obcasy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • natalka2
    Zakorzenienie
    • 2006-09
    • 4500

    #1

    obcasy

    jakie wolicie fleki w/na obcasach? plastikowe, gumowe czy metalowe?
    ogólnie chodzi mi to czy wolicie chodzić w stukocących butach, czy też lepiej czujecie się w cichych butkach?

    bo ja mam jedne 'stukocące' (obcas ma tylko 2,5 cm) i chyba jednak wymienie fleki na gumowe (chociaż pdobno są słabsze)

    studia

  • Angelika2005
    Raczkowanie
    • 2005-12
    • 215

    #2
    Dot.: obcasy

    W sumie zawsze lepiej sprawdzały się metalowe , ale koszmarnie "piszczały" , dlatego wolę jednak gumowe ( choć trzeba je często wymieniać).

    Komentarz

    • VanillaCafe
      Wtajemniczenie
      • 2005-12
      • 2030

      #3
      Dot.: obcasy

      Nie lubię metalowych fleków bo są bardzo głośne. Ale czasem ze względów ekonomicznych zakładam je w naprawdę wąskich szpilkach, bo jakby były gumowe musiałabym je wymieniać po jednym założeniu butów.

      I jeszcze tak się głupio spytam: jaka jest różnica między plastikowymi a gumowymi?

      Komentarz

      • Mallutka
        Zadomowienie
        • 2005-07
        • 1132

        #4
        Dot.: obcasy

        ja zdecydowanie wole plastikowe czy gumowe, bo jak mam metalowe to sie czasem czuje jak stado koni w galopie
        Skoro ma być lepiej,
        najpierw musi być inaczej


        Komentarz

        • Mia22
          Zakorzenienie
          • 2005-08
          • 4318

          #5
          Dot.: obcasy

          ja we wszystkich mam metalowe

          Komentarz

          • Lalik
            Zadomowienie
            • 2006-07
            • 1169

            #6
            Dot.: obcasy

            ja podobnie jak Mia22.

            do stukania sie przyzwyczailam, a wole to niz wizyty co tydzien u szewca
            Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

            Komentarz

            • asik86
              Raczkowanie
              • 2005-12
              • 119

              #7
              Dot.: obcasy

              Ja zdecydowanie wole gumowe albo plastkiowe, metalowe sa bardzo głosne a nie lubie gdy tak mocno stukacja

              Komentarz

              • natalka2
                Zakorzenienie
                • 2006-09
                • 4500

                #8
                Dot.: obcasy

                Pierwotnie opublikowany przez VanillaCafe
                Nie lubię metalowych fleków bo są bardzo głośne. Ale czasem ze względów ekonomicznych zakładam je w naprawdę wąskich szpilkach, bo jakby były gumowe musiałabym je wymieniać po jednym założeniu butów.

                I jeszcze tak się głupio spytam: jaka jest różnica między plastikowymi a gumowymi?
                taka, że plastikowe stukają a gumowe nie ;p (przynajmniej u mnie, mam plastikowe fleki w kozaczkach i stukają niestety).

                studia

                Komentarz

                • stellios
                  BAN stay
                  • 2006-01
                  • 2257

                  #9
                  Dot.: obcasy

                  Metalowe sie nie scieraja tak jak plastikowe, ale nienawidze tego stukotu

                  Komentarz

                  • lillu
                    Wtajemniczenie
                    • 2006-11
                    • 2672

                    #10
                    Dot.: obcasy

                    metalowe są bardziej praktyczne ale nie zawsze można pozwolić sobie na stukanie dlatego wole gumowe hihi
                    fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
                    http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

                    VIVA! Akcja dla zwierząt!
                    http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



                    Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

                    Komentarz

                    • Juncia
                      Zakorzenienie
                      • 2006-08
                      • 8094

                      #11
                      Dot.: obcasy

                      Uwielbiam stukające

                      Komentarz

                      • Torque
                        Raczkowanie
                        • 2006-09
                        • 135

                        #12
                        Dot.: obcasy

                        wszystkie tylko nie metalowe, w metalowych stukot jest dobijający ostatnio jak moja kuzynka chodziła w metalowych to miałam chęć sciągnąć jej te buty i wyrwać te metalowe fleczki

                        Komentarz

                        • Julietta
                          Raczkowanie
                          • 2004-09
                          • 40

                          #13
                          Dot.: obcasy

                          Ja wolę metalowe bo zwykle chodzę w bardzo cieniutkich szpileczkach i plastikowe szybko się ścierają a poza tym lubię to stukanie, kiedyś nawet kolega mi powiedział że bardzo lubi jak dziewczyna ma takie stukające kozaczki

                          Komentarz

                          • xyoko
                            Zakorzenienie
                            • 2006-07
                            • 3228

                            #14
                            Dot.: obcasy

                            Mi się wydaje, że stukanie jest seksowne Chociaż takie bardzo glośne mnie czasem denerwuje.. No i mi stukają również gumowe...

                            Komentarz

                            Przetwarzanie...