rajstopy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ania996
    Raczkowanie
    • 2006-01
    • 277

    #1

    rajstopy

    Czy ktos mi moze powiedziec jak to jest z rajstopami, tzn. jak mam czarne lub brazowe (ciemny braz) buty i jasna spodnice np.bezowa to jaki kolor rajstop powinnam zalozyc?bezowy czy czarny?dodam ze, gore mam czarna badz brazowa.A jak mam czarne buty i czarna spodnic i gore to czarne rajstopy?? Zadko nosze spodnice i rasjtopy wiec sorki za moja nie wiedze w tej sprawie.Jesli juz byl taki to sorki....Przez przypadek dwa razy zalozylam watek :P
  • zawszeboska
    Zakorzenienie
    • 2006-05
    • 4510

    #2
    Dot.: rajstopy

    A może 'rajtki' w kolorze cielistym?

    Komentarz

    Przetwarzanie...