szpic
-
szpic
Czy lubicie buty w szpic? Ja kocham, mimo iz moda juz nie ta kroluja okragle to ja sie tym w ogole nie przejmuje
na szczescie mam mala stope (36-37), gorzej jak ktos nosi 40 wtedy wyglada to troche smiesznie bo wydluza to stope jak wiadomo
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : ) 
Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
Tagi: Brak -
Dot.: szpic
Lubie szpice jak i okragle
na mode nie patrze, nosze to co wygodne
szpic z zalaczonego zdjecia mi sie nie podoba, troche za ostry

-
-
Dot.: szpic
Nie lubie szpiców. Wogle te buty na zdjęciu są okropne i tandetne!
Kiedyś mi się podobały, nawet mam swoje czarne eleganckie szpilki, niestety ze szpicem. Niestety są skórzane, także wyglądają jak nowe po wielu baletach, przez co nie mam pretekstu, żeby kupić nowe. (Na utrzymaniu rodziców)
.
Aaaa dodam, że mam właśnie rozmiar 40
i jakoś nie zauważyłam, żeby wyglądało to śmiesznie. Może temu, że jestem wysoka i gdybym miala 36 rozmiar wyglądałabym nieprpoporcjonalnie?

Komentarz
-
Dot.: szpic
tzn mi nie chodzi o te buty, bo tez mi sie nie podobaja a to w stylu kowbojek a takich nie preferuje, tylko pozkazalam szpic i rzeczywiscie moze ciut za ostry, ale ladnie by wygladal na bardzo malej stopce
a smiesznie bo 40 jak by nie bylo to duzo rozmiar + czubek to dodakowe cm.
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : ) 
Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M. 
Komentarz
-
Dot.: szpic
Ja też mam nogę w rozmiarze 40-41 i jakoś nie zauważyłam śmieszności w moich butach z czubem, zależy od tego jak wyglada taki czubek i ile ma cm ( wole takie krotsze gdyz są po prostu wygodniejsze) a takze jakiej postury jest dana osoba. Ja jestem wysoka i jakoś moj rozmiar stopy nie rzuca się nikomu w oczy jako śmieszny."Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
Komentarz
-
-
Dot.: szpic
Ja lubie szpice i zaokraglone... Jednak wiekszosc butkow w mojej kolekcji to te szpiczaste...
Nie wydaje mi sie zeby osoby z rozmiarem 40, 41 itp. wygladaly gorzej, jak sa wysokie to nie ma problemu... Ja mam rozmiar 38
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
Komentarz
-
Dot.: szpic
moze zle sie wyrazilam, nie chcialam nikogo urazic, moze spotkalam sie z dziwnym przypadkiem bo niziutka osoba duze stopki i w szpicach wydawaly sie jeszcze wieksze.
ale jak w temacie, co byscie wybraly czubek okragly czy szpic
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : ) 
Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M. 
Komentarz
-
Dot.: szpic
mnie nie urazilas...
Ale rzeczywiscie mala osobka z wielka stopa i jeszcze w butach z przesadzonymi szpicami...to moze troche dziwnie wygladac...
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
Komentarz
-
-
-
Dot.: szpic
Ja swego czasu je uwielbiałam, ale przestałam lubić jakieś 2 lata temu, kiedy kupiłam swoje pierwsze baleriny. Nie tyle ze względu na modę, co na to, że lubię zmiany i zwyczajnie szpice już mi się opatrzyły.[FONT=Comic Sans MS][COLOR=plum][B]gosik.s dizajn[/B][/COLOR][/FONT] - zapraszam
Tekstury - moja miłość
[B][COLOR=green]Misja w Zambii [/COLOR][/B]- Ty też możesz pomóc...
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: szpic
Nie przepadam za szpicami, wole zaokraglone noski
Mam jednak dwie pary szpiczastych butow i te lubie - kozaki i szpilki - sa bardzo eleganckie
Komentarz
-
Dot.: szpic
ja nosze rozmiar 39/40 i wcale nie uważam żeby wyglądało to śmiesznie, może jak są to niskie buty, ale ja zazwyczaj nosze takie 6-9cm i nikt nigdy mi nie powiedział, że to nie pasuje ...Dbam o siebie
dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!Komentarz
-
Dot.: szpic
ja lubie szpice mimo stopy rozmairu 39, w porywach do 40
nie uwazam,zebym wygladala wyjatkowo smiesznie w butach z czubkami,ale mam wrazenie,ze bardziej niz od rozmiaru stopy ogolne wrazenie zalezy do ostrosci/dlugosci szpica,oraz jak mowily dziewczyny-sylwetki. Poza tym mysle,ze wazne jest,zeby szpic nie byl w kontrastowym wzgledem buta kolorze <jak np.na zdjeciu z 1 postu>oraz nie byl zadarty do gory...
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/Komentarz
-
-
Dot.: szpic
ja rowniez lubie szpicowate butki
prawie wszystkie mam w szpic ostatnio kupiłam sobie okragłe ale to dlatego ze jakos wyjatkowo mi sie spodobały
Spij słodko mały aniołku[*]Komentarz
-
Dot.: szpic
ja bardzo lubie szpice, nie moglam sie donich przekonac ale teraz w mojej szafie mam 4 szpice i 1 zaokraglone
Komentarz
-
Dot.: szpic
ja uwlebiam szpice
uwazam ze sa bardzo eleganckie, a ze tak wlasnie sie ubieram to pasuja mi do wszystkiego
aje ja wogole kocham buty
balerinami tez nie pogaradzam
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: szpic
Nienawidzę.
Możecie myśleć o mnie co chcecie ale dla mnie są strasznie tandetne.
Sama mam stopę 36 ale w życiu ich nie kupię bo mam wrażenie że wyglądam jak elf
Szczególnie nie podobają mi się one na osobach w podobnym do mnie wieku (17 lat)
Komentarz
-
Dot.: szpic
Ty tez mysl co chcesz, ale nienawidze butow na plaskiej poseszwie, nienawidze adidasow czy jakich kolwiek innych butow niz obcas
Moze dlatego ze zawsze sobie dodaje te pare upragnonych centymetrow
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : ) 
Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M. 
Komentarz
-
-
Dot.: szpic
Bardzo podobają mi sie szpice,i wolę je niż zaokrąglone noski,ale takowe również zakupiłam ,bo wypada miećKomentarz
-
Dot.: szpic
mi się niektóre podobają..zwłaszcza wysokie buciki wyglądają elegancko..
ale sama noszę czubki zaokrąglone (wcześniej kwadratowe)
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0Komentarz
-
-
-
Dot.: szpic
ja takze lubie szpice i choc modne sa okragle noski ja nadal nosze buty w szpic( oczywiscie nie tak ostry szpic jak na fotce), nie podazam slepo za moda, jesli cos mi nie pasuje nie kupuje i tak jest w przypadku okraglych noskow choc przyznam ze na kims balernki satrasznie mi sie podobaja a na mnie nie.
a oto moj ostatni zakup butkow w szpic
Załączone plikiwatek kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/Komentarz
-
Dot.: szpic
mam niejedne szpiczaste buciki w domu ale nie mam zadnych zaokraglonych i planuje w najblizszej przyszlosic kupic sobie jakies fajne kozaczki ale juz z okraglym przodem
D
Komentarz
-
Dot.: szpic
znudzily mi się już. nosze tylko szpice w czasie zimy,takie kozaczki na specjalne okazje. teraz szukam balerinek
Komentarz
-
-
Dot.: szpic
Mam 1.54 ale jakoś nie odczuwam potrzeby dodawania sobie centymetrów
A każde wyjście w butach na obcasie traktuje jak karę. Bo niby jak mam się zgrabnie poruszać w takich butach po polskich chodnikach
Na rozpoczęcie roku musałam iść właśnie w butch na obcasach.
Nie dość że miałam zwiewną spódnicę którą musiałam trzymać to na przystanku czekała już grupka chłopaków która się na mnie bezczelnie gapiła
. Jak tu się nie stresować
edit:raz miałam potrzebę dodania sobie kilku cm.Kiedy szłam na imprezę i bałam się że mnie nie wpuszczą. Założyłam wtedy koturny ale tylko za pierwszym razem kiedy tam szłam
Komentarz
-
Dot.: szpic
do tej pory chodziłam tylko w butach o szpiczastym przodzie, jednak ostatnio spodobały mi się tez te okrągłe
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."Komentarz
-
Dot.: szpic
moje drogie, są szpice i szpice
moje najbardziej eleganckie szpile są właśnie w szpic-ale to szpic krótki dosyć
i bynajmniej nie jest to but czarownicy

edit:
zapomnialam dodac,ze mam je juz...szósty lub siódmy rok!!
i są ciągle doskonałe-elegancja nie przemija
Małgoszova Entertainment presents:overcoming imperfectionsEpisode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
Komentarz
-
-
Dot.: szpic
Lubię szpice, ale nie za ostre. Na przykład podobają mi się eleganckie czarne szpilki z czubem.
Mój wybór to szpice i zaokrąglone noski
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.



dieta od 3.09.2010!!!
Komentarz