Garnitur

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Erisson
    Przyczajenie
    • 2014-06
    • 22

    #1

    Garnitur

    Witam. W tamtym roku kupilem garnitur w recmanie, ktory ogolnie bardzo mi sie podoba. Niestety jakos nieswojo czuje sie w spodniach od garnituru, a ze w tym roku bede mial duzo okazji do nalozenia go (studniowka, matura, polowniki dziewczyny), postanowilem juz teraz sie zastanowic nad rozwiazaniem tego problemu. Garnitur jest bezowy i ogolnie do marynarki podobaja mi sie jasne spodnie tak jak na tym zdjeciu.


    Co o tym myslicie? Bedzie dobrze na te okazje?
    Z gory dziekuje z podpowiedzi.
  • beacik2
    Raczkowanie
    • 2015-03
    • 146

    #2
    Dot.: Garnitur

    Dobrze kombinujesz. Zestaw dobry na te okazje, lepszy od całego beżowego garnituru.
    Ale - czy to ty jesteś na zdjęciu ? bo marynarka jest za mała.

    Komentarz

    • pani_smith
      Zakorzenienie
      • 2007-04
      • 5038

      #3
      Dot.: Garnitur

      beżowy (jasny) garnitur nosi sie do 18, latem i na raczej w mało formalnych okolicznościach. słowem ślub na plaży, impreza w ogrodzie... no ewentualnie do pracy, jeśli panują 30 st. upały lub jeśli mieszkasz w okolicy równika, ale nawet tam mężczyźni wybierają ciemniejsze kolory, bo w ciemniejszym kolorze wygląda się profesjonalnie i elegancko.

      nie wiem, jakie inne okazje cię czekają, ale jeśli myślisz o sylwestrze, weselach, egzaminach, to w beżu również średnio (no na egzamin może jeśli w maju będzie słonecznie). studniówka to bal i nawet jeśli w dzisiejszych czasach luzujemy standardy i "bal" ma formułę bliższą dyskotece, to garnitur inny niż ciemny będzie wyglądał śmiesznie.
      przy czym ciemny wcale nie oznacza czarnego, w którym większość mężczyzn wygląda bardzo niekorzystnie. polecam odcienie niebieskiego/granatu - są bardzo uniwesralne, bo obronią się i w dziennych, i wieczorowych okolicznościach.

      a pan ze zdjęcia nie nosi garnituru tylko spodnie chinosy i sportową marynarkę. codzienny strój nieformalny.

      (zajrzyj na blogi o modzie męskiej, np. mr vintage)
      Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

      wróciłam

      Komentarz

      • DopplegangerEddarda
        BAN stay
        • 2013-09
        • 5762

        #4
        Dot.: Garnitur

        Jak nie masz kasy na inny garnitur to po prostu utraf jakąś ciemniejszą marynarę. Granatową jak na zdjęciu najlepiej.

        Komentarz

        • Dana34
          Raczkowanie
          • 2015-08
          • 100

          #5
          Dot.: Garnitur

          Pierwotnie opublikowany przez DopplegangerEddarda
          Jak nie masz kasy na inny garnitur to po prostu utraf jakąś ciemniejszą marynarę. Granatową jak na zdjęciu najlepiej.
          Dokładnie. Zdecydowanie ciemniejsza marynarka. Taki zestaw jak na zdjęciu wygląda super. Natomiast cały beżowy garnitur ogólnie mi się jakoś nie podoba. Taki trochę mdły i nijaki.

          Komentarz

          • Erisson
            Przyczajenie
            • 2014-06
            • 22

            #6
            Dot.: Garnitur

            Nie chodzi o kase, napisalem, ze rok temu kupilem garnitur w recmanie caly bezowy i podoba mi sie, kwestia, ze czuje sie nieswojo w takich spodniach od garnituru. Dlatego pomyslalem o takim zestawieniu jak pan powyzej i pytanie dotyczylo czy to bedzie odpowiedni ubior na okazje, ktore wymienilem wyzej
            Ostatnio edytowane przez Erisson; 2015-08-21, 09:44.

            Komentarz

            • DopplegangerEddarda
              BAN stay
              • 2013-09
              • 5762

              #7
              Dot.: Garnitur

              Według mnie nie. Połowinki i studniówka może by uszły bo to nie pogrzeb ani wesele ale na maturę przydałoby się być elegancko ubranym.

              Komentarz

              • pani_smith
                Zakorzenienie
                • 2007-04
                • 5038

                #8
                Dot.: Garnitur

                Pierwotnie opublikowany przez Erisson
                Nie chodzi o kase, napisalem, ze rok temu kupilem garnitur w recmanie caly bezowy i podoba mi sie, kwestia, ze czuje sie nieswojo w takich spodniach od garnituru. Dlatego pomyslalem o takim zestawieniu jak pan powyzej i pytanie dotyczylo czy to bedzie odpowiedni ubior na okazje, ktore wymienilem wyzej
                ale pan na zdjęciu nie ma garniturowej marynarki!
                garniturowa marynarka wygląda bardziej elegancko, nie jest tak sportowa. poza tym konia z rzędem temu, kto znajdzie dobrze wyglądający zestaw z beżową górą... to się nie ma szansy udać.
                Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

                wróciłam

                Komentarz

                • Rena
                  Zakorzenienie
                  • 2004-07
                  • 28816

                  #9
                  Dot.: Garnitur

                  jestem na nie. Ogolnie zestaw fajny, ale nie nadaje sie na wymienione okazje. Juz predzej uszly by czarne dzinsy do czarnej marynarki i bialej koszuli. Choc oczywiscie dzinsow tez nie polecam, ale juz to lepsze od bezu na balu w zimie.

                  Komentarz

                  • Bednarka87
                    Przyczajenie
                    • 2015-05
                    • 11

                    #10
                    Dot.: Garnitur

                    Nie, nie, i jeszcze raz nie. Na formalne okazje takie jak studniówka nie można ubrać casualowej marynarki na co dzień i białych spodenek, no halo. Ogólnie zestaw jest bardzo ładny i możesz w nim iść na spotkanie z przyjaciółmi albo obiad rodzinny, ale na Boga- studniówka????
                    Mój chłopak kupił taki garnitur na studniówkę od Giacomo Conti:
                    Co roku mają promocje więc warto obczaić pod koniec października.
                    Wygląda RE WE LA CYJ NIE i cena jak dla młodego chłopaka serio niska całość wyszła 6 stówek.

                    Komentarz

                    • DopplegangerEddarda
                      BAN stay
                      • 2013-09
                      • 5762

                      #11
                      Dot.: Garnitur

                      Pierwotnie opublikowany przez Bednarka87
                      Nie, nie, i jeszcze raz nie. Na formalne okazje takie jak studniówka nie można ubrać casualowej marynarki na co dzień i białych spodenek, no halo. Ogólnie zestaw jest bardzo ładny i możesz w nim iść na spotkanie z przyjaciółmi albo obiad rodzinny, ale na Boga- studniówka????
                      Mój chłopak kupił taki garnitur na studniówkę od Giacomo Conti:
                      Co roku mają promocje więc warto obczaić pod koniec października.
                      Wygląda RE WE LA CYJ NIE i cena jak dla młodego chłopaka serio niska całość wyszła 6 stówek.

                      Nie obraź się ale okropny




                      Wełna

                      Komentarz

                      • PaniWa
                        BAN stay
                        • 2014-06
                        • 88

                        #12
                        Dot.: Garnitur

                        Zmiana garnituru to duże przedsięwzięcie Z reguł jest to formalny/pół-formalny ubiór więc wymaga się tutaj dużo więcej. Czytałam ciekawy artykuł xxx o dodatkach do garnituru. Tym czasami można odświeżyć swój wygląd poza krawatem, obuwiem i spinkami do mankietów.
                        Ostatnio edytowane przez Trzepotka; 2016-01-01, 11:42. Powód: Link.

                        Komentarz

                        Przetwarzanie...