Pomocy!!!
-
-
Dot.: Pomocy!!!
Postaw na allegro
poza tym zawsze mozesz wyglądać inaczej czyli nie gorset ... tylko ładna klasyczna zwiewna sukienka np z jedwabiu ...
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
-
-
Dot.: Pomocy!!!
myślę, że małe rękawki [na to się mówi chyba "motylki"..?] są bardzo, bardzo kobiece; bluzka ze stójką, jeśli masz dekolt ładny, to z głębokim wycięciem... nie mam zdjęcia sukienki, ale mam zdjęcie znajomej z wesela, właśnie w takiej bluzce o jakiej myślę i długiej spódnicy, zaraz go poszukam, obrobię i załączę
moim zdaniem, wyglądała baardzo ładnie, skromnie, a zarazem.. pociągająco
no nic, już szukam
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
A jeśli nawet nie znajdziesz sukienki z rękawkiem, to dokup do niej bolerko. Przykładowa propozycja:Załączone plikiW zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
no i chciałam pomóc, a okazało się, że za dobrego zdjęcia to ja nie mam
cóż, załączam wszystkie trzy z tą dziewczyną. bluzka co prawda nie ma tych rękawków, o jakie mi chodzi, ale myślę, że wiesz, o jakich mówię [taka wersja też jest ok, ale pytasz o coś, co zakrywa ramiona
]
biała bluzka ze stójką i głębokim dekoltem, zakładana, z długimi wstążkami do wiązania, do tego elegancka spódnica.. dziewczyna była świadkiem i myślę, że naprawdę super wyglądała. jeśli kolory są dla Ciebie zbyt "grzeczne", zawsze możesz wybrać inne, pomyśleć o jakichś przezroczystościach...
no nic, wiem, że te fotki niewiele pokazują, ta ostatnia niby jest najlepsza, ale za to akurat bluzka jest przepalona
ale chciałam dobrze 
PS a teraz widzę, że dekolt też za głęboki nie jest, ta bluzka w cale nie wyglądała tak, jak myślałam, że wyglądała
ale myślę, że spokojnie mogłabyś sobie głębszy dekolt zafundować [jeśli masz gładki]
powodzenia!Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!Komentarz
-
-
Dot.: Pomocy!!!
o, propozycja ewy bardzo fajna, na pewno odważniejsza
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
ewa.nea masz racje z tym bolerkiem tylko ciekawe czy bym znalazła jakieś ładne
indygo a więc czekam
Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
O już są foteczki, ładna bluzeczka u mnie z tym dekoltem to różnie czasem śliczny a czasem wyskoczy coś wielkiem, zazwyczaj wtedy jak musze go pokazać
Ślicznie Ci dziękuje indygo.
Komentarz
-
-
Dot.: Pomocy!!!
Sporo mam zdjęć na kompie,może któraś propozycja Ci się spodoba.Tylko proszę o cierpliwość,bo mam problemy z netem.
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Dot.: Pomocy!!!


Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
może trochę lat 50' ?
Komentarz
-
-
-
-
-
Dot.: Pomocy!!!
moje zdecydowane faworyty:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1163974635
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1163974883 a ta figura!
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1163975500
ja tam lubię klasykę
i a propos klasyki, przypomniało mi się zdjęcie małej czarnej, które mam na komputerze - na studniówkę to nie wiem, ale pokażę Wam, bo jestem w niej absolutnie zakochana. idealna kobieta, elegencja i seksapil! [moim zdaniem oczywiście
]
Załączone plikiStaram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!Komentarz
-
-
-
Dot.: Pomocy!!!
O to chodzi,zeby zaczerpnąć inspirację.
.A czy długa czy krótka to już zależy w jakiej się dobrze czujesz.Ja np. z perpektywy czasu wiem,że wybrałabym krótką i lekką,zamiast długiej (co prawda nie sukienki a spódnicy
),ale ja za bardzo nie mogłam powybierać,bo miałam sytuację bardzo awaryjną.
Komentarz
-
Dot.: Pomocy!!!
ta "moja" sukienka to myślę, że raczej na bankiet czy coś takiego, ale generalnie jeśli chodzi o długość, to myślę, że nie ma obowiązku długiej [tak, jak nie ma obowiązku czarnej!]
i przykład ciekawej sukienki tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157026Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!Komentarz
-
-
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Komentarz