Trampki

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Kerka
    Zadomowienie
    • 2006-10
    • 1449

    #1

    Trampki

    Co myślicie o trampkach za kostkę ? do czego je najlepiej nosić , i do czego najbardziej pasują?

    Załączone pliki
  • martusienka
    Wtajemniczenie
    • 2006-03
    • 2122

    #2
    Dot.: Trampki

    Jakis czas temu (gdy bylam mlodsza i zbuntowana ) chodzilam w takich prawie caly czas Teraz zakladam je tylko na w-f. Ale mysle, ze fajnie wygladaja z np. rurkami (widzialam, ze tak chodza).

    Komentarz

    • olcia/pchelka
      Zadomowienie
      • 2006-12
      • 1507

      #3
      Dot.: Trampki

      Ja takie nosze z rybaczkami.
      myśle że z mini i legginsami też nie będzie źle.

      Komentarz

      • natalli
        Zadomowienie
        • 2005-09
        • 1334

        #4
        Dot.: Trampki

        mi się podobaja strasznie te trampeczki i wszystkie kolorowe trapucioszki ..
        jak myslicie czy wyższe trampki skracają nóżki mam na myśli trampki za kostke bądź te wyższe ????
        Załączone pliki
        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22375923 - ciuchy

        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post22376318 - kosmetyki

        Komentarz

        • em.
          Raczkowanie
          • 2006-11
          • 196

          #5
          Dot.: Trampki

          oj. nosiłam trampki chyba z 2 lata temu ostatni raz.. chociaż już nie chodze, to bardzo podobają mi sie do rurek i spodenek do kolan(w lato)
          sesja jesienna się zbliża..

          dieta. rehabilitacja. francuski.

          powracam powoli do pełnej sprawności.

          Komentarz

          • Pyra1990
            Zakorzenienie
            • 2005-06
            • 7363

            #6
            Dot.: Trampki

            Moja propozycja zawzieta z my style diary
            Ostatnio edytowane przez Pyra1990; 2007-01-30, 16:22.
            Hold me when I'm scared
            And love me when I'm gone

            I'll never let you down...

            Komentarz

            • lillu
              Wtajemniczenie
              • 2006-11
              • 2672

              #7
              Dot.: Trampki

              ja latem nosiłam i do mini i do jeansów lubie je są wygodne
              fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
              http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

              VIVA! Akcja dla zwierząt!
              http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



              Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

              Komentarz

              • lillu
                Wtajemniczenie
                • 2006-11
                • 2672

                #8
                Dot.: Trampki

                ostarnie jako ciekawostka
                Załączone pliki
                fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
                http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

                VIVA! Akcja dla zwierząt!
                http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



                Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

                Komentarz

                • kelly_1991
                  Raczkowanie
                  • 2006-11
                  • 375

                  #9
                  Dot.: Trampki

                  Ja nosiłam trampolki w to ostatnie lato i to dość często. Według mnie pasują prawie do wszystkiego i są max wygodne

                  Komentarz

                  • ksh
                    Zakorzenienie
                    • 2006-08
                    • 8849

                    #10
                    Dot.: Trampki

                    trampki - do wszystkiego, co sportowe, na luzie i nieeleganckie
                    Je ne veux pas travailler
                    Je ne veux pas déjeuner
                    J
                    e veux seulement oublier
                    Et puis je fume







                    Komentarz

                    • pinku_pinku
                      Raczkowanie
                      • 2006-08
                      • 412

                      #11
                      Dot.: Trampki

                      a gdzie tam nieeleganckie, trampki do garnituru wyglądają bosko
                      jowasia, te ostatnie to skąd?
                      wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..

                      Komentarz

                      • ksh
                        Zakorzenienie
                        • 2006-08
                        • 8849

                        #12
                        Dot.: Trampki

                        ...mi się marzą takie trampki-balernki.
                        widziałam śliczne na zagranicznych stronach, ale nie wiem, gdzie w Polsce coś takiego znalazłabym... macie może jakieś namiary?
                        Je ne veux pas travailler
                        Je ne veux pas déjeuner
                        J
                        e veux seulement oublier
                        Et puis je fume







                        Komentarz

                        • Kerka
                          Zadomowienie
                          • 2006-10
                          • 1449

                          #13
                          Dot.: Trampki

                          a co myslicie o takich ?
                          Załączone pliki

                          Komentarz

                          • pinku_pinku
                            Raczkowanie
                            • 2006-08
                            • 412

                            #14
                            Dot.: Trampki

                            boskie! ;D
                            skąd?
                            wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..

                            Komentarz

                            • Kerka
                              Zadomowienie
                              • 2006-10
                              • 1449

                              #15
                              Dot.: Trampki

                              Pierwotnie opublikowany przez pinku_pinku
                              boskie! ;D
                              skąd?
                              niestety zagraniczna stronka , obawiam się ,że w Polsce nieosiągalne

                              Komentarz

                              • pinku_pinku
                                Raczkowanie
                                • 2006-08
                                • 412

                                #16
                                Dot.: Trampki

                                ale Converse czy jakas inna firma?
                                wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..

                                Komentarz

                                • Kerka
                                  Zadomowienie
                                  • 2006-10
                                  • 1449

                                  #17
                                  Dot.: Trampki

                                  nie jakas inna , podałabym ci adres strony ale przed chwilą wykasowałm historię

                                  Komentarz

                                  • deska123
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2005-07
                                    • 2096

                                    #18
                                    Dot.: Trampki

                                    Ojej... jeśli trampeczki to tylko Converse ;] uwielbiam je
                                    dieta!
                                    56...54...53...52...51...50

                                    21.08.09 - zdane prawko.

                                    Komentarz

                                    • Pyra1990
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-06
                                      • 7363

                                      #19
                                      Dot.: Trampki

                                      Lilu te trmpko baleriny co zalaczylas slodziasne
                                      Hold me when I'm scared
                                      And love me when I'm gone

                                      I'll never let you down...

                                      Komentarz

                                      • big-grey-point
                                        Przyczajenie
                                        • 2007-01
                                        • 6

                                        #20
                                        Dot.: Trampki

                                        A może wiedziałyście gdzieś w sklepie trampki-balerinki??najlepiej w poznaniu...szukam takich już od dawna..i nic

                                        Komentarz

                                        • Pyra1990
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-06
                                          • 7363

                                          #21
                                          Dot.: Trampki

                                          Mi ssie takie cos podoba
                                          Ci do trampkowych baletek to moze w cropie? Tam zawsze były
                                          Ostatnio edytowane przez Pyra1990; 2007-01-30, 16:22.
                                          Hold me when I'm scared
                                          And love me when I'm gone

                                          I'll never let you down...

                                          Komentarz

                                          • Margaret90
                                            Rozeznanie
                                            • 2007-01
                                            • 756

                                            #22
                                            Dot.: Trampki

                                            Trampki to moje ukochane buty uwielbiam je malować na takich za kostkę pyknęłam sobie piękną różę, super wyglądają przy spodniach jak i dżinsach, ehhh we wszystkim...ja okragły rok chodzę w trampkach całą jesień i połowę zimy obchodziłam dopóki śnieg nie spadł, co tam wiatr czy deszcz mi nie straszny.
                                            W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




                                            Komentarz

                                            • Anul3k
                                              Zakorzenienie
                                              • 2005-08
                                              • 7844

                                              #23
                                              Dot.: Trampki

                                              całą jesień i połowę zimy obchodziłam dopóki śnieg nie spadł,
                                              Ja tez
                                              Trampki pasuja prawie do wszystkiego, mozna je nosic zarowno do dzinsow jak i przeroznych spodnic (ostatnio wygrzebalam z szafy jeansowa mini, do tego kolorowe rajstopy + trampki -)
                                              Kontakt tylko via mail.

                                              Komentarz

                                              • Aguń
                                                Przyczajenie
                                                • 2007-03
                                                • 4

                                                #24
                                                Dot.: Trampki

                                                Witam!
                                                Jestem tu nowa, więc chciałabym się ładnie przywitać :
                                                CZEEEEEEść

                                                No! I tak: te trampki, którymi się "podniecacie" widziałam w Tesco w Silesii (w Katowicach). Nie pamiętam za ile były :/ Pamiętam tylko, że były różowe, błękitne i srebrne. Mnie się osobiście w ogóle nie podobały. Fuuuj... całe w cekinach Ohyda po prostu. Dla mnie ohyda. Nie wiem jak dla Was. Ale one się tak głupio świeciły
                                                No a tak poza tym to kocham trampki Trampki pasują dosłownie do wszystkiego Hehe... A co do Conversów... Bleee... po co wydawać 150zł na zwykłe trampy, które kupisz za 10 zł? Niczym się nie różnią.. nie no sorry- znaczkiem :/ I po co mi to? No ja nie wiem... xD
                                                Szaleństwo!

                                                Komentarz

                                                • olcia/pchelka
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2006-12
                                                  • 1507

                                                  #25
                                                  Dot.: Trampki

                                                  Moim zdaniem trampki Converse są bardziej wytrzymalsze. Kiedyś miałam i wytrzymały 2 lata, wybrudziłam je farbą i do wyrzucenia poszły...
                                                  "zwykłe" trampki nie są długotrwałe. Podeszwa się rozcina i po bokach też...

                                                  Komentarz

                                                  • Aguń
                                                    Przyczajenie
                                                    • 2007-03
                                                    • 4

                                                    #26
                                                    Dot.: Trampki

                                                    Hmmm... no może i są bardziej wytrzymałe... ale takie tanie trampki mogę kupować częściej i chodzić w nich na zmianę, więc nie będą się tak szybko rozwalać Ja mam jedne trampki (za 15 zł ) już 3 mies. i są jak nowe. No, z tym, że przybrudzone są xD A takie Conversy...no to 150zł kosztują takie zwykłe, a takie same mam za 10 zł. I za te 150zł mogę kupić 15 par trampków Ha. No a w ogóle trampki to trampki. Mają się rozwalać! Najlepsze są takie wychodzone. I rozwalone! xD No a że nie są długotrwałe... to w sumie ma swój plus. Bo można mieć co 2-3 mies. nowe trampky )) Ja tam jestem za "zwykłymi" chińskimi badziewiastymi trampami I też są wygodne! A jak!
                                                    Szaleństwo!

                                                    Komentarz

                                                    • nothing_matter
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2006-01
                                                      • 1610

                                                      #27
                                                      Dot.: Trampki

                                                      mi się marzą conversy ale nie z powodu firmy a raczej z faktu wzorów. sikam przed kompem jak oglądam te trampy
                                                      jednak podobnie jak Aguń wolę mieć kilka trampek na zmiane niż jedne na okrągło.
                                                      śmigam teraz w 3 parach trampek i poluję na następne. tyle że właśnie wielkiego wyboru nie ma ale czasem przypadkiem uda mi się znaleźć jakieś cudeńka
                                                      przydałaby się jakaś firma 'podrabiająca' wzory conversów po niższej cenie

                                                      Komentarz

                                                      • paulagwiazda
                                                        Wtajemniczenie
                                                        • 2006-05
                                                        • 2850

                                                        #28
                                                        Dot.: Trampki

                                                        Nooo ja kocham trampki ^^

                                                        Miałam już... Uuuuu ... dużo trampek

                                                        Rok temu w wakacje postanowiłam kupić już takie markowe, żeby się szybko nie rozpadały. Kupiłam Conversy różowe za kostę i są boskie do teraz A mam je na nogach dość często

                                                        Aa... No i noszę je do wszystkiego

                                                        Komentarz

                                                        • *Antoinette*
                                                          Wtajemniczenie
                                                          • 2007-01
                                                          • 2428

                                                          #29
                                                          Dot.: Trampki

                                                          Uwielbiam trampki, bo są wygodne i pasują właściwie do wszystkiego. Noszę je jak jest cieplej do spodni i do spódnic też Dwa lata temu kupiłam sobie zielone conversy i trzymają się pierwszorędnie, były warte swojej ceny


                                                          Komentarz

                                                          • prinston_girl
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2007-01
                                                            • 564

                                                            #30
                                                            Pierwotnie opublikowany przez Kerka
                                                            a co myslicie o takich ?


                                                            Strasznie mi się podobaja widział ktos gdzies takie??
                                                            .

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...