a i rozmiar 42 mam wielka stope co jest moim problemem i nigdy butow nie moge dostac
balerianki
-
balerianki
hej chce sobie kupic balerianki w zwiazku z tym mam prosbe wklejajcie tu zdjecia tych butow i piszcie w jakim sklepie mozna je dostac
a i rozmiar 42 mam wielka stope co jest moim problemem i nigdy butow nie moge dostacTagi: Brak -
Dot.: balerianki
Jest wątek cały o balerinkach
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it. -
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: balerianki
prosze o odpowiedzi
a i jesli macie wiencej takich stronek z butami z USA co zamawialiscie to tez podajcie :P:PKomentarz
-
-
Dot.: balerianki
a co to są balerianki ?
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już nie uciekniesz w stronę żadną![:]](//static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: balerianki
Chodzi pewnie o balerinki
tak sadze
nie wypowiadam sie juz na wizażu
nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęćKomentarz
-
Dot.: balerianki
moze to jakas 'gwara'
od slowa balerinki
jak w niektorych miejscach pl mowia kartofle, a gdzie indziej ziemniaki, pyry etc
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: balerianki
Ej! No co z wami
? Koleżanka się pomyliła, wiadomo ze chodzi o balerinki, a nie balerianki ; ) I nie odsyłajcie jej do inncyh wątków, bo pyta o adresy, i czy dostanie większy rozmiar, nie;P? Na alegro jest duuużo, ale z tego co widze, to interesują Cię rzeczywiste sklepy, a nie internetowe;D.
Szukam, szukam, i znaleźć NIE UMIEM
Ceny są, adresy też, ALE, ceny od 150 w zwyż, w normalnym sklepie można od 30 do 80zł kupić... Zajrzyj do jakiegoś najbliższego centrum i pooglądaj, a rozmiar 42 gdzieś napewno znajdziesz;* a jak chcesz same modele pooglądać, to do WYSZUKIWARKI marsz : ))
Pozdrawiam.
Komentarz
-
Dot.: balerianki
Duze rozmiary sa w Rylko. Innych firm robiacych balerinki w rozmiarze 42 nie znam.MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Komentarz
-
-
Dot.: balerianki
w diechmanie sa buty do rozmiaru 42 i pelno balerinek, wiec na pewno cos tam znajdziesz
'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'Komentarz
-
Dot.: balerianki
kurcze wlasnie chodzi mi szczegolnie o takie
gdzie bym mogla je dostac ?? wiecie moze ??Komentarz
-
-
-
Dot.: balerianki
Potwierdzam zajrzyj do Deichmanna
To chyba jedyny sklep jaki znam gdzie sa takie duze rozmiary, sama mam 42 :/ Może dziwne ale w Ryłko nigdy nie spotkałam swojego rozmiaru...pociesze Cie - byłam ostatnio w Niemczech i tam kobiety to maja duze stopy - zwykle nosze 42 a tam mialam 41 (nawet 40)...a takiego wyboru z mojego rozmiaru to jeszcze nigdy nigdzie nie widzialam
i can fly
but I want his wings...
i can love
but I need his heart...
my angel gabriel
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png
nasz aniołek 22.06.2009[*]
Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.pngKomentarz
-
Dot.: balerianki
nayhde a masz moze jakies niemieckie stronki z bucikami na ktorych moglabym znalesc balerinki w moim rozmiarze ??Komentarz
-
Dot.: balerianki
Foto balerinek ( w rozmiarze 39)Załączone plikiKomentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

*
![:]](http://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)

Komentarz