Mickey Mouse !

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Paulinaaa_
    Zakorzenienie
    • 2005-08
    • 6951

    #31
    Dot.: Mickey Mouse !

    Mam 20 lat i nie wstydze sie zalozyc myszki miki inni nosza sprosne napisy, kwiatki itp, a ja mam myszke oprocz tej mam ejszcze biala z dlugim rekawem i krolika bugsa tez lubie
    Załączone pliki

    Komentarz

    • martina@
      Zakorzenienie
      • 2005-09
      • 4328

      #32
      Dot.: Mickey Mouse !

      moja sasiadka ma torbę w kształcie myszki miki i to jedyna rzecz która mi się podoba z tego typu

      uważam, że jest to ładne, ale nie ubrałabym się w takie coś
      ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

      73->72->71->65->60

      Komentarz

      • karola6116
        Przyczajenie
        • 2006-01
        • 20

        #33
        Dot.: Mickey Mouse !

        dołączam się do tematu! sama jestem szczęśliwą posiadaczką myszki miki u siebie na bluzie. za bluze dalam 79.90 gratis dostalam japonki z myszka miki!!zakupiona ona została w butiku. na tej stronce jest ta bluza. tylko ja chcialam jakas pod szyje a tu jest z kapturem, ale motyw ten sam:

        Modna odzież w niskich cenach. Butik online - najlepszy internetowy sklep z odzieżą, światowe trendy i dobra jakość, szybka wysyłka i 100 dni na zwrot.
        OoOo! Orzeszek ;o]...ehh...3aski... jest dObrze...m&m rulezzzz!!
        ************************* ***************
        nuuuudy.... nie mam weny....
        ************************* ***************
        .*.*Bee,bee,bee kOpytka niOsą mnie *.*.

        Komentarz

        • pyska06
          Zadomowienie
          • 2006-01
          • 1122

          #34
          Dot.: Mickey Mouse !

          Paulinaaa_ zazdroszcze Ci tej czerwonej ! ja jeszcze mam jedna koszulke tylko nie moge jej znalesc ! jak tylko znajde to wkleje fotke !
          pozdrowka wszystkim
          `Nie zapomnij nigdy tego,
          Że KOCHAĆ szczerze

          Można tylko JEDNEGO !`

          Komentarz

          • pyska06
            Zadomowienie
            • 2006-01
            • 1122

            #35
            Dot.: Mickey Mouse !

            oto ona:
            Załączone pliki
            `Nie zapomnij nigdy tego,
            Że KOCHAĆ szczerze

            Można tylko JEDNEGO !`

            Komentarz

            • martusienka
              Wtajemniczenie
              • 2006-03
              • 2122

              #36
              Dot.: Mickey Mouse !

              Ja tez uwielbiam Myszke Miki Paulinko, skad ta sliczna czerwona koszulka? (bo nie moge odczytac z metki )

              Komentarz

              • Oleczka
                Zakorzenienie
                • 2003-12
                • 8298

                #37
                Dot.: Mickey Mouse !

                A mi się bardzo podobają i nie sądzę że są dziecinne już od pewnego czasu czaję się na tą bluzę z myszką z butiku, ale narazie kasy brak
                Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
                Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
                Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
                Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
                Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
                Spróbuj się domyślić gdzie to mam.

                Komentarz

                • Paulinaaa_
                  Zakorzenienie
                  • 2005-08
                  • 6951

                  #38
                  Dot.: Mickey Mouse !

                  Martusienka, mam ta bluzeczke z lumpeksu firma disney dla new look

                  Komentarz

                  • martusienka
                    Wtajemniczenie
                    • 2006-03
                    • 2122

                    #39
                    Dot.: Mickey Mouse !

                    Pierwotnie opublikowany przez Paulinaaa_
                    Martusienka, mam ta bluzeczke z lumpeksu firma disney dla new look
                    Kurcze, swietna jest Szkoda, ze u mnie nie ma takich fajnych rzeczy w lumpeksach

                    Komentarz

                    • Paulinaaa_
                      Zakorzenienie
                      • 2005-08
                      • 6951

                      #40
                      Dot.: Mickey Mouse !

                      Martusiu a jaki masz rozmiar? Ja czesto ja spotykam, wiec moglabym dla Ciebie wziasc chociaz teraz to jesienno zimowa kolekcja w lumpoach sie zaczela i moze byc ciezko.. ale moge sprobowac

                      Komentarz

                      • martusienka
                        Wtajemniczenie
                        • 2006-03
                        • 2122

                        #41
                        Dot.: Mickey Mouse !

                        Pierwotnie opublikowany przez Paulinaaa_
                        Martusiu a jaki masz rozmiar? Ja czesto ja spotykam, wiec moglabym dla Ciebie wziasc chociaz teraz to jesienno zimowa kolekcja w lumpoach sie zaczela i moze byc ciezko.. ale moge sprobowac
                        S lub XS. Jesli cos znajdziesz to czekam na wiesci

                        Komentarz

                        • Paulinaaa_
                          Zakorzenienie
                          • 2005-08
                          • 6951

                          #42
                          Dot.: Mickey Mouse !

                          Oki, nie ma sprawy

                          Komentarz

                          • Natalie of Green Gables
                            Raczkowanie
                            • 2006-08
                            • 305

                            #43
                            Dot.: Mickey Mouse !

                            Pierwotnie opublikowany przez Paulinaaa_
                            Mam 20 lat i nie wstydze sie zalozyc myszki miki inni nosza sprosne napisy, kwiatki itp, a ja mam myszke
                            A co tam, od czasu do czasu można obudzić w sobie dziecko
                            Ostatnio edytowane przez Natalie of Green Gables; 2006-12-22, 13:15.
                            Natalie

                            Komentarz

                            • bemolka
                              Zakorzenienie
                              • 2005-04
                              • 2282

                              #44
                              Dot.: Mickey Mouse !

                              blech. nie lubie tej myszy

                              biżutki
                              książki

                              Komentarz

                              • jaszmurka
                                Zakorzenienie
                                • 2005-06
                                • 7810

                                #45
                                Dot.: Mickey Mouse !

                                Pierwotnie opublikowany przez Paulinaaa_
                                Mam 20 lat i nie wstydze sie zalozyc myszki miki inni nosza sprosne napisy, kwiatki itp, a ja mam myszke oprocz tej mam ejszcze biala z dlugim rekawem i krolika bugsa tez lubie
                                Paulinaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa

                                Mam taką samą koszulkę z królikiem Bugsem <przybij pione>
                                Everything I'm not, made me everything I am.


                                wyloguj

                                Komentarz

                                • anecikk
                                  Raczkowanie
                                  • 2006-10
                                  • 164

                                  #46
                                  Dot.: Mickey Mouse !

                                  Pierwotnie opublikowany przez anta3
                                  A mnie sie podoba i wcale tak nie mysle. Jak faceci maja podkoszulek z 'bajkowym' nadrukiem, to az sie usmiecham - wiem przynajmniej, ze to nie sztywny nudziarz - bo taki by czegos takiego nie zalozyl. Wiecej dystansu!
                                  zgadzam sie sama znam kilku kolesi co nosza kurtki z rolikiem bucks'em albo tweety'm i musze przyznac ze niezli z nich jajcarze
                                  co to tych szmatek z mickey to house jest chyba najbardzije wskazany.... sporoboj tez poszukac jakais fatalaszkow na interenecie powodzenia
                                  "A wise girl listens but doesn't believe
                                  kisses but doesn't fall in love
                                  and leaves before she's left"
                                  Marilyn Monroe

                                  Komentarz

                                  • nazira
                                    Raczkowanie
                                    • 2006-09
                                    • 36

                                    #47
                                    Dot.: Mickey Mouse !

                                    Mama muwi ze starucha juz jestem a jednak ze mnie małe dziecko ja mam całe kolekcje ubran z kubusiem puchatkiem (dla mnie jaki i dla małych dzieci-co prawda dziecka jeszcze nie mam ) ale znajdzie sie i u mnie posciel, reczniki, kubki,firanki,maskotki itd wszystko w kubusia i jego przyjacioł ale Myszki tez nie zabraknie u mnie jak i innych postaci bajkowych uwielbiam takie ciuszki

                                    dziewczyny super bluzeczki
                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post15015990 wymianka

                                    Komentarz

                                    • smerfeta01
                                      Zakorzenienie
                                      • 2004-04
                                      • 7835

                                      #48
                                      Dot.: Mickey Mouse !

                                      fajne, sportowe i na luzie są takie bluzeczki u nas w mieście otwarto nowy sklep "Snoopy" gdzie są bluzki z tym pieskiem, z kaczorem Donaldem , myszką micky itp.
                                      "Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

                                      Komentarz

                                      Przetwarzanie...