buty

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • angelus
    Raczkowanie
    • 2005-08
    • 102

    #1

    buty

    Co o nich sadzicie?
    Załączone pliki
    angelus
  • martini.
    Zakorzenienie
    • 2006-02
    • 7835

    #2
    Dot.: buty

    Fajne, tylko niestety nie dla mnie. Ja jestem niska, a taki pasek w okół kostki skraca nogę optycznie.

    Komentarz

    • hecate
      Zakorzenienie
      • 2004-07
      • 9121

      #3
      Dot.: buty

      sliczne
      __
      foto


      Corey 15.04.12

      Mudvayne - Happy?

      Komentarz

      • balance <3
        Zadomowienie
        • 2006-12
        • 999

        #4
        Dot.: buty

        Podobają mi się, ale obcas za wysoki jak dla mnie

        Komentarz

        • Flofferek
          Zakorzenienie
          • 2004-11
          • 11946

          #5
          Dot.: buty

          nie podobaja mi sie bo nie lubie tego typu butow

          Komentarz

          • Mia22
            Zakorzenienie
            • 2005-08
            • 4318

            #6
            Dot.: buty

            fajne, platforma zgrabna btw widzialam je na all

            Komentarz

            • Thai
              Raczkowanie
              • 2006-07
              • 462

              #7
              Dot.: buty

              ładne Ale ładniejsze byłyby bez tego paska
              Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały




              Komentarz

              • bonec
                Rozeznanie
                • 2005-08
                • 553

                #8
                Dot.: buty

                uwielbiam takie odsłonięte czubki! cudne! ale całość psuje ten pasek:/
                Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
                http://nowohucianka.blox.pl/html



                Powiększ sobie biust

                Bransoletki hand-made

                Do czytania - nowości z 23.09

                Kosmetyki i wishlista

                brak komputera przez najbliższe dni

                Komentarz

                • iceflower
                  Przyjacika KWC
                  • 2006-08
                  • 15370

                  #9
                  Dot.: buty

                  Fajne.
                  nie musimy się katować
                  nienormalną sytuacją
                  nauczymy się kochać
                  przestaniemy się bać
                  życie stanie się muzyką
                  i stanie się to co ma się stać

                  Komentarz

                  • Madziarka.n
                    Zakorzenienie
                    • 2006-03
                    • 7071

                    #10
                    Dot.: buty

                    Pierwotnie opublikowany przez bonec
                    uwielbiam takie odsłonięte czubki! cudne! ale całość psuje ten pasek:/
                    dokładnie
                    Aparatka..
                    góra + dół 01/06/2012


                    Komentarz

                    • Martek88
                      Zadomowienie
                      • 2005-05
                      • 894

                      #11
                      Dot.: buty

                      Pierwotnie opublikowany przez Thai
                      ładne Ale ładniejsze byłyby bez tego paska


                      fajne ale pasek skraca noge optycznie

                      Komentarz

                      • Arwena84
                        Zadomowienie
                        • 2005-07
                        • 1618

                        #12
                        Dot.: buty

                        Bardzo ladne, jak potrafisz chodzic na tak wysokim obcasie to kupuj
                        MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

                        Komentarz

                        • NaRtEcZkA
                          Rozeznanie
                          • 2006-08
                          • 505

                          #13
                          Dot.: buty

                          Baardzo fajne
                          ..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

                          Hindi

                          ..BOnnie Parker and Clyde Barrow
                          ..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

                          L.F Scolari!

                          Komentarz

                          • anniaa
                            • 2005-07
                            • 13654

                            #14
                            Dot.: buty

                            Pierwotnie opublikowany przez Flofferek
                            nie podobaja mi sie bo nie lubie tego typu butow

                            Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

                            Komentarz

                            • Biała Dama
                              Zakorzenienie
                              • 2006-06
                              • 9135

                              #15
                              Dot.: buty

                              jak dla mnie są zbyt toporne...

                              Komentarz

                              • aniser
                                Zakorzenienie
                                • 2005-10
                                • 3724

                                #16
                                Dot.: buty

                                ladnebardzo lubie peep-toe choc sama wybralabym model bez paseczka,bo on skraca i pogrubia noge...
                                Znajdziesz mnie na instagramie:
                                http://instagram.com/ani_ser/

                                Komentarz

                                • tootsie
                                  Zakorzenienie
                                  • 2005-05
                                  • 4555

                                  #17
                                  Dot.: buty

                                  buty ciekawe ale te pasek nie pasuje


                                  Komentarz

                                  • martusienka
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2006-03
                                    • 2122

                                    #18
                                    Dot.: buty

                                    Zupelnie nie w moim stylu, ale brzydkie nie sa ;-)

                                    Komentarz

                                    • deska123
                                      Wtajemniczenie
                                      • 2005-07
                                      • 2096

                                      #19
                                      Dot.: buty

                                      Nie podobają mi się, fajne są buty z odsłoniętymi palcami, ale ten model nie przypadł mi do gustu
                                      dieta!
                                      56...54...53...52...51...50

                                      21.08.09 - zdane prawko.

                                      Komentarz

                                      • patrycja1801
                                        Raczkowanie
                                        • 2007-01
                                        • 342

                                        #20
                                        Dot.: buty

                                        Jakoś do mnie nie przemawiają, ten pasek w kostce je szpeci i w ogole wydaja sie jakies takie...cieżkie

                                        Komentarz

                                        • olcia/pchelka
                                          Zadomowienie
                                          • 2006-12
                                          • 1507

                                          #21
                                          Dot.: buty

                                          fajne, ładne i wogóle... ale ten paseeek...

                                          Komentarz

                                          • pink69
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-11
                                            • 7279

                                            #22
                                            Dot.: buty

                                            Mi sie w ogóle nie podobaja


                                            Komentarz

                                            • Mia22
                                              Zakorzenienie
                                              • 2005-08
                                              • 4318

                                              #23
                                              Dot.: buty

                                              http://www.allegro.pl/item166703338_...lack_37_5.html wiedzialam, ze je widzialam gdzies

                                              Komentarz

                                              • domika91
                                                Rozeznanie
                                                • 2006-11
                                                • 707

                                                #24
                                                Dot.: buty

                                                jakoś nie przypadły mi do gustu
                                                "Świat był taki sam- pełen miłości i nienawiści. Zarazem dobra i zła, kłamstwa i prawdy. To, że nas przypadkiem zło dotyka, nie znaczy wcale, że jesteśmy szczególnie pokrzywdzeni. Trzeba to przyjąć, jak jeszcze jedną próbę, którą nam los zadał i spokojnie robić swoje."

                                                Komentarz

                                                • kiniaczeq
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-04
                                                  • 11180

                                                  #25
                                                  Dot.: buty

                                                  Wg. mnie beznadziejne

                                                  Komentarz

                                                  • kas!a
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2006-03
                                                    • 10562

                                                    #26
                                                    Dot.: buty

                                                    pasek wokół kostki wszystko psuje. Nie poodoba mi sie.
                                                    I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

                                                    wymiana książek:

                                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

                                                    Komentarz

                                                    • Lulu.
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2007-01
                                                      • 910

                                                      #27
                                                      Dot.: buty

                                                      Ten pasek przy kostce nie podoba mi się.Jestem na .
                                                      Ubrania :
                                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

                                                      Dokładka !

                                                      27.09 ! .

                                                      Komentarz

                                                      • maen
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2007-01
                                                        • 1077

                                                        #28
                                                        Dot.: buty

                                                        Pierwotnie opublikowany przez Lulu.
                                                        Ten pasek przy kostce nie podoba mi się.Jestem na .
                                                        dokładnie

                                                        Komentarz

                                                        • 201703061227
                                                          Konto usunite
                                                          • 2006-01
                                                          • 914

                                                          #29
                                                          Dot.: buty

                                                          Pierwotnie opublikowany przez Biała Dama
                                                          jak dla mnie są zbyt toporne...
                                                          Yhy, dla mnie też

                                                          Komentarz

                                                          • szkubana
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2006-02
                                                            • 762

                                                            #30
                                                            Dot.: buty

                                                            Nie podobają mi się.Ten pasek nie pasuje do fasonu buta.One są zbyt masywne(wysoka podeszwa)na tak cienki pasek wokół kostki...
                                                            Wracam na Wizaż

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...