Wesele

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Katykat
    Przyczajenie
    • 2006-04
    • 5

    #1

    Wesele

    Moim problemem ktory własnie ujrzal swiatlo dzienne jest wesele. oczywiscie nie moje ale kuzynki jednak utrapieniem jets to jaka kreacje mam sobie wymyslec Mam nadzieje ze poradzicie mi cos w czym bede wygladala bosko
    Moze krotko powiem moje predyspozycje.. nie jestem wysoka mam jakies 1,60 ale jestem szczupla, Nie wiem.. czekam na odzew.(bede stokroc wdzieczna)
  • klajdla
    Wtajemniczenie
    • 2005-12
    • 2268

    #2
    Dot.: Wesele

    Hej
    A wiec po 1. polecam wyszukiwarke, poniewaz bylo juz duuuzo watkow na tematy typu "w co sie ubrac na wesele". Po 2. prawde mowiac z samego opisu, ze masz 160cm i jestes szczupla to trudno jest wybrac jakis stroj w ktorym bedziesz wygladala bosko Nie wiemy jak wygladasz, ani w jakis kolorach/fasonach czujesz sie dobrze. Wiec podepnij sie pod jakis watek (sama sie ostatnio podpinalam w jakims watku na temat wesela:P) i daj bardziej szczegolowy opis
    Ostatnio edytowane przez klajdla; 2006-12-10, 21:02. Powód: literowka

    Komentarz

    Przetwarzanie...