Dyskoteka:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Anuleńka18
    Przyczajenie
    • 2005-12
    • 22

    #1

    Dyskoteka:)

    Hej dziewczyny mam nadzieje że lubicie chodzic na dyskoteki?? Ja jutro planuje sie wybrac aby wreszcie sie pobawic ale nie wiem w co sie ubrać ( to odwieczny problem kobiet ) ale mysle ze wy mi jakos pomożecie co jest na tobie w modzie dyskotekowej , jak ubrac sie zeby wyglądać , super, cool i sexi Prosze pomóżcie . Powiem wam ze jestem jasna blondynkom, mam włoski do ramion no i jestem troszke pulchniejsza. doradzzcie mi co moge ubrac m jakie dodatki itp z góry dziekuje
Przetwarzanie...