plaszczyk..

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • limoncella
    Przyczajenie
    • 2007-01
    • 4

    #1

    plaszczyk..

    Hello! Jestem nowa na forum, wiec jesli zle umiescilam watek lub taki byl to przepraszam)
    Mam pytanie! Chcialam kupic sobie plaszczyk na wiosne,ale zastanawiam sie czy nie jestem w ogole za niska na taki ciuch, mam 161 cm wzrostu:/// i chcialam taki nie dluugasny ale taki przed kolano z gory dzieki za wszelkie opinie pozdrawiam!
  • green-aria
    Raczkowanie
    • 2007-02
    • 126

    #2
    Dot.: plaszczyk..

    Ależ oczywiście ,że taki płaszczyk jest dla Ciebie.Ta długość nie skraca sylwetki,a jeżeli jeszcze założysz buty na obcasach - to będzie super.

    Komentarz

    • Marwari
      Zakorzenienie
      • 2005-10
      • 17094

      #3
      Dot.: plaszczyk..

      Pierwotnie opublikowany przez green-aria
      Ależ oczywiście ,że taki płaszczyk jest dla Ciebie.Ta długość nie skraca sylwetki,a jeżeli jeszcze założysz buty na obcasach - to będzie super.
      no wlasnie
      "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


      sigpic

      Komentarz

      • MadlenK
        Rozeznanie
        • 2004-09
        • 757

        #4
        Dot.: plaszczyk..

        Też się zgdzam. Myślę, że taki płaszczyk z pewnością może być dla Ciebie. Długość przed kolano jest OK.

        Komentarz

        Przetwarzanie...