiej będzie wyglądać na osobie z ciemniejszą karnacja, nie wiem, jak Ty masz, wybrałabym ja, gdyby była innego koloru .
                                Biała podoba mi się bardziej.

                                Komentarz

                                • Gabi2
                                  Zakorzenienie
                                  • 2004-09
                                  • 5785

                                  #17
                                  Dot.: >Do oceny

                                  karnacje raczej jasną czasami opaloną wspomaganą sztucznie
                                  tu podaje linki:
                                  http://allegro.pl/item90352928_badz_...r_fashion.html brązowa
                                  http://allegro.pl/item91299169_badz_...r_fashion.html jasna
                                  ale nie wiem czy sie zdecyduje, TŻ wybija mi ja z głowy, byłam też w Zarze i coś sobie upatrzyłam i kasy mi szkoda
                                  a patrzać na inne aukcje tego sprzedawce to te zdjęcia i modelka w tych ubraniach są bardzo wyidealizowane
                                  Iza - łowca zabawek

                                  Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                  Komentarz

                                  • nask
                                    Zadomowienie
                                    • 2005-06
                                    • 1529

                                    #18
                                    Dot.: >Do oceny

                                    Bardziej podoba mi się biała, ta brązowa ma za duży dekolt To jeszcze zależy, jakie masz piersi, bo jeśli w miarę małe, to nie będzie to aż tak źle wyglądało

                                    A co do ceny.... Ja kupuję nie patrząc w zasadzie na cenę, najważniejsze, żeby dana rzecz bardzo mi sie podobało i żebym naprawdę była szczęśliwa z zakupu A poza tym to nie są żadne znane firmówki (nie mam zaufania do takich ciuszków niestety) więc może najpierw przejdź się po sklepach (są i nowe kolekcje i stare wyprzedaże), może coś znajdziesz ;*

                                    Ale namotałam

                                    Komentarz

                                    • ewa.nea
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-08
                                      • 1800

                                      #19
                                      Dot.: >Do oceny

                                      Obie ładne. Jeśli masz biust, jak dziewczyna ze zdjęcia, to kup brazową - bardzo kusząca.
                                      W zamęcie myśli
                                      upadam na samo dno
                                      serca...

                                      Komentarz

                                      • anestet-ka
                                        Wtajemniczenie
                                        • 2005-08
                                        • 2432

                                        #20
                                        Dot.: >Do oceny

                                        ewa.nea trafnie zauwazyla- jak masz dosyc duzy biust to brązowa, bo ładnie ci go podkresli. Zreszta ta druga tez chyba raczej do wiekszych biustow.. obie ladnie, ale brazowa mi sie bardziej podoba

                                        Komentarz

                                        • crazy_girl_13
                                          Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                          • 2005-11
                                          • 681

                                          #21
                                          Dot.: >Do oceny

                                          Według mnie brązowa lepsza

                                          Komentarz

                                          • lullaby22
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-09
                                            • 8388

                                            #22
                                            Dot.: >Do oceny

                                            Pierwotnie opublikowany przez czuczenka
                                            a mi sie srednio podobaja
                                            Mnie również

                                            Komentarz

                                            • Tapcia
                                              Zadomowienie
                                              • 2005-11
                                              • 1342

                                              #23
                                              Dot.: >Do oceny

                                              Jej Gabi nie wybiera modelki ani jej włosów tylko bluzeczke Mnie osobiście podoba sie druga propozycja Pierwsza bardziej elegancka ale tez okey

                                              Komentarz

                                              • jaszmurka
                                                Zakorzenienie
                                                • 2005-06
                                                • 7810

                                                #24
                                                Dot.: >Do oceny

                                                Żadna z nich nie przypadła mi do gustu po prostu nie mój styl. Ale jeżeli miałabym wybierać to wybrałabym tą brązową Ta druga wygląda jak jakiś sweterek który ma się zaraz rozlecieć (zaciągniesz ją i po sprawie). Tak mi się wydaje . A cena moim zdaniem torszkę wygórowana- ale może eleganckie rzeczy tyle kosztują , nie wiem nie znam się
                                                Wybrałabym brązową
                                                Everything I'm not, made me everything I am.


                                                wyloguj

                                                Komentarz

                                                • Gabi2
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2004-09
                                                  • 5785

                                                  #25
                                                  Dot.: >Do oceny

                                                  nie wiedziałam że biust ma tutaj tak znaczącą role, moim zdaniem to ona nie ma wielkiego biustu ale jakiś stanik który podkreśla piersi, uważam że na moich średnich też byłoby ok przy dobrym wyprofilowaniuale mój TŻ by mnie pogonił za chodzenie jak on to mówi"z wszystkim na wierzchu"
                                                  Iza - łowca zabawek

                                                  Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                                  Komentarz

                                                  • Gabi2
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2004-09
                                                    • 5785

                                                    #26
                                                    Dot.: >Do oceny

                                                    Jaszmurka chyba ma racje że materiał tej jasnej wygląda jakby po pierwszym praniu wyglądał jak pidżama
                                                    poprosiłam o zdjęcie real tej 1, jak nie mają nic do ukrycia to powinni mi wysłać
                                                    Iza - łowca zabawek

                                                    Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                                    Komentarz

                                                    • tootsie
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2005-05
                                                      • 4555

                                                      #27
                                                      Dot.: >Do oceny

                                                      brązowa jets o wiele ładniejsza ale ze wzgledu na cene i dekolt nie kupiłabym jej i tak jak w twoim przypadku TŻ starałby sie wybić mi ten pomysł z głowy


                                                      Komentarz

                                                      • zabciam
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2005-04
                                                        • 623

                                                        #28
                                                        Dot.: >Do oceny

                                                        brązowa
                                                        NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

                                                        https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

                                                        http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
                                                        POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


                                                        http://www.republika.pl/bayka

                                                        Komentarz

                                                        • Cytryna01
                                                          Rozeznanie
                                                          • 2006-01
                                                          • 581

                                                          #29
                                                          Dot.: >Do oceny

                                                          Brązowa znacząco wygrywa Wg mnie warto ją kupić, cena może i wysoka... A w razie czego można ją zwrócić Gabi? Bo rzeczywiście z modelkami na zdjęciu to różnie bywa... Często np mają podpiętą bluzkę z tyłu agrafkami, żeby dobrze się układała na ciele...

                                                          Komentarz

                                                          • Asieńka_86
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2005-07
                                                            • 533

                                                            #30
                                                            Dot.: >Do oceny

                                                            Jasna fajniejsza brązowa ma dekold za duży

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...