> Ankle boots...?!!?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Gabi2
    Zakorzenienie
    • 2004-09
    • 5785

    #1

    > Ankle boots...?!!?

    Ostatnio zauważyłam że staje się modny nowy rodzaj butów o nazwie Ankle boots, co Wy o tym sądzicie? mnie się nawet niektóre modele podobają ale najbardziej mnie ciekawi jak i do czego je nosić?
    pod nogawke szkoda chować, do rurek chyba nie pasują(a może się myle?)
    do spódnicy?
    Załączone pliki
    Iza - łowca zabawek

    Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
  • angelus
    Raczkowanie
    • 2005-08
    • 102

    #2
    Dot.: > Ankle boots...?!!?

    bardzo fajne ,ale sama nie wiedzialabym do czego je zalozyc
    angelus

    Komentarz

    • kasian86
      Zakorzenienie
      • 2006-05
      • 6284

      #3
      Dot.: > Ankle boots...?!!?

      Ogladalam niedawno jakis program o metamorfozach w poznanskiej telewizji WTK i pani stylistka wybrala bohaterce odcinka wlasnie ankle boots do spodnicy. Byl to jakis model z Deichmanna, niewazne. W kazdym badz razie stylistka powiedziala, ze jak chcemy tak wlasnie nosic takie butki to musimy uwazac, zeby konczyly sie w takim miejscu, w ktorym jest ta szczupla czesc lydki, czyli nad kostka. Gdy but skonczy sie powyzej tej wysokosci bedzie to pogrubialo lydki. Buty, ktore wybrala "podwinela" do odpowiedniej wysokosci i wygladalo to faktycznie bardzo fajnie

      Komentarz

      • Gabi2
        Zakorzenienie
        • 2004-09
        • 5785

        #4
        Dot.: > Ankle boots...?!!?

        no właśnie na wszystkich fotkach gwiazd to one maja jednak spódnice/sukienki/szorty
        Załączone pliki
        Iza - łowca zabawek

        Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

        Komentarz

        • kasian86
          Zakorzenienie
          • 2006-05
          • 6284

          #5
          Dot.: > Ankle boots...?!!?

          Ja zakladam moje ankle (takie zwyczajne, bez udziwnien) pod rurki, jak nudzi mi sie wkladanie rurek w buty. Podoba mi sie tez wlasnie takie polaczenie

          Komentarz

          • martini.
            Zakorzenienie
            • 2006-02
            • 7835

            #6
            Dot.: > Ankle boots...?!!?

            Ja się właśnie przymierzam do kupienia takich butów (a nigdy nie lubiłam butów za kostkę). Mam zamiar je nosić do spódnic bombek i ołówkowych, do krótkich spodenek (z rajtkami oczywiście). Do zwykłych spodni z prostymi nogawkami.

            Komentarz

            • iceflower
              Przyjacika KWC
              • 2006-08
              • 15370

              #7
              Dot.: > Ankle boots...?!!?

              Nie jestem przekonana do takich butów, chyba sobie siebie w nich nie wyobrażam. Do czego pasuja? Wg mnie raczej do spódnicy...
              nie musimy się katować
              nienormalną sytuacją
              nauczymy się kochać
              przestaniemy się bać
              życie stanie się muzyką
              i stanie się to co ma się stać

              Komentarz

              • balance <3
                Zadomowienie
                • 2006-12
                • 999

                #8
                Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                Drugi raz spotykam się z tego rodzajem butów. Ostatnio widziałam dziewczynę w takich (do środka miła wpuszczone rurki) ale nawet na myśl mi nie przyszło, że mają jakąś nazwę Bardzo fajnie się prezentowały.

                A one są na zime czy raczej na wiosne\jesień?
                Czy wedle uznania?
                Ostatnio edytowane przez balance <3; 2007-02-21, 15:45.

                Komentarz

                • iceflower
                  Przyjacika KWC
                  • 2006-08
                  • 15370

                  #9
                  Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                  Jeżeli już miałabym się do nich przekonać, to przekonałabym się na wiosnę/jesień.
                  nie musimy się katować
                  nienormalną sytuacją
                  nauczymy się kochać
                  przestaniemy się bać
                  życie stanie się muzyką
                  i stanie się to co ma się stać

                  Komentarz

                  • Martek88
                    Zadomowienie
                    • 2005-05
                    • 894

                    #10
                    Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                    bardzo fajne

                    Komentarz

                    • Arwena84
                      Zadomowienie
                      • 2005-07
                      • 1618

                      #11
                      Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                      Pasuja i do spodnic i do rurek. Raczej na wiosne mi sie nie widza. A tak w ogole to podziwiam dziewczyny, ktore potrafia chodzic w tych butach. Ja mam dosc szczuple kostki i mi nogi sie non stop jakos przechylaja jak w tym chodze. Wyglada to wyjatkowo pokracznie
                      MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

                      Komentarz

                      • bonec
                        Rozeznanie
                        • 2005-08
                        • 553

                        #12
                        Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                        kupiłam takie, bo były tanie. w sumie nie żałuję, ale do spódnicy ich nie ubiorę. jakoś nie mogę się przemóc, więc podziwiam dziewczyny, które tak się noszą
                        Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
                        http://nowohucianka.blox.pl/html



                        Powiększ sobie biust

                        Bransoletki hand-made

                        Do czytania - nowości z 23.09

                        Kosmetyki i wishlista

                        brak komputera przez najbliższe dni

                        Komentarz

                        • Kaisandra
                          Wtajemniczenie
                          • 2005-05
                          • 2218

                          #13
                          Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                          ja kupiłam takie w Deichamnie ( jak pare innych wizażanek ) i jestem z nich zadowolona, noszę zarówno z włożonymi do srodka spodniami (rurki) jak i normalnie

                          Komentarz

                          • lala77
                            Raczkowanie
                            • 2005-10
                            • 247

                            #14
                            Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                            Pierwotnie opublikowany przez Kaisandra
                            ja kupiłam takie w Deichamnie ( jak pare innych wizażanek ) i jestem z nich zadowolona, noszę zarówno z włożonymi do srodka spodniami (rurki) jak i normalnie

                            ja też mam czarne z Deichamana i nosze i do rurek i do spodnicy i bardzoooo je lubię
                            ''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77

                            Komentarz

                            • xtalciax
                              Zakorzenienie
                              • 2005-05
                              • 8317

                              #15
                              Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                              bardzo mi się podobają tego typu butki nawet przymierzam się do kupna

                              moim zdaniem pasują do rurek i spódnic

                              a macie może jakąś fotkę tych z Deichmanna byłabym wdzięczna

                              Komentarz

                              • Gabi2
                                Zakorzenienie
                                • 2004-09
                                • 5785

                                #16
                                Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                widziałam wklejone te z Deichmana przez jedna z Wizażanek i wyglądaja fajnie ale chyba wcale tanie nie są...?
                                wygodne są, chodzi mi o obcas, czy sie go czuje?
                                Iza - łowca zabawek

                                Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

                                Komentarz

                                • tootsie
                                  Zakorzenienie
                                  • 2005-05
                                  • 4555

                                  #17
                                  Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                  to ja jestem wyjątkiem mi te buty nie podobają się wcale


                                  Komentarz

                                  • aniser
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-10
                                    • 3724

                                    #18
                                    Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                    podtrzymuje opinie,ze najlepiej beda wygladac do spodnic i do rurek...zastanawiam sie jeszcze czy nie wygladalyby dobrze do szortow,np. czarnych, materialowych,takich przed kolano i lekko zwezajacych sie do dolu + gladkich ciemnych rajstop? ale to tylko taka luzna propozycja...
                                    Znajdziesz mnie na instagramie:
                                    http://instagram.com/ani_ser/

                                    Komentarz

                                    • deska123
                                      Wtajemniczenie
                                      • 2005-07
                                      • 2096

                                      #19
                                      Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                      Podobne do saszek A moim zdaniem one pasują do rurek i do sukienek spódnic, krótkich spodenek lub spodenek przed kolano
                                      dieta!
                                      56...54...53...52...51...50

                                      21.08.09 - zdane prawko.

                                      Komentarz

                                      • kelly_1991
                                        Raczkowanie
                                        • 2006-11
                                        • 375

                                        #20
                                        Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                        siupel te butki a niższych by nie było?? bo ja jestm dość wysoka, sorki za głupiutkie pytanko

                                        Komentarz

                                        • różowiutka
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-07
                                          • 4909

                                          #21
                                          Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                          Też kupiłam ostatnio ankle za grosze na allegro, ale zapomniałam się zastanowić do czego je mogę nosic
                                          Rurki do środka nie wejdą, bo są dosyć obcisłe w kostce.

                                          Komentarz

                                          • patrycja1801
                                            Raczkowanie
                                            • 2007-01
                                            • 342

                                            #22
                                            Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                            Chyba ze mnie bezguście i się nie znam bo mi sie aaani troche nie podobaja . Nie wiem, moze mi sie jeszcze odmieni, ale póki co nie widzę ich na swoich nogach Jeszcze z tego co widze to wszystkie na szpilach wysokich to w ogole odpadaja dla mnie

                                            Komentarz

                                            • zizou
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-03
                                              • 13473

                                              #23
                                              Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                              podobaja mi sie, sama mam dwie pary
                                              nosze do rurek, do spodni z prostymi nogawkami, do spodnic olowkowych i do takich smiesznych spodni z trokami na dole: spodnie sa szerokie ale kiedy zawiaze sie troczki to nogawka na dole robi sie waska, wsadzam to do buta i wyglada to naprawde fajnie
                                              Przemoknięte serca miast
                                              I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
                                              Bo choć zapomniał o nas świat
                                              Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

                                              Komentarz

                                              • Mama_Muminka
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-02
                                                • 39

                                                #24
                                                Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                Pierwotnie opublikowany przez patrycja1801
                                                Chyba ze mnie bezguście i się nie znam bo mi sie aaani troche nie podobaja . Nie wiem, moze mi sie jeszcze odmieni, ale póki co nie widzę ich na swoich nogach Jeszcze z tego co widze to wszystkie na szpilach wysokich to w ogole odpadaja dla mnie
                                                Nie jesteś sama Dla mnie są one okropne Nigdy bym ich nie założyła. Wydaje mi się, że jakoś tak zniekształcają nogi ale to tylko moje skromne zdanie

                                                Komentarz

                                                • martini.
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-02
                                                  • 7835

                                                  #25
                                                  Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Gabi2
                                                  widziałam wklejone te z Deichmana przez jedna z Wizażanek i wyglądaja fajnie ale chyba wcale tanie nie są...?
                                                  wygodne są, chodzi mi o obcas, czy sie go czuje?
                                                  W Deichmanie kosztują 99 zł lub 79 zł. Są zamszowe i skórzane (ale u mnie były już tylko białe). Mierzyłam je. Nie są wygodne. Ja mam szczupłe stopy i cała noga mi w nich "latała". Poza tym, dla mnie buty z Deichmana mają źle ustawione obcasy. A to przecież o to chodzi. Bo mam buty na 10 cm szpilkach, ale są tak super ustawione, że są wygodne i w ogóle mnie nie bolą nogi. W tych z Deichmana już po 3 min. czułam ból w śródstopiu.

                                                  Komentarz

                                                  • besciara
                                                    Wtajemniczenie
                                                    • 2006-02
                                                    • 2721

                                                    #26
                                                    Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Gabi2
                                                    Ostatnio zauważyłam że staje się modny nowy rodzaj butów o nazwie Ankle boots, co Wy o tym sądzicie? mnie się nawet niektóre modele podobają ale najbardziej mnie ciekawi jak i do czego je nosić?
                                                    pod nogawke szkoda chować, do rurek chyba nie pasują(a może się myle?)
                                                    do spódnicy?
                                                    Na wstępie napiszę, że mi się one nie podobają. Choć przez moment prawie uległam modzie (przez wizaż), ale w porę oprzytomniałam i nie stałam się ich właścicielką . Dziewczyny widuje w rursonach wpuszczonych do anklee boots, a także noszone do długich obcisłych kiecek. Na górze jest zazwyczaj muchomor lub podobny "wynalazek". Sama od siebie napiszę, że widziałabym je do legginsów i wszelkiego rodzaju płaszczyków, trenczów itp. Buty jak buty, zawsze się coś do nich dopasuje.
                                                    Carpe diem
                                                    NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

                                                    Komentarz

                                                    • czarownicagosia
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2004-02
                                                      • 7183

                                                      #27
                                                      Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                      Podobaja mi sie niektore modele, jednak sama nie bede nosic ankle boots (do spodnicy) - mam za grube lydki
                                                      moje zdjecia

                                                      Komentarz

                                                      • moorfina
                                                        Rozeznanie
                                                        • 2005-11
                                                        • 804

                                                        #28
                                                        Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                        Pierwotnie opublikowany przez tootsie
                                                        to ja jestem wyjątkiem mi te buty nie podobają się wcale

                                                        No to nie jestes wyjatkiem! MI tez sie nie podobaja
                                                        po prostu moorf albo chociaż błagam przez 2xo i małe M


                                                        Pani Kosmetyczka

                                                        egzamin zawodowy praktyczny 97%


                                                        WIECZNIE SZUKAJĄCA..

                                                        Komentarz

                                                        • olcia/pchelka
                                                          Zadomowienie
                                                          • 2006-12
                                                          • 1507

                                                          #29
                                                          Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                          mam do nich mieszne uczucie i długo zastanawiałabym sie nad ich kupnem

                                                          Komentarz

                                                          • Lulu.
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2007-01
                                                            • 910

                                                            #30
                                                            Dot.: &gt; Ankle boots...?!!?

                                                            Dla mnie są świetne!Planuje kupić szare .
                                                            Ubrania :
                                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

                                                            Dokładka !

                                                            27.09 ! .

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...