Pomocy!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • nelfik
    Raczkowanie
    • 2006-06
    • 39

    #1

    Pomocy!!

    Czesc Dziewczyny. Nie wiem, czy dobrze trafilam, ale chcialabym prosic Was o pomoc.. Jesli to nieodpowiednie miejsce, to prosze, nie krzyczcie Chcialabym prosic, zebysci poradzili mi, jka powinnam sie ubierac.. jakie fasony, kolory, jaki styl wybrac. Moje zdjecia znajdziecie pod adresem http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126196 . Bylabym bardzo wdzieczna za kazda pomoc.. Probuje cos ze soba zrobic, cos zmienic. Zalozylam swoj watek w pytaniach do wizazystki.. teraz prosze Was o pomoc Z gory dziekuje
  • ola_108
    Rozeznanie
    • 2006-05
    • 636

    #2
    Dot.: Pomocy!!

    hej! Nie uważam siebie za jakąś specjalistkę czy kogoś w tym stylu no ale panienki z tamtego wątku mają rację - figurę to masz bombową )). No więc ja osobiscie jestem zakochana w zestawie - dżinsowa mini + zielona bluzeczka z rękawkami lub zawiązywana na szyji . No uważam, że będzie to świetnie do Ciebie pasowało, może nie pod względem stylu, ale tak ogólnie. Poza tym przy Twojej figurze to jakieś obciskacze polecam. Mogłabyś siebie naprawdę fajnie zrobić . No dobra, już nie marusze i życzę powodzenia, 3mam kciuki

    Komentarz

    • nelfik
      Raczkowanie
      • 2006-06
      • 39

      #3
      Dot.: Pomocy!!

      hmm.. dzieki serdeczne Ale ja bardzo nie lubie mini.. wolalabym raczej jakies spodnie-dzwony (tylko nie wiem, czy mi pasuja) albo ewentualnie spodnice ale np taka za kolana, lekko rozszerzana. Najbardziej zalezy mi na bluzkach, ktore powinnam nosic.. tu wiekszosc jest dozwolona. Jesli mozecie, to wklejcie jakies zdjecia, Bylabym wdzieczna

      Komentarz

      • Kussi
        Raczkowanie
        • 2006-01
        • 236

        #4
        Dot.: Pomocy!!

        Kochana myslalas moze o tym zeby kupic sobie jakas fajna rozkloszowana spodnice do tego fajne trampki, jakas oryginalna fryzurka jeszcze... jakies oldshool'owe bluzki?? wydaje mi sie ze w takim zestawie wygladalabys bombowo! masz sliczna figure, powinnas ja podkreslac jakos fajnie, jakies obcisle jeansy, do tego jakis t-shirt <kolorowy > i zakiet fajny?? najlepiej dopasowany i krotki tak aby wydluzyc twoje nogi... heh mysle ze to dobry pomysl... heh.. ale to tylko moje skromne zdanie


        "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
        - Coco Chanel







        Komentarz

        • nelfik
          Raczkowanie
          • 2006-06
          • 39

          #5
          Dot.: Pomocy!!

          Pierwotnie opublikowany przez Kussi
          Kochana myslalas moze o tym zeby kupic sobie jakas fajna rozkloszowana spodnice do tego fajne trampki, jakas oryginalna fryzurka jeszcze... jakies oldshool'owe bluzki?? wydaje mi sie ze w takim zestawie wygladalabys bombowo! masz sliczna figure, powinnas ja podkreslac jakos fajnie, jakies obcisle jeansy, do tego jakis t-shirt <kolorowy > i zakiet fajny?? najlepiej dopasowany i krotki tak aby wydluzyc twoje nogi... heh mysle ze to dobry pomysl... heh.. ale to tylko moje skromne zdanie

          Hmm.. a moglabys dolaczyc jakies zdjecia? Do tej pory raczej nie zwracalam uwagi na to, co na siebie wkladam (mam 19 lat) Ale mam zamiar isc na studia w tym roku i chcialabym jako tako wygladac..

          DZIEWCZYNY, POMOCYY!! prosze

          Komentarz

          • ola_108
            Rozeznanie
            • 2006-05
            • 636

            #6
            Dot.: Pomocy!!

            hmm... no to jeżeli szukasz fotek to proponowałam takie dwie bluzeczki, które fajnie kontrastowałyby z Twoim kolorkiem włosków . Do tego poleciłabym jeszcze spodnie rurki i jakieś buciki na obcasiku, bo jesteś troszkę niska. No ale widze, że wolisz lekko rozszerzane spodenki, więc chyba znalazłam coś pośrodku . Fajnie, gdy dżinsy są ciemne.... Tzn. wg mnie of course. No to buziolki**
            aha...bluzki to nowa kolekcja trolla, a portki znalezione na allegro.
            Załączone pliki

            Komentarz

            • nelfik
              Raczkowanie
              • 2006-06
              • 39

              #7
              Dot.: Pomocy!!

              Dziekuje ola za pomoc Naprawde bardzo mi pomoglas Dziewczyny, prosze, nie zostawiajcie mnie samej z moim wygladem. . Koniecznie musze cos zmienic. Czekam na kolejne propozycje

              Komentarz

              • Kussi
                Raczkowanie
                • 2006-01
                • 236

                #8
                Dot.: Pomocy!!

                Moje propozycje
                Załączone pliki


                "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
                - Coco Chanel







                Komentarz

                • Kussi
                  Raczkowanie
                  • 2006-01
                  • 236

                  #9
                  Dot.: Pomocy!!

                  i dalej
                  Załączone pliki


                  "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
                  - Coco Chanel







                  Komentarz

                  • Kussi
                    Raczkowanie
                    • 2006-01
                    • 236

                    #10
                    Dot.: Pomocy!!

                    ....
                    Załączone pliki


                    "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
                    - Coco Chanel







                    Komentarz

                    • Kussi
                      Raczkowanie
                      • 2006-01
                      • 236

                      #11
                      Dot.: Pomocy!!

                      Kurcze cos nie mam pomyslu na wiecej wizji... ehhh... jak narazie tyle naoisalas ze wybierasz sie na studia wiec zmienilam zdanie i dodalam pare takich bardzoej formalnych ciuchow pozdrawiam p.s ja tez mam 19 lat i tez wybieram sie na studia wiec switenie ciebie rozumiem


                      "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
                      - Coco Chanel







                      Komentarz

                      • Olunia90
                        Zakorzenienie
                        • 2005-07
                        • 3420

                        #12
                        Dot.: Pomocy!!

                        Jest lato masz ciemnniejszą karnacje pewnie szybko złapiesz słoneczka .

                        Figure masz super możesz nosić wszystko.

                        Np. taki zestaw ze spódniczką

                        http://www.allegro.pl/item112176216_...oda_nowa_.html

                        http://www.allegro.pl/item112512841_...bokserka_.html

                        http://www.allegro.pl/item112242638_..._tanio_36.html

                        Komentarz

                        • nelfik
                          Raczkowanie
                          • 2006-06
                          • 39

                          #13
                          Dot.: Pomocy!!

                          Kussi, swietne bluzeczki Gdzie moge takie dostac? I w jakiej cenie mniej wiecej ? Dziekuje Cie serdecznie

                          Komentarz

                          • nelfik
                            Raczkowanie
                            • 2006-06
                            • 39

                            #14
                            Dot.: Pomocy!!

                            hmm.. opalam sie dosc ciezko, bardzo szybko mnie slonce parzy, dostaje uczulenia, itp.. Zastanawiam sie, jakim typem kolorystycznym jestem. Wkazdym razie ostatnio zrezygnowalam z opalania,bo nawet, jak mi sie juz uda zlapac troche sloneczka, to po kilku dniach znowu blada jestem. Szkoda sie meczyc :P

                            Komentarz

                            • Kussi
                              Raczkowanie
                              • 2006-01
                              • 236

                              #15
                              Dot.: Pomocy!!

                              wszystkie bluzeczki sa z promoda a jaka cena to tak naprawde niewiem... jak sie dowiem to dam znac! pozdrawiam


                              "Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
                              - Coco Chanel







                              Komentarz

                              Przetwarzanie...