tunika

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • goosia:)
    Wtajemniczenie
    • 2006-03
    • 2216

    #1

    tunika

    Jestem niskiego wzrostu ,znalazłam fajna tunike bluzke

    http://www.allegro.pl/item164495110_...lor_szary.html

    co myslicie o niej ? do czego by pasowała,do spodni rurek ?[kurde nie posiadam narazie takich] do adidasów mozna ja nosic ?
  • tyskar
    Raczkowanie
    • 2005-10
    • 40

    #2
    Dot.: tunika

    Czesc. Mi osobiscie ta tunika nie zabardzo sie podoba. Mysle, ze pasuje do rurek. A jesli chodzi o adidasy to chyba zalezy od ich rodzaju

    Komentarz

    • lillu
      Wtajemniczenie
      • 2006-11
      • 2672

      #3
      Dot.: tunika

      Bardzo Fajna ...adidaski Będą Oki:d


      (dopytaj Się Na Plotkowym Coś Kiedyś Było O Tym Sprzedawcy że Jest Nieuczciwy)
      fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
      http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

      VIVA! Akcja dla zwierząt!
      http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



      Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

      Komentarz

      • goosia:)
        Wtajemniczenie
        • 2006-03
        • 2216

        #4
        Dot.: tunika

        Pierwotnie opublikowany przez lillu
        Bardzo Fajna ...adidaski Będą Oki:d


        (dopytaj Się Na Plotkowym Coś Kiedyś Było O Tym Sprzedawcy że Jest Nieuczciwy)

        no niewiem czy nie uczciwy ;p ma same dobre komenty

        Komentarz

        • NaRtEcZkA
          Rozeznanie
          • 2006-08
          • 505

          #5
          Dot.: tunika

          Bedzie pasowac do sportowych butowa spodnie rurki,takie jak ma modelka ciemne
          ..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

          Hindi

          ..BOnnie Parker and Clyde Barrow
          ..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

          L.F Scolari!

          Komentarz

          • tootsie
            Zakorzenienie
            • 2005-05
            • 4555

            #6
            Dot.: tunika

            nie podoba mi się ta tunika jest w takim sportowym stylu więc adidasy możesz spokojnie do niej włożyć


            Komentarz

            • lillu
              Wtajemniczenie
              • 2006-11
              • 2672

              #7
              Dot.: tunika

              Z TEGO CO PAMIĘTAM TO JETT 2 KONTO TEGO SPRZEDAWCY ( kuba5000)
              ALE RÓB JAK CHCESZ...DO MNIE NIE TRAFIA Lokalizacja BANGKOK, Polska PRZESYŁKA 15 ZŁ
              fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
              http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

              VIVA! Akcja dla zwierząt!
              http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



              Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.

              Komentarz

              • Nicoletta
                Zadomowienie
                • 2007-01
                • 1660

                #8
                Dot.: tunika

                Goosia no podoba mi się ta tunika - moższ ją nosić na sportowo, np na biało-czarno - rurki czy legginsy czarne, buty czy adidasy w biało-czarnych tonacjach

                Komentarz

                • Martusia B.
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-05
                  • 2375

                  #9
                  Dot.: tunika

                  Nie podoba mi się za bardzo ta tunika, ale do rurek i adidasków na pewno będzie pasować

                  Komentarz

                  • ksh
                    Zakorzenienie
                    • 2006-08
                    • 8849

                    #10
                    Dot.: tunika

                    tunika mi się podoba będzie dobrze wyglądać i do adidasów i do balerinek
                    Je ne veux pas travailler
                    Je ne veux pas déjeuner
                    J
                    e veux seulement oublier
                    Et puis je fume







                    Komentarz

                    Przetwarzanie...