Grubiutka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ANAN7
    Raczkowanie
    • 2007-01
    • 123

    #1

    Grubiutka

    Cześć. Mam Problem Z Ubiorem, Otóż Jestem Dość Pulchna Dobra Duzo Pulchna:d I Mam Wielki Problem Z Ubraniami. Po Pierwsze Nie Szyją Takich Rozmiarów. Wszystko Takie Malutkie.w Dzinsy To W Ogóle Nie Mogę Się Wbić A Z Resztą I Tak Bym Wyglądała W Nich Jak Balon.
    Doradzcie W Co Się Ubierać Przy Tak Dużych Rozm.(44) Nie Zapominając że Mam Brzuch Hm Kazdy Ma Brzuch Ale Ja Mam Wyjątkowy- Duży (został Po Ciąży)
  • Dezzire
    Zadomowienie
    • 2006-03
    • 1100

    #2
    Dot.: Grubiutka

    hmm ja sama nosze rozmiar 44 i tak samo pozostal mi brzuch po ciazy i z walsnego doswiadczenia wiem ze sa takie rozmiary bo nie jest to az tak wielki rozmiar jak go opisujesz i mozna naprawde fajnie sie ubrac nie musza to byc dzinsy moga to byc luzniejsze spodnie z materialu to tego luzniejsza bluzka buty na wysokim obcasie wyszczuplaja sylwetke no i oczywiscie ciemniejsze kolory (sama lubie ciemne ) optycznie wyszczuplaja unikaj pasow poziomych one pogrubiaja i oczywiscie spodni 3/4 jesli jestes osoba niska one tez skroca ci jeszcze bardziej sylwetke co doda ci jeszcze wiecej kg jest naprawde duzo mozliwosci ubraniowych dla takich jak nas wiec nie zalamuj sie i kombinuj z ciuchami jak znajde jakies foki to podesle ci pare propozycji
    jak narazie trzymaj sie cieplutko
    ok tu wkleje ci link do jednego z watku sa tam fotki w prawdze nie wszytkie mi si epodobaja ale niektore sa fajne
    http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=pulchna

    Komentarz

    • hathayoga
      perfumove love
      • 2006-02
      • 12113

      #3
      Dot.: Grubiutka

      Pomocne linki:



      oraz

      http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5360679 (moja mama ma problem z zakupem fajnych większych ciuchów - korzysta z aukcji tego pana i jest zadowolona).

      Kosmetyki

      Wish

      Komentarz

      • ANAN7
        Raczkowanie
        • 2007-01
        • 123

        #4
        Dot.: Grubiutka

        bardzo Wam dziekuje, pomoglyscie mi tymi linkami,zaraz bede szukac

        Komentarz

        • ANAN7
          Raczkowanie
          • 2007-01
          • 123

          #5
          Dot.: Grubiutka

          a cz macie jakies aktualne stronki na allegro z takimi ubraniami bo tam w jednym linku sa ale juy nieaktualne

          Komentarz

          • hathayoga
            perfumove love
            • 2006-02
            • 12113

            #6
            Dot.: Grubiutka

            Najlepiej poszukaj na samym allegro - tam z lewej strony jest opcja wyboru rozmiaru. Wejdź np w sukienki, czy bluzki, spodnie i wybierz swój rozmiar

            Przykładowe aukcje:
            http://allegro.pl/item158960052_atmo...a_dole_44.html
            http://allegro.pl/item158954144_atmo...podnie_46.html


            (strona użytkownika http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4840187)

            czy
            http://allegro.pl/item157296990__69_...olor_r_44.html
            http://allegro.pl/item158615024__69_...inow_r_42.html
            http://allegro.pl/item157083636_pepp...odnica_44.html
            http://allegro.pl/item157073080_blen...paskiem_l.html

            Kosmetyki

            Wish

            Komentarz

            • Ninedin
              Zakorzenienie
              • 2005-05
              • 6878

              #7
              Dot.: Grubiutka

              Pełno w sklepach rozmiarów 44 Trzeba tylko poszukać
              Umysł w stanie blond

              Komentarz

              • hathayoga
                perfumove love
                • 2006-02
                • 12113

                #8
                Dot.: Grubiutka

                Pierwotnie opublikowany przez Ninedin
                Pełno w sklepach rozmiarów 44 Trzeba tylko poszukać
                Pewnie A ile w lumpeksach markowej odzieży z UK

                Kosmetyki

                Wish

                Komentarz

                • Ninedin
                  Zakorzenienie
                  • 2005-05
                  • 6878

                  #9
                  Dot.: Grubiutka

                  W lumpkach też jest sporo rzeczy, ale to wymaga czasu i duuużo szczęścia żeby coś złowić Dużo jest też na allegro fajnych rzeczy
                  Duże rozmiary jeansów ma np. Jukon Grawik - może ktoś powie, ze to nie sa jakies markowe spodnie, ale czy każdy musi nosić markowe?
                  Rozmiar 44 i 46 ma też Autograf, Barbara B. Wallis (w sklepach Galerii Centrum) Promod, Tatuum, Jackpot, Zara
                  Także w małych butikach jest duzo ciuszków w tym rozmiarze
                  Umysł w stanie blond

                  Komentarz

                  • Candy Killer
                    Zakorzenienie
                    • 2006-08
                    • 7875

                    #10
                    Dot.: Grubiutka

                    ja sama kupuje spodnie 42 ale czesto mam 44 bo lubie luzniejsze ciuszki nosic..tak wiec problemu wielkiego nie ma.fakt ze w tych sklepikasz wiekszosc dzinsow jest taka ze sie w nie nie wejdzie ale np w h&M albo w innych tego typu sa ubrania wiekszych rozmiarow.
                    a na allegro jak dziewczyny napisaly tez jest masa tego.
                    BLOG
                    INSTAGRAM
                    Candy Killer Fan Page


                    If You can dream it , You can do it...




                    Komentarz

                    Przetwarzanie...