Trampki
-
Trampki
Co myślicie o trampkach za kostkę ? do czego je najlepiej nosić , i do czego najbardziej pasują?
Tagi: Brak -
Dot.: Trampki
Jakis czas temu (gdy bylam mlodsza i zbuntowana
) chodzilam w takich prawie caly czas
Teraz zakladam je tylko na w-f. Ale mysle, ze fajnie wygladaja z np. rurkami (widzialam, ze tak chodza).
-
-
Komentarz
-
Dot.: Trampki
mi się podobaja strasznie te trampeczki
i wszystkie kolorowe trapucioszki ..
jak myslicie czy wyższe trampki skracają nóżki mam na myśli trampki za kostke bądź te wyższe ????Załączone plikiKomentarz
-
Dot.: Trampki
oj. nosiłam trampki chyba z 2 lata temu ostatni raz.. chociaż już nie chodze, to bardzo podobają mi sie do rurek i spodenek do kolan(w lato)
sesja jesienna się zbliża..

dieta.
rehabilitacja. francuski. 
powracam powoli do pełnej sprawności.
Komentarz
-
-
-
Dot.: Trampki
ja latem nosiłam i do mini i do jeansów
lubie je są wygodne
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html
VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna
Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.Komentarz
-
Dot.: Trampki
ostarnie jako ciekawostka
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html
VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna
Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.Komentarz
-
-
Dot.: Trampki
Ja nosiłam trampolki w to ostatnie lato i to dość często. Według mnie pasują prawie do wszystkiego i są max wygodne
Komentarz
-
Dot.: Trampki
trampki - do wszystkiego, co sportowe, na luzie i nieeleganckie
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
Je veux seulement oublier
Et puis je fume
Komentarz
-
Dot.: Trampki
a gdzie tam nieeleganckie, trampki do garnituru wyglądają bosko
jowasia, te ostatnie to skąd?wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..Komentarz
-
-
Dot.: Trampki
...mi się marzą takie trampki-balernki.
widziałam śliczne na zagranicznych stronach, ale nie wiem, gdzie w Polsce coś takiego znalazłabym... macie może jakieś namiary?
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
Je veux seulement oublier
Et puis je fume
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Trampki
ale Converse czy jakas inna firma?wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Trampki
Ojej... jeśli trampeczki to tylko Converse ;] uwielbiam je
dieta!
56...54...53...52...51...50
21.08.09 - zdane prawko.
Komentarz
-
Dot.: Trampki
Lilu te trmpko baleriny co zalaczylas slodziasne
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone
I'll never let you down...Komentarz
-
Dot.: Trampki
A może wiedziałyście gdzieś w sklepie trampki-balerinki??najlepiej w poznaniu...szukam takich już od dawna..i nic
Komentarz
-
-
-
Dot.: Trampki
Trampki to moje ukochane buty
uwielbiam je malować na takich za kostkę pyknęłam sobie piękną różę, super wyglądają przy spodniach jak i dżinsach, ehhh we wszystkim...ja okragły rok chodzę w trampkach
całą jesień i połowę zimy obchodziłam dopóki śnieg nie spadł, co tam wiatr czy deszcz mi nie straszny.
Komentarz
-
Dot.: Trampki
Ja tezcałą jesień i połowę zimy obchodziłam dopóki śnieg nie spadł,
Trampki pasuja prawie do wszystkiego, mozna je nosic zarowno do dzinsow jak i przeroznych spodnic (ostatnio wygrzebalam z szafy jeansowa mini, do tego kolorowe rajstopy + trampki -
)
Kontakt tylko via mail.
Komentarz
-
-
Dot.: Trampki
Witam!
Jestem tu nowa, więc chciałabym się ładnie przywitać :
CZEEEEEEść

No! I tak: te trampki, którymi się "podniecacie"
widziałam w Tesco w Silesii (w Katowicach). Nie pamiętam za ile były :/ Pamiętam tylko, że były różowe, błękitne i srebrne. Mnie się osobiście w ogóle nie podobały. Fuuuj... całe w cekinach
Ohyda po prostu. Dla mnie ohyda. Nie wiem jak dla Was. Ale one się tak głupio świeciły
No a tak poza tym to kocham trampki
Trampki pasują dosłownie do wszystkiego
Hehe...
A co do Conversów... Bleee... po co wydawać 150zł na zwykłe trampy, które kupisz za 10 zł? Niczym się nie różnią.. nie no sorry- znaczkiem :/ I po co mi to? No ja nie wiem... xD
Szaleństwo!
Komentarz
-
Dot.: Trampki
Moim zdaniem trampki Converse są bardziej wytrzymalsze. Kiedyś miałam i wytrzymały 2 lata, wybrudziłam je farbą i do wyrzucenia poszły...
"zwykłe" trampki nie są długotrwałe. Podeszwa się rozcina i po bokach też...
Komentarz
-
Dot.: Trampki
Hmmm... no może i są bardziej wytrzymałe... ale takie tanie trampki mogę kupować częściej i chodzić w nich na zmianę, więc nie będą się tak szybko rozwalać
Ja mam jedne trampki (za 15 zł
) już 3 mies. i są jak nowe. No, z tym, że przybrudzone są xD A takie Conversy...no to 150zł kosztują takie zwykłe, a takie same mam za 10 zł. I za te 150zł mogę kupić 15 par trampków
Ha. No a w ogóle trampki to trampki. Mają się rozwalać! Najlepsze są takie wychodzone. I rozwalone! xD No a że nie są długotrwałe... to w sumie ma swój plus. Bo można mieć co 2-3 mies. nowe trampky
)) Ja tam jestem za "zwykłymi" chińskimi badziewiastymi trampami
I też są wygodne! A jak!
Szaleństwo!
Komentarz
-
-
Dot.: Trampki
mi się marzą conversy ale nie z powodu firmy a raczej z faktu wzorów. sikam przed kompem jak oglądam te trampy
jednak podobnie jak Aguń wolę mieć kilka trampek na zmiane niż jedne na okrągło.
śmigam teraz w 3 parach trampek i poluję na następne. tyle że właśnie wielkiego wyboru nie ma ale czasem przypadkiem uda mi się znaleźć jakieś cudeńka
przydałaby się jakaś firma 'podrabiająca' wzory conversów po niższej cenie
Komentarz
-
Dot.: Trampki
Nooo ja kocham trampki ^^
Miałam już... Uuuuu ... dużo trampek![:]](https://rozmowy.wizaz.pl/core///static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Rok temu w wakacje postanowiłam kupić już takie markowe, żeby się szybko nie rozpadały. Kupiłam Conversy różowe za kostę i są boskie do teraz
A mam je na nogach dość często
Aa... No i noszę je do wszystkiego

Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.





Komentarz