Spódnice :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • iwciunia
    Zakorzenienie
    • 2003-11
    • 2757

    #1

    Spódnice :)

    Witajcie
    Po obejrzeniu kolejnego odcinka "Jak się nie ubierać" zaczęłam się zastanawiać dlaczego ja NIGDY nie chodzę w spódnicach Nie wiem nawet jakie są modne i na czasie, ani co do nich zakładać
    Może miałybyście ochotę pokazać swoje spódnice i napisać/pokazać jak dobieracie do nich resztę stroju?

    Edit: ZDJĘCIA WASZYCH SPÓDNIC MILE WIDZIANE
    Ostatnio edytowane przez iwciunia; 2007-01-13, 22:36.
  • Atoska
    Zakorzenienie
    • 2005-07
    • 1839

    #2
    Dot.: Spódnice

    Oj tez jestem ciekawa. Bardzo chcialabym chodzić w spodnicach. niestety do tej pory ubierałam je tylko na jakies bardzo specjalne okazje (typu Wigilia)

    Wymianka

    Komentarz

    • jotemka
      BAN stay
      • 2006-08
      • 1326

      #3
      Dot.: Spódnice

      Ja też nie chodzę w spódnicach, nie mój styl
      Raz w życiu założyłam no może 4 razy i ludzie mnie nie poznali
      Uwielbiam styl sportowy Ale mnie też ciekawi jakie spódnice są teraz nna czasie

      Komentarz

      • wersta
        Zakorzenienie
        • 2004-06
        • 6500

        #4
        Dot.: Spódnice

        heh a ja bardzo często noszę spódnice latem i wiosną prawie codziennie. uwielbiam je, ale za to nie przepadam za obcasami, a do niektorych spódnic niestety są niezbędne.

        Komentarz

        • dzojsticzek
          Zadomowienie
          • 2006-08
          • 1837

          #5
          Dot.: Spódnice

          widze ze nie jestem sama
          w weekend wybieram sie po jakas spodnice tylko nie mam pomyslu jaka kupic. zawsze (3-4 razy...) to mialam jeansowea teraz mysle o jakiejs z innego materialu. ostatnio na allegro wiedzialam piekna ale koszty mnie przerosly a pozatym nie jestem pewna co do kupowania spodnic i spodni przez net;]
          http://allegro.pl/item155662305_slic...ilibi_s_m.html

          pozdrawiam

          jak cos znajde w weekend to pochwale sie moim zakupem;D

          Komentarz

          • iwciunia
            Zakorzenienie
            • 2003-11
            • 2757

            #6
            Dot.: Spódnice

            Ciesze się, że nie jestem sama Ja też ubieram kiece tylko na jakieś okazje A osiągnę za 2 miesiące magiczny wiek 22 l. i postanowiłam wprowadzić jakieś mocniejsze elementy kobiecości do mojego stroju Spódnica wydała mi się odpowiednia

            Może ktoś nam podpowie jakie spódnice są na czasie i jak łączyć je z innymi ubraniami?

            Komentarz

            • em.
              Raczkowanie
              • 2006-11
              • 196

              #7
              Dot.: Spódnice

              Ja rzadko nosze spódnice. Wydaje mi się, że nadal króluje mini. Mini z jeansu posiadam Inne spódnice, do kolon, na pewno nie z jeansu. Nie podabaja mi sie takie. Najlepiej jak są z jakiejś zwiewnej tkaniny. Dalikatne, kobiece.
              Niestety u mnie spódnice zdobią w sumie tylko szafe.... więc niech sie wypowiedzą eksperci
              sesja jesienna się zbliża..

              dieta. rehabilitacja. francuski.

              powracam powoli do pełnej sprawności.

              Komentarz

              • martini.
                Zakorzenienie
                • 2006-02
                • 7835

                #8
                Dot.: Spódnice

                Ja też bardzo długo nie nosiłam spódnic i sukienek. Tylko na okazje albo przy strasznym upale. I jeśli już, to takie do ziemi.

                Ale zmieniło się to w zeszłym roku (może to ten magiczny wiek, 22, bo ja podobnie jak zalożycielka, wtedy tyle miałam lat ). I noszę teraz i spódnice i sukienki do oporu. Uwielbiam zwłaszcza te w kolanko i lekko za. Czuję się super.

                Jedyne co mnie ogranicza, to zimno na dworze, ale to też się da pokononać.

                A! I obcasów nie noszę wcale (może z 2 razy do roku), bo obawiam się, że w pogoni za autobusem zaryłabym buźką o najbliższy krawężnik. Noszę baleriny, kozaki, latem sandały i klapki.

                Komentarz

                • aksa24
                  Raczkowanie
                  • 2005-07
                  • 208

                  #9
                  Dot.: Spódnice

                  Hmm..ja też nie noszę często spódnic, chyba, że na jakąś okazję lub egzaminy. Latem owszem zakładam częściej . Ostatnio też tak myślałam, że może fajnie by było zacząć częściej zakładac spódnice- tak bardziej kobieco
                  Kiedy jestem z Tobą
                  Wiatr użycza mi swych westchnień
                  Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



                  Kocham...


                  http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html

                  Komentarz

                  • lillu
                    Wtajemniczenie
                    • 2006-11
                    • 2672

                    #10
                    spódnice nosze badrzo czesto ...mam najróżniejsze...mini i midi...w kratkę ,gładki,,z koronką,falbankami, plisowana,melanż..kolory czerń,zieleń,bile,musztar da,brąz jasny i ciemny,szara,czerwona,laz ur,krem ..materiał taż różne i krój

                    kupuje każdą która mi się spodoba
                    tak jak z każdym strojem staram się żeby strój był uniwersalny i nie dublował się z co 2 panną na mieście...
                    do pracy nosze eleganckie- zwykle do marynarki...i ciekawego topu albo z koronką albo gładką z dodatkami...skromnie

                    w weekendy..wygląda to raczej jak wolna amerykanka ale bez przesady..zawsze w dobrym tonie..aby kolory się uzupełniały i nie było oczopląsu...najważniejsza jest dla mnie praktyczność i wygoda..

                    jedna z moich ostatnio zakupionych
                    Załączone pliki
                    Ostatnio edytowane przez czarownicagosia; 2007-01-13, 04:37. Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
                    fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
                    http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

                    VIVA! Akcja dla zwierząt!
                    http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



                    Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

                    Komentarz

                    • scarlett_1
                      Rozeznanie
                      • 2006-11
                      • 502

                      #11
                      Dot.: Spódnice

                      ja też nosze często spódniczki,mam ich pełno i jest ich więcej od spodni

                      Komentarz

                      • iwciunia
                        Zakorzenienie
                        • 2003-11
                        • 2757

                        #12
                        Dot.: Spódnice

                        martini, lillu, scarlett może pokażecie jakie fasony spódnic nosicie i w jakich zestawach?

                        Komentarz

                        • lillu
                          Wtajemniczenie
                          • 2006-11
                          • 2672

                          #13
                          Dot.: Spódnice

                          no i tu jest problem bo nie mam cyfry by zrobić foto ...musze przyoszczędzić na zakupach ciuszków i kupić aparat

                          foto wcześniejsze nam z wygranej przeze mnie aukcji
                          fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
                          http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

                          VIVA! Akcja dla zwierząt!
                          http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



                          Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

                          Komentarz

                          • Caprice
                            Rozeznanie
                            • 2006-07
                            • 712

                            #14
                            Dot.: Spódnice

                            lillu - sliczna spodniczka
                            ja kiedys też nie chodzilam za czesto w spodniczkach, tak od przypadku do przypadku, az do momentu gdy ubralam raz mini i uslyszalam same komplementy na temat nóg teraz gdy tylko mam okazje kupuje nowe i chodze w nich bardzo często ^^ szkoda tyle, że teraz tka pogoda, bo czasem bywa trochę zimno
                            wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918

                            Komentarz

                            • dzindrzej
                              BAN stay
                              • 2005-08
                              • 1370

                              #15
                              Dot.: Spódnice

                              Ja raczej rzadko chodzę w spódnicach, ale ostatnio bardzo spodobał mi siękrój ołówkowy i myśle nad zakupem.

                              Komentarz

                              • placebo_girl777
                                Raczkowanie
                                • 2007-01
                                • 359

                                #16
                                Dot.: Spódnice

                                A ja często nosze spódnice. A moje ulubione to:
                                - króciutka, jeansowa mini (z legginsami)
                                - ołówkowa jeansówa do kolana
                                - plisowana czekoladowa, minióweczka

                                Ostatnio myślę nad krateczką
                                Feeling unknown
                                And you're all alone
                                Flesh and bone
                                By the telephone
                                Lift up the receiver
                                I'll make you a believer


                                Reach out and touch faith!

                                Komentarz

                                • martini.
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-02
                                  • 7835

                                  #17
                                  Dot.: Spódnice

                                  Pierwotnie opublikowany przez iwciunia
                                  martini, lillu, scarlett może pokażecie jakie fasony spódnic nosicie i w jakich zestawach?
                                  postaram się później coś wkleić

                                  Komentarz

                                  • suzana
                                    Zakorzenienie
                                    • 2003-12
                                    • 7112

                                    #18
                                    Dot.: Spódnice

                                    ja spódnice nosiłam tylko i wyłącznie latem
                                    ale od czasu, gdy zadomowiłam się na "modzie", wiele zmieniło się w mojej "szafie"
                                    teraz latam w spódnicach (krótkich) dosłownie wszędzie

                                    zdjęć niestety nie posiadam
                                    "Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

                                    suzana




                                    Kasieńka 06.04.2012r.
                                    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




                                    Komentarz

                                    • feline2
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-12
                                      • 1134

                                      #19
                                      Dot.: Spódnice

                                      Ja dołączam do grona fanek spódnic!! Też je uwielbiam, so strasznie wygodne!! Moja ulubiona długość do do kolan, lub lekko za nie!!
                                      SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50

                                      Komentarz

                                      • iwciunia
                                        Zakorzenienie
                                        • 2003-11
                                        • 2757

                                        #20
                                        Dot.: Spódnice

                                        mini to raczej nie dla mnie

                                        a ołówkowa to taka wąska? A jak myślicie do figury w kształcie klepsydry będzie toto pasowało?

                                        Komentarz

                                        • zizou
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-03
                                          • 13473

                                          #21
                                          Dot.: Spódnice

                                          uwielbiam spodniece raczej wersje midi. mini nie lubie [mam jedna, w lecie nosialm ja sporadycznie z legginsami] a maksi wprost nienawidze bo wydaje mi sie, ze wygladam strasznie ogromnie w czyms takim. tez posiadam najrozniejsze: dzinsowe, sztruksowe, bawelniane, plisowane, gladkie... w lecie z balerinkami, japonkami i zwyklymi topami a w zimie z oficerkami
                                          Przemoknięte serca miast
                                          I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
                                          Bo choć zapomniał o nas świat
                                          Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

                                          Komentarz

                                          • kasian86
                                            Zakorzenienie
                                            • 2006-05
                                            • 6284

                                            #22
                                            Dot.: Spódnice

                                            A ja uwielbiam spodnice, ale tylko o dlugosci midi... Mini nie nosze, bo nie mam warunkow, a maxi mi sie nie podobaja
                                            Glownie zaopatruje sie w Promodzie (www.promod.com)
                                            Nosze o kazdej porze roku

                                            Komentarz

                                            • ronja
                                              Zadomowienie
                                              • 2006-08
                                              • 1384

                                              #23
                                              Dot.: Spódnice

                                              Ja bardzo długo nie mogłam się przekonać do spódnic... kojarzyły mi się z cukierkowatością, lalkowatością, albo pańciowatością - ubrana w spódnicę czułam się jak podstarzała nauczycielka, fuj...

                                              Aż do zeszłego lata, kiedy przeszłam spódnicową rewolucję, odkryłam różne fasony i okazało się, że tak naprawdę pasują do każdego stylu i każdy może znaleźć coś dla siebie... Teraz w mojej szafie jest trzy razy więcej spódnic niż spodni . Mam taki ukochany lumpik gdzie kupuję nowe albo prawie nowe firmóweczki za 10-20 złotych.

                                              Wklejam trochę zdjęć, pościąganych z sieci.

                                              Na początek - kolorowo...
                                              Załączone pliki

                                              Komentarz

                                              • placebo_girl777
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-01
                                                • 359

                                                #24
                                                Dot.: Spódnice

                                                Klepsydrom dobrze we wszystkim :P
                                                Feeling unknown
                                                And you're all alone
                                                Flesh and bone
                                                By the telephone
                                                Lift up the receiver
                                                I'll make you a believer


                                                Reach out and touch faith!

                                                Komentarz

                                                • ronja
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2006-08
                                                  • 1384

                                                  #25
                                                  Dot.: Spódnice

                                                  koronkowo i drapieżnie...
                                                  Załączone pliki

                                                  Komentarz

                                                  • patinka_
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2005-07
                                                    • 1375

                                                    #26
                                                    Dot.: Spódnice

                                                    Pierwotnie opublikowany przez dzojsticzek
                                                    widze ze nie jestem sama
                                                    w weekend wybieram sie po jakas spodnice tylko nie mam pomyslu jaka kupic. zawsze (3-4 razy...) to mialam jeansowea teraz mysle o jakiejs z innego materialu. ostatnio na allegro wiedzialam piekna ale koszty mnie przerosly a pozatym nie jestem pewna co do kupowania spodnic i spodni przez net;]
                                                    http://allegro.pl/item155662305_slic...ilibi_s_m.html




                                                    he, he a ja kupiłam taką sama u tej Pani za 62zł

                                                    umówiłam się z nią przez mail na osobna aukcję na kup teraz

                                                    teraz czekam aż przyjdzie..tylko do czego ją nosić ??jest taka słodka
                                                    ale na walentynki na pewno ją założę..tylko narazie myśle jakie buty:/

                                                    Komentarz

                                                    • ronja
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2006-08
                                                      • 1384

                                                      #27
                                                      Dot.: Spódnice

                                                      zwiewnie...
                                                      Załączone pliki

                                                      Komentarz

                                                      • feline2
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2006-12
                                                        • 1134

                                                        #28
                                                        Dot.: Spódnice

                                                        ronja śliczne te Twoje spódniczki!!! Gdzie takie można dostać?
                                                        SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50

                                                        Komentarz

                                                        • kasian86
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2006-05
                                                          • 6284

                                                          #29
                                                          Dot.: Spódnice

                                                          Ta mi szczegolnie przypadla do gustu:
                                                          http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1168703635

                                                          Komentarz

                                                          • wersta
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2004-06
                                                            • 6500

                                                            #30
                                                            Dot.: Spódnice

                                                            do czego nosić? zazwyczaj noszę do sweterków, golfów dość obcisłych, tzn. dopasowanych, latem jest o wiele łatwiej, więcej możliwości.
                                                            większość moich spódnic jest o dł ciut za kolano, nie noszę mini (choć mam warunki ), bo kojarzą mi się ze stylem dzidzia-piernik.
                                                            mam sporo spódnic rozkloszowanych, kilka prostych, kilka dżinsowych. dzś udało mi się kupić 1sze w moim życiu kozaki, które sięgają mi naprawdę pod samo kolano, a nie 20 cm pod, więc będą świetne do spódnicy

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...