balerianki

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • paulina92
    Zadomowienie
    • 2007-03
    • 1389

    #1

    balerianki

    hej chce sobie kupic balerianki w zwiazku z tym mam prosbe wklejajcie tu zdjecia tych butow i piszcie w jakim sklepie mozna je dostac

    a i rozmiar 42 mam wielka stope co jest moim problemem i nigdy butow nie moge dostac
  • aneczka_1984
    Wtajemniczenie
    • 2006-02
    • 2738

    #2
    Dot.: balerianki

    Jest wątek cały o balerinkach
    You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.

    Komentarz

    • NiEBiE
      Zakorzenienie
      • 2006-04
      • 4257

      #3
      Dot.: balerianki

      Pierwotnie opublikowany przez aneczka_1984
      Jest wątek cały o balerinkach
      Aneczko, ale tutaj koleżanka pyta o balerianki. Nie umiesz czytać?



      *

      Komentarz

      • Flofferek
        Zakorzenienie
        • 2004-11
        • 11946

        #4
        Dot.: balerianki

        Pierwotnie opublikowany przez NiEBiE
        Aneczko, ale tutaj koleżanka pyta o balerianki. Nie umiesz czytać?



        *
        a co to

        Komentarz

        • paulina92
          Zadomowienie
          • 2007-03
          • 1389

          #5
          Dot.: balerianki

          prosze o odpowiedzi

          a i jesli macie wiencej takich stronek z butami z USA co zamawialiscie to tez podajcie :P:P

          Komentarz

          • madmłazel_chanell
            Raczkowanie
            • 2005-10
            • 334

            #6
            Dot.: balerianki

            a co to są balerianki ?
            jedna z tych co w moment myśli kradną
            zniewalają wzrok już
            nie uciekniesz w stronę żadną

            Komentarz

            • patinka_
              Zakorzenienie
              • 2005-07
              • 1375

              #7
              Dot.: balerianki

              ja też własnie nie wiem <mysli>

              Komentarz

              • Justynka1710
                Zakorzenienie
                • 2006-12
                • 4614

                #8
                Dot.: balerianki

                Pierwotnie opublikowany przez madmłazel_chanell
                a co to są balerianki ?
                właśnie...
                And I remember all those crazy things you said
                You left them running through my head
                You're always there
                You're everywhere
                But right now I wish you were here...

                Komentarz

                • NieWskaZaNa
                  Zadomowienie
                  • 2005-06
                  • 1262

                  #9
                  Dot.: balerianki

                  Chodzi pewnie o balerinki
                  tak sadze
                  nie wypowiadam sie juz na wizażu

                  nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć

                  Komentarz

                  • Flofferek
                    Zakorzenienie
                    • 2004-11
                    • 11946

                    #10
                    Dot.: balerianki

                    moze to jakas 'gwara' od slowa balerinki jak w niektorych miejscach pl mowia kartofle, a gdzie indziej ziemniaki, pyry etc

                    Komentarz

                    • aneczka_1984
                      Wtajemniczenie
                      • 2006-02
                      • 2738

                      #11
                      Dot.: balerianki

                      Pierwotnie opublikowany przez NiEBiE
                      Aneczko, ale tutaj koleżanka pyta o balerianki. Nie umiesz czytać?



                      *
                      Niebie Ty cwaniaro jedna To dlaczego nie pomogłaś i nie podsunęłaś jakichś fajnych balerianek??
                      You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.

                      Komentarz

                      • NiEBiE
                        Zakorzenienie
                        • 2006-04
                        • 4257

                        #12
                        Dot.: balerianki

                        Pierwotnie opublikowany przez aneczka_1984
                        Niebie Ty cwaniaro jedna To dlaczego nie pomogłaś i nie podsunęłaś jakichś fajnych balerianek??
                        Bo nie do końca wiem, co to jest. Proszę o wybaczenie!

                        Komentarz

                        • lilia_wodna
                          Rozeznanie
                          • 2006-12
                          • 938

                          #13
                          Dot.: balerianki

                          Pierwotnie opublikowany przez paulina92
                          [...] chce sobie kupic balerianki [...]
                          Ej! No co z wami? Koleżanka się pomyliła, wiadomo ze chodzi o balerinki, a nie balerianki ; ) I nie odsyłajcie jej do inncyh wątków, bo pyta o adresy, i czy dostanie większy rozmiar, nie;P? Na alegro jest duuużo, ale z tego co widze, to interesują Cię rzeczywiste sklepy, a nie internetowe;D.

                          Szukam, szukam, i znaleźć NIE UMIEM Ceny są, adresy też, ALE, ceny od 150 w zwyż, w normalnym sklepie można od 30 do 80zł kupić... Zajrzyj do jakiegoś najbliższego centrum i pooglądaj, a rozmiar 42 gdzieś napewno znajdziesz;* a jak chcesz same modele pooglądać, to do WYSZUKIWARKI marsz : ))
                          Pozdrawiam.
                          Załączone pliki

                          Komentarz

                          • Arwena84
                            Zadomowienie
                            • 2005-07
                            • 1618

                            #14
                            Dot.: balerianki

                            Duze rozmiary sa w Rylko. Innych firm robiacych balerinki w rozmiarze 42 nie znam.
                            MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

                            Komentarz

                            • laylaaa
                              Zakorzenienie
                              • 2005-08
                              • 3774

                              #15
                              Dot.: balerianki

                              w diechmanie sa buty do rozmiaru 42 i pelno balerinek, wiec na pewno cos tam znajdziesz

                              'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
                              'how do you know I'm mad?' said Alice
                              'you must be' said the Cat
                              'or you wouldn't have come here'

                              Komentarz

                              • paulina92
                                Zadomowienie
                                • 2007-03
                                • 1389

                                #16
                                Dot.: balerianki

                                kurcze wlasnie chodzi mi szczegolnie o takie

                                gdzie bym mogla je dostac ?? wiecie moze ??
                                Załączone pliki

                                Komentarz

                                • nagi_aniolek
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-08
                                  • 2958

                                  #17
                                  Dot.: balerianki

                                  o ile sie nie myle to wlasnie takie jak te niebieskie i zielone byly kiedys w Deichmannie

                                  Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
                                  Marilyn Monroe

                                  Komentarz

                                  • nayhde
                                    Rozeznanie
                                    • 2005-06
                                    • 582

                                    #18
                                    Dot.: balerianki

                                    Potwierdzam zajrzyj do Deichmanna To chyba jedyny sklep jaki znam gdzie sa takie duze rozmiary, sama mam 42 :/ Może dziwne ale w Ryłko nigdy nie spotkałam swojego rozmiaru...pociesze Cie - byłam ostatnio w Niemczech i tam kobiety to maja duze stopy - zwykle nosze 42 a tam mialam 41 (nawet 40)...a takiego wyboru z mojego rozmiaru to jeszcze nigdy nigdzie nie widzialam
                                    i can fly
                                    but I want his wings...

                                    i can love
                                    but I need his heart...

                                    my angel gabriel


                                    http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

                                    nasz aniołek 22.06.2009[*]


                                    Nasz kochany syneczek 12.12.2011
                                    http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png

                                    Komentarz

                                    • paulina92
                                      Zadomowienie
                                      • 2007-03
                                      • 1389

                                      #19
                                      Dot.: balerianki

                                      nayhde a masz moze jakies niemieckie stronki z bucikami na ktorych moglabym znalesc balerinki w moim rozmiarze ??

                                      Komentarz

                                      • frcjw
                                        Raczkowanie
                                        • 2005-11
                                        • 42

                                        #20
                                        Dot.: balerianki

                                        Foto balerinek ( w rozmiarze 39)
                                        Załączone pliki

                                        Komentarz

                                        Przetwarzanie...