Rinascimento

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
    Wtajemniczenie
    • 2005-12
    • 2030

    #1

    Rinascimento

    Dziewczyny powiedzcie mi coś o tej firmie bo już sama nie wiem co o niej myśleć. Dzisiaj będąc na zakupach natknęłam sie na bluzkę tej firmy, z długim rękawem, w paski biało czerwone nic nadzwyczajnego za 160 zł...

    Natomiast na Allegro mnóstwo jest nowych ciuszków tej firmy po niskich cenach.
    I jestem trochę zbita z tropu

    Nie znam za dobrze tej marki.
    Powiedzcie czy ciuchy są dobrej jakości, gdzie je można kupić w sklepach. W Terranovie nie widziałam, a to podobno podfirma Terranovy i jakie są ceny w tych sklepach, bo ta bluzka, którą widziałam nie jest próbką reprezentatywną podobie jak płaszczyk za 600 zł, fajny ale nie za tą cenę..
  • virtual_reality
    bzzzzzzz bzyczy prdzik w jej obwodach
    • 2005-10
    • 9798

    #2
    Dot.: Rinascimento

    Zakochałam sie w tej firmie juz dawno. Mam pare ciuszków, wszystkie z allegro. Podobno w terranowie są ale nie wiem, nie sprawdzalam.
    Co do jakości to ja nie narzekam, bluzeczki nosza sie ślicznie, nie spierają i ogólnie są śliczne. Co do płaszczyka to zapłacilam za niego 120zł hm... ale to była miłosc od pierwszego wejrzenia

    Komentarz

    • feVer87
      Zadomowienie
      • 2005-12
      • 1630

      #3
      Dot.: Rinascimento

      Tutaj macie dziewczyny glowną stronkę...
      To wloska firma, mają ciekawe ubranka..
      nio rinascimento= z wł. odrodzenie...
      wiec ciuszki odrodzone jednoczesnie..

      -widziałaś kiedyś coś idealnego?
      -nie.....
      -to dlaczego chcesz być niczym i nikim?

      Komentarz

      • VanillaCafe
        Wtajemniczenie
        • 2005-12
        • 2030

        #4
        Dot.: Rinascimento

        Pierwotnie opublikowany przez feVer87
        Tutaj macie dziewczyny glowną stronkę...
        To wloska firma, mają ciekawe ubranka..
        nio rinascimento= z wł. odrodzenie...
        wiec ciuszki odrodzone jednoczesnie..

        http://www.rinascimento.info/
        Dzięki, już tam patrzyłam, ciuszki wyglądają fajnie ale bardziej chodzi mi o doświadczenia Wizażanek związane z tą firmą, ceny i gdzie można je kupić poza Allegro, w Warszawie

        Komentarz

        • neonka28
          Zakorzenienie
          • 2005-02
          • 6343

          #5
          Dot.: Rinascimento

          Ciuszki Rinascimento kupisz w sklepach Terranovy.
          hmm...mówię Wam w sekrecie
          Mieszkam w Elfolandii

          Komentarz

          • feVer87
            Zadomowienie
            • 2005-12
            • 1630

            #6
            Dot.: Rinascimento

            z tego,co wiem to wlasnie w Terranovie mozna spotkac czasem..
            A takto to chyba zostaje nam wypad do Londynu czy Holandii...
            -widziałaś kiedyś coś idealnego?
            -nie.....
            -to dlaczego chcesz być niczym i nikim?

            Komentarz

            • VanillaCafe
              Wtajemniczenie
              • 2005-12
              • 2030

              #7
              Dot.: Rinascimento

              Taaak Londyn

              Powiedzcie mi jeżeli się orientujecie ile mniej więcej kosztuje taka spódnica w sklepie
              Albo te butki z H&M, w jakiej są cenie?
              Haha o tą właśnie bluzkę tylko czerwono biała widziałam w sklepie za 160 zł

              Komentarz

              • Atoska
                Zakorzenienie
                • 2005-07
                • 1839

                #8
                Dot.: Rinascimento

                ja mam bluzeczke z rinascimento Kupilam w terranova za 19,90 zł uwielbiam ja,super sie nosi! Firma jest rewelacyjna czasi w sklepach ceny przesaadzone (ja kupilam na wyprzedazy ) a na allegro jest duz tanich perełek tej firmy

                Wymianka

                Komentarz

                • cappucino
                  Rozeznanie
                  • 2005-07
                  • 968

                  #9
                  Dot.: Rinascimento

                  A ja nie dawno odkryłam, że w Warszawie w al.Jerozolimskich w Terranowie jest olbrzymi napis LIKWIDACJA i sa tam tylko i wyłącznie ciuchy Rinascimento, ceny sa w granicach 50zł(mam na mysli tu nową kolekcję), ja korzystając z okazji, że była jeszcze stara kupiłam sobie 3 pary szortów i jedną spódniczkę za 9,90 każda więc trochę dziwi mnie fakt, że piszecie o bluzkach za 160zł, według mnie na allegro ceny ciuchów tej firmy są lekko przesadzone
                  "Na imię miał Lo, po prostu Lo,
                  z samego rana i w jednej skarpetce.
                  W spodniah była Lolą.
                  W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
                  Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

                  Komentarz

                  • lullaby22
                    Zakorzenienie
                    • 2005-09
                    • 8388

                    #10
                    Dot.: Rinascimento

                    Pierwotnie opublikowany przez neonka28
                    Ciuszki Rinascimento kupisz w sklepach Terranovy.
                    Zgadza się, też tam kupowałam

                    Komentarz

                    • VanillaCafe
                      Wtajemniczenie
                      • 2005-12
                      • 2030

                      #11
                      Dot.: Rinascimento

                      Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, interesuje mnie w jakich mniej więcej cenach są tam spódnice, które zamieściłam parę postów wyżej.

                      No i mam pytanie co do tych balerinek H&M, ile kosztują w sklepie??

                      Komentarz

                      • Kaisandra
                        Wtajemniczenie
                        • 2005-05
                        • 2218

                        #12
                        Dot.: Rinascimento

                        Pierwotnie opublikowany przez cappucino
                        A ja nie dawno odkryłam, że w Warszawie w al.Jerozolimskich w Terranowie jest olbrzymi napis LIKWIDACJA i sa tam tylko i wyłącznie ciuchy Rinascimento, ceny sa w granicach 50zł(mam na mysli tu nową kolekcję), ja korzystając z okazji, że była jeszcze stara kupiłam sobie 3 pary szortów i jedną spódniczkę za 9,90 każda więc trochę dziwi mnie fakt, że piszecie o bluzkach za 160zł, według mnie na allegro ceny ciuchów tej firmy są lekko przesadzone


                        a nadal jest ta wyprzedaż?

                        Komentarz

                        • sweeney
                          Zakorzenienie
                          • 2004-11
                          • 2075

                          #13
                          Dot.: Rinascimento

                          Pierwotnie opublikowany przez cappucino
                          A ja nie dawno odkryłam, że w Warszawie w al.Jerozolimskich w Terranowie jest olbrzymi napis LIKWIDACJA i sa tam tylko i wyłącznie ciuchy Rinascimento, ceny sa w granicach 50zł(mam na mysli tu nową kolekcję), ja korzystając z okazji, że była jeszcze stara kupiłam sobie 3 pary szortów i jedną spódniczkę za 9,90 każda więc trochę dziwi mnie fakt, że piszecie o bluzkach za 160zł, według mnie na allegro ceny ciuchów tej firmy są lekko przesadzone
                          Jakis czas temu LIKWIDACJA byla w Łodzi. Troche mnie to zdziwilo bo te same ciuchy co w Terranovie na piotrkowskiej byly w Terranovie w Geancie 4 razy tansze ,


                          Komentarz

                          • Goldie
                            Raczkowanie
                            • 2005-05
                            • 40

                            #14
                            Dot.: Rinascimento

                            hej
                            Balerinki są chyba po 39 zl

                            Komentarz

                            • kinomi
                              Przyczajenie
                              • 2005-09
                              • 14

                              #15
                              Dot.: Rinascimento

                              ballerinki z H&M w sklepie są chyba po 39 zł (nie pamiętam dokładnie, być może nawet ciut mniej, pamiętam że zdziwiłam się że tak tanio, bo na allegro za 60 zł idą) - inna sprawa, że schodzą w niesamowitym tempie i mojego numeru (podobno najbardziej popularne 38) oczywiście nie było... Trzeba czatować na dostawy

                              Komentarz

                              • Beekeeper
                                Zakorzenienie
                                • 2005-09
                                • 3845

                                #16
                                Dot.: Rinascimento

                                a czy ktos wie, czy we Wrocławiu w Terranowie tez sa takie fajne ceny?
                                Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

                                Komentarz

                                • dzindrzej
                                  BAN stay
                                  • 2005-08
                                  • 1370

                                  #17
                                  Dot.: Rinascimento

                                  Ja lubię ciuszki rinascimento są niedrogie i fajnie się nosi, ale ostatnio w mijej terranovie brak ubranek tej firmy

                                  Komentarz

                                  • VanillaCafe
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2005-12
                                    • 2030

                                    #18
                                    Dot.: Rinascimento

                                    Pierwotnie opublikowany przez dzindrzej
                                    ostatnio w mijej terranovie brak ubranek tej firmy
                                    Aha, czyli czasami są a czasem nie.. Bo szczerze mówiąc zaczynałam już siebie podejrzewać o ślepotę Jak byłam w Terranovie nie widziałam nic Rinascimento

                                    Komentarz

                                    • Queen_Mary
                                      Raczkowanie
                                      • 2005-07
                                      • 258

                                      #19
                                      Dot.: Rinascimento

                                      Jak dla mnie masówka absolutna, co do jakości to też mam zastrzeżenia,ale tylko co do tego co jest a sklepach w Polsce - zdecydowanie gorsze są te renesansy!

                                      Komentarz

                                      • cappucino
                                        Rozeznanie
                                        • 2005-07
                                        • 968

                                        #20
                                        Dot.: Rinascimento

                                        Pierwotnie opublikowany przez Kaisandra
                                        a nadal jest ta wyprzedaż?
                                        tam jest chyba non-stop LiKWIDACJA
                                        "Na imię miał Lo, po prostu Lo,
                                        z samego rana i w jednej skarpetce.
                                        W spodniah była Lolą.
                                        W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
                                        Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

                                        Komentarz

                                        • eevvaa
                                          Zakorzenienie
                                          • 2004-11
                                          • 2273

                                          #21
                                          Dot.: Rinascimento

                                          troche stary wątek więc się zapytam czy nadal jest wyprzedaż w Rinascimento na Al.Jerozolimskich?
                                          Zapraszam na mojego bloga
                                          http://eevvastyle.blogspot.com/


                                          Komentarz

                                          • Mia22
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-08
                                            • 4318

                                            #22
                                            Dot.: Rinascimento

                                            Rinascimento rzeczywiscie mozna spotkac w Terranovie,w Katowicach kiedys inaczej ten sklep wygladal, i tam mnostwo bylo ciuszko tej firmy i to po bardzo niskich cenach! teraz jedno pietro-gorne to tylko marka Rinascimento. Oosbiscie lubie ta firme glownie za przystepne ceney, choc koelzanka mowila, ze we Wloszech to droga marka i sie zdziwilam jak za jeansy dala prawie 300zl...
                                            bluzki fajnie sie nosza, spodenie i zakiety tez

                                            Komentarz

                                            • stellios
                                              BAN stay
                                              • 2006-01
                                              • 2257

                                              #23
                                              rzeczy Rinasciemnto były jeszcze zimą we wrocku w terranovwie, teraz już nie ma ...
                                              Ale tak to jest, raz sie pojawiają a później ich nie ma długo, i wreszcie są z nowu ...

                                              Ciężko mi ocenić tą firmę, bo ja te rzcezy w terranovie ZAWSZE widziałam w śmeisznie niskich cenach i dlatego byłam w szoku, kiedy na Allegro sukienka, którą ja widziałam za 40 zł sprzedawała się w licytacji od 1 pln za 180 zł

                                              Zastanawia mnie też fakt, jak opłaca im się sprzedawać swetry za 19 zł, spódniczki za 9 ... Dziwne jest, że rzcezy te od razu pojawiały się jako pzrecena, skoro nie były w ofercie w cenach regularnych


                                              Co do fasonów Rinascimento, są rzcezy naprawdę oryginalne i są rzeczy wręcz kiczowate, którrych chyba nikt nie założyłby, chyba, że na bal przebierańców

                                              I jakość, raczej kiepska, np. swetry czy bluzki z materiału cienkiego jak siateczka ...

                                              Ogólnie tzreba uważać, bo nie raz spotkałam się z sytuacją, że w sklepie we wroc kupiłam rzecz uszkodzoną!!!

                                              do MIA22
                                              A może u nas sprzedają jakieś podróbki Rinasciemnto, albo towar wybrakowny, czy też po prostu to co we włoszech już się nie sprzedaje ....
                                              Ostatnio edytowane przez czarownicagosia; 2006-07-17, 17:27. Powód: post pod postem

                                              Komentarz

                                              • *kasieńka*
                                                Zadomowienie
                                                • 2005-11
                                                • 1036

                                                #24
                                                Dot.: Rinascimento

                                                ja z Rinascimento mam tylko jedną sukienkę, kupiłam na allegro, zakochalam się w niej od pierwszego wejrzenia
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz

                                                • wunia83
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2005-07
                                                  • 1123

                                                  #25
                                                  Dot.: Rinascimento

                                                  W Lublinie z kolei rzeczy Rinascimento (najczęściej te same co na Allegro) są w jednym sklepie Morgana, w cenach od 200zł wzwyż...
                                                  "Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"

                                                  Komentarz

                                                  • tysiulka18
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2005-01
                                                    • 2655

                                                    #26
                                                    Dot.: Rinascimento

                                                    a co powiecie na takie sukienki Rinascimento?? również lubię tę firmę ja się zakochałam w czarnej
                                                    ciuchy:

                                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=749017

                                                    kosmetyki:

                                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=649646

                                                    Komentarz

                                                    • zaczarovana
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2006-01
                                                      • 2831

                                                      #27
                                                      Dot.: Rinascimento

                                                      ja w rinascimento kupiłam gorset Za 19 zł i spodnice za 29 i mialam stroj na studniowke za 50 zł
                                                      super rzeczy za grosiki! mam z tamtad chyba z tone ciuchów (terranova)
                                                      .+.=..

                                                      Komentarz

                                                      • erzebet
                                                        Rozeznanie
                                                        • 2002-07
                                                        • 846

                                                        #28
                                                        Dot.: Rinascimento

                                                        Chętnie się wypowiem w tym wątku gdyż Rinascimento to dla mnie bardzo interesujące "zjawisko"
                                                        W Krakowie Rinascimento istnieje już chyba jakieś 2 lata, jest to jakby specjalny "oddział" sklepu Terranova pod tymże szyldem, w którym oprócz licznych wyprzedaży tej marki można znaleźć wiele rzeczy Rinascimento(podobnie jak w Katowicach).
                                                        Wszystkie one są ŚMIESZNIE tanie (!!!), tym bardziej w okresie wyprzedaży.
                                                        Co do samych ubrań lubię je, można zawsze znaleźć coś oryginalnego, ale nie wszystkie są dobrej jakości, część z nich uszyta jest z materiałów marnej jakości, które zapewne nie posłużą długo.
                                                        Rzeczy są owszem fajne, ale miom zdaniem nie warte kwot jakie płacą za nie allegrowiczki!
                                                        Jednym zdaniem wystawianie ciuchów tej firmy na allegro to świetny zarobek!! Dla przykładu żakiet, który kupiła moja koleżanka w Rinascimento za 49zł na allegro osiągnął cenę 290zł!!! A wszystkie te rzeczy schodzą jak przysłowiowe świeże bułeczki (fenomenalne zjawisko)
                                                        Tak więc zanim wylicytujecie kolejny żakiet, sukienkę lub spodnie za kwotę sięgającą 200zł zastanówcie się czy nie lepiej wydać kilkanaście złotych na bilet do najbliższego miasta, w którym jest ten sklep i nabyć w nim 5 rzeczy w cenie tej jednej!
                                                        Ktoś może się ze mną nie zgodzić, ale takie jest moje zdanie.
                                                        Pozdrawiam
                                                        test pędzli For Your Beauty
                                                        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926

                                                        Komentarz

                                                        • stellios
                                                          BAN stay
                                                          • 2006-01
                                                          • 2257

                                                          #29
                                                          Dot.: Rinascimento

                                                          erzebet
                                                          mam dokładnie to samo zdanie na ten temat !!!

                                                          Komentarz

                                                          • *kasieńka*
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2005-11
                                                            • 1036

                                                            #30
                                                            Dot.: Rinascimento

                                                            o kurcze, ciekawe ile ja przepłaciłam za sukinkę widziałyście może taką w sklepie?

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...