Pmocy...!!!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ramatahata
    Przyczajenie
    • 2006-06
    • 3

    #1

    Pmocy...!!!!

    Słuchajcie dziewczyny mam ogromna prosbe czy ktoras z was zna jakis fajny sklep z sukienkami na wesele??!! ale niech on bedzie w Krakowie ide w weekend na wesele a jeszcze nie mam w czym pomozcie prosze, czekam na jakies info
    Maleństwo_Szaleństwo
  • Sonata_ona
    Rozeznanie
    • 2005-08
    • 690

    #2
    Dot.: Pmocy...!!!!

    to zalezy w jakiej cenie chcesz kupic i do kogo idziesz ale może wybierz się do wszystkich sklepów w jednym? chodzi mi tu o np Plaze, M1, galeria Kazimierz a jak nie to tomex czy tandeta zawsze coś znajdziesz
    ''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

    ''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''

    Komentarz

    • ramatahata
      Przyczajenie
      • 2006-06
      • 3

      #3
      Dot.: Pmocy...!!!!

      dzieki, ale juz mi sie udalo ;p panika jednak czasami bywa przydatna) znalazlam bardzo fajana spudniczke i bluzke w galeri kazimierz. jest naprawde super i zaplacilam tez malo bo w sumie wyszlo kolo 210zl. teraz jeszcze tylko torebka i mozna isc )
      Maleństwo_Szaleństwo

      Komentarz

      Przetwarzanie...