buty
-
Tagi: Brak
-
Dot.: buty
Fajne, tylko niestety nie dla mnie. Ja jestem niska, a taki pasek w okół kostki skraca nogę optycznie.
-
-
-
-
-
-
-
Dot.: buty
ładne
Ale ładniejsze byłyby bez tego paska
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały

Komentarz
-
Dot.: buty
uwielbiam takie odsłonięte czubki! cudne! ale całość psuje ten pasek:/Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html
Powiększ sobie biust
Bransoletki hand-made
Do czytania - nowości z 23.09
Kosmetyki i wishlista
brak komputera przez najbliższe dni
Komentarz
-
-
Dot.: buty
Fajne.
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się staćKomentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: buty
Bardzo ladne, jak potrafisz chodzic na tak wysokim obcasie to kupuj
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Komentarz
-
Dot.: buty
Baardzo fajne
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D
Hindi
..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D
L.F Scolari!Komentarz
-
Komentarz
-
-
-
Dot.: buty
ladne
bardzo lubie peep-toe
choc sama wybralabym model bez paseczka,bo on skraca i pogrubia noge...
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/Komentarz
-
-
-
Dot.: buty
Zupelnie nie w moim stylu, ale brzydkie nie sa ;-)Komentarz
-
Dot.: buty
Nie podobają mi się, fajne są buty z odsłoniętymi palcami, ale ten model nie przypadł mi do gustu
dieta!
56...54...53...52...51...50
21.08.09 - zdane prawko.
Komentarz
-
Dot.: buty
Jakoś do mnie nie przemawiają, ten pasek w kostce je szpeci i w ogole wydaja sie jakies takie...cieżkieKomentarz
-
-
-
-
Komentarz
-
-
Dot.: buty
jakoś nie przypadły mi do gustu"Świat był taki sam- pełen miłości i nienawiści. Zarazem dobra i zła, kłamstwa i prawdy. To, że nas przypadkiem zło dotyka, nie znaczy wcale, że jesteśmy szczególnie pokrzywdzeni. Trzeba to przyjąć, jak jeszcze jedną próbę, którą nam los zadał i spokojnie robić swoje."
Komentarz
-
-
Dot.: buty
pasek wokół kostki wszystko psuje. Nie poodoba mi sie.I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.
wymiana książek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
Komentarz
-
-
Dot.: buty
Ten pasek przy kostce nie podoba mi się.Jestem na
.
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: buty
Nie podobają mi się.Ten pasek nie pasuje do fasonu buta.One są zbyt masywne(wysoka podeszwa)na tak cienki pasek wokół kostki...Wracam na Wizaż
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.







Komentarz