szpic

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • shinsa
    Rozeznanie
    • 2006-08
    • 585

    #1

    szpic

    Czy lubicie buty w szpic? Ja kocham, mimo iz moda juz nie ta kroluja okragle to ja sie tym w ogole nie przejmuje na szczescie mam mala stope (36-37), gorzej jak ktos nosi 40 wtedy wyglada to troche smiesznie bo wydluza to stope jak wiadomo
    Załączone pliki
    Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

    Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
  • Paulinaaa_
    Zakorzenienie
    • 2005-08
    • 6951

    #2
    Dot.: szpic

    Lubie szpice jak i okragle na mode nie patrze, nosze to co wygodne szpic z zalaczonego zdjecia mi sie nie podoba, troche za ostry

    Komentarz

    • BaByCaKe
      Zadomowienie
      • 2005-05
      • 1394

      #3
      Dot.: szpic

      Nie lubie szpiców. Wogle te buty na zdjęciu są okropne i tandetne!
      Kiedyś mi się podobały, nawet mam swoje czarne eleganckie szpilki, niestety ze szpicem. Niestety są skórzane, także wyglądają jak nowe po wielu baletach, przez co nie mam pretekstu, żeby kupić nowe. (Na utrzymaniu rodziców) .

      Aaaa dodam, że mam właśnie rozmiar 40 i jakoś nie zauważyłam, żeby wyglądało to śmiesznie. Może temu, że jestem wysoka i gdybym miala 36 rozmiar wyglądałabym nieprpoporcjonalnie?

      Komentarz

      • shinsa
        Rozeznanie
        • 2006-08
        • 585

        #4
        Dot.: szpic

        tzn mi nie chodzi o te buty, bo tez mi sie nie podobaja a to w stylu kowbojek a takich nie preferuje, tylko pozkazalam szpic i rzeczywiscie moze ciut za ostry, ale ladnie by wygladal na bardzo malej stopce
        a smiesznie bo 40 jak by nie bylo to duzo rozmiar + czubek to dodakowe cm.
        Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

        Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.

        Komentarz

        • dora_angel
          Zadomowienie
          • 2005-08
          • 1314

          #5
          Dot.: szpic

          Ja też mam nogę w rozmiarze 40-41 i jakoś nie zauważyłam śmieszności w moich butach z czubem, zależy od tego jak wyglada taki czubek i ile ma cm ( wole takie krotsze gdyz są po prostu wygodniejsze) a takze jakiej postury jest dana osoba. Ja jestem wysoka i jakoś moj rozmiar stopy nie rzuca się nikomu w oczy jako śmieszny.
          "Masz rozum, ukryj go!
          Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
          Bonjour France 04.05.2011r.
          Zaręczeni 19.12.2011r.
          Małżonkowie 29.12.2012

          Komentarz

          • agamazzi
            Zadomowienie
            • 2005-08
            • 1670

            #6
            Dot.: szpic

            Ja lubie szpice i zaokraglone... Jednak wiekszosc butkow w mojej kolekcji to te szpiczaste...
            Nie wydaje mi sie zeby osoby z rozmiarem 40, 41 itp. wygladaly gorzej, jak sa wysokie to nie ma problemu... Ja mam rozmiar 38
            Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.

            Komentarz

            • shinsa
              Rozeznanie
              • 2006-08
              • 585

              #7
              Dot.: szpic

              moze zle sie wyrazilam, nie chcialam nikogo urazic, moze spotkalam sie z dziwnym przypadkiem bo niziutka osoba duze stopki i w szpicach wydawaly sie jeszcze wieksze.
              ale jak w temacie, co byscie wybraly czubek okragly czy szpic
              Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

              Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.

              Komentarz

              • agamazzi
                Zadomowienie
                • 2005-08
                • 1670

                #8
                Dot.: szpic

                Pierwotnie opublikowany przez shinsa
                moze zle sie wyrazilam, nie chcialam nikogo urazic, moze spotkalam sie z dziwnym przypadkiem bo niziutka osoba duze stopki i w szpicach wydawaly sie jeszcze wieksze.
                ale jak w temacie, co byscie wybraly czubek okragly czy szpic
                mnie nie urazilas...
                Ale rzeczywiscie mala osobka z wielka stopa i jeszcze w butach z przesadzonymi szpicami...to moze troche dziwnie wygladac...
                Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.

                Komentarz

                • Kacha19
                  Raczkowanie
                  • 2006-01
                  • 33

                  #9
                  Dot.: szpic

                  ja lubie buciki w szpic,szczegolnie do spodni lubie takie nosic

                  Komentarz

                  • gosik.s
                    Wtajemniczenie
                    • 2006-07
                    • 1993

                    #10
                    Dot.: szpic

                    Ja swego czasu je uwielbiałam, ale przestałam lubić jakieś 2 lata temu, kiedy kupiłam swoje pierwsze baleriny. Nie tyle ze względu na modę, co na to, że lubię zmiany i zwyczajnie szpice już mi się opatrzyły.


                    Komentarz

                    • shinsa
                      Rozeznanie
                      • 2006-08
                      • 585

                      #11
                      Dot.: szpic

                      Pierwotnie opublikowany przez Kacha19
                      ja lubie buciki w szpic,szczegolnie do spodni lubie takie nosic
                      Taak moze zmienic oblicze zwyklego stroju
                      Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

                      Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.

                      Komentarz

                      • czarownicagosia
                        Zakorzenienie
                        • 2004-02
                        • 7183

                        #12
                        Dot.: szpic

                        Nie przepadam za szpicami, wole zaokraglone noski Mam jednak dwie pary szpiczastych butow i te lubie - kozaki i szpilki - sa bardzo eleganckie
                        moje zdjecia

                        Komentarz

                        • paulinka_vel_paulinka
                          Wtajemniczenie
                          • 2005-04
                          • 2887

                          #13
                          Dot.: szpic

                          ja nosze rozmiar 39/40 i wcale nie uważam żeby wyglądało to śmiesznie, może jak są to niskie buty, ale ja zazwyczaj nosze takie 6-9cm i nikt nigdy mi nie powiedział, że to nie pasuje ...
                          Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
                          20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!

                          Komentarz

                          • aniser
                            Zakorzenienie
                            • 2005-10
                            • 3724

                            #14
                            Dot.: szpic

                            ja lubie szpice mimo stopy rozmairu 39, w porywach do 40 nie uwazam,zebym wygladala wyjatkowo smiesznie w butach z czubkami,ale mam wrazenie,ze bardziej niz od rozmiaru stopy ogolne wrazenie zalezy do ostrosci/dlugosci szpica,oraz jak mowily dziewczyny-sylwetki. Poza tym mysle,ze wazne jest,zeby szpic nie byl w kontrastowym wzgledem buta kolorze <jak np.na zdjeciu z 1 postu>oraz nie byl zadarty do gory...
                            Znajdziesz mnie na instagramie:
                            http://instagram.com/ani_ser/

                            Komentarz

                            • aga21087
                              Zakorzenienie
                              • 2005-10
                              • 4520

                              #15
                              Dot.: szpic

                              ja rowniez lubie szpicowate butki prawie wszystkie mam w szpic ostatnio kupiłam sobie okragłe ale to dlatego ze jakos wyjatkowo mi sie spodobały
                              Spij słodko mały aniołku[*]

                              Komentarz

                              • biiibiii
                                Zakorzenienie
                                • 2006-08
                                • 8318

                                #16
                                Dot.: szpic

                                ja bardzo lubie szpice, nie moglam sie donich przekonac ale teraz w mojej szafie mam 4 szpice i 1 zaokraglone

                                Komentarz

                                • Mia22
                                  Zakorzenienie
                                  • 2005-08
                                  • 4318

                                  #17
                                  Dot.: szpic

                                  ja uwlebiam szpice uwazam ze sa bardzo eleganckie, a ze tak wlasnie sie ubieram to pasuja mi do wszystkiego aje ja wogole kocham buty balerinami tez nie pogaradzam

                                  Komentarz

                                  • kama-j
                                    Rozeznanie
                                    • 2006-04
                                    • 579

                                    #18
                                    Dot.: szpic

                                    wolę raczej zaokrąglone, choć mam szpice - 2 pary szpilek i kozaczki na jesień

                                    Komentarz

                                    • Amanda:)
                                      Zadomowienie
                                      • 2005-09
                                      • 1824

                                      #19
                                      Dot.: szpic

                                      Nienawidzę.
                                      Możecie myśleć o mnie co chcecie ale dla mnie są strasznie tandetne.
                                      Sama mam stopę 36 ale w życiu ich nie kupię bo mam wrażenie że wyglądam jak elf
                                      Szczególnie nie podobają mi się one na osobach w podobnym do mnie wieku (17 lat)

                                      Komentarz

                                      • shinsa
                                        Rozeznanie
                                        • 2006-08
                                        • 585

                                        #20
                                        Dot.: szpic

                                        Pierwotnie opublikowany przez Amanda:)
                                        Nienawidzę.
                                        Możecie myśleć o mnie co chcecie ale dla mnie są strasznie tandetne.
                                        Sama mam stopę 36 ale w życiu ich nie kupię bo mam wrażenie że wyglądam jak elf
                                        Szczególnie nie podobają mi się one na osobach w podobnym do mnie wieku (17 lat)
                                        Ty tez mysl co chcesz, ale nienawidze butow na plaskiej poseszwie, nienawidze adidasow czy jakich kolwiek innych butow niz obcas Moze dlatego ze zawsze sobie dodaje te pare upragnonych centymetrow
                                        Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

                                        Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.

                                        Komentarz

                                        • puma71
                                          Raczkowanie
                                          • 2006-03
                                          • 83

                                          #21
                                          Dot.: szpic

                                          Bardzo podobają mi sie szpice,i wolę je niż zaokrąglone noski,ale takowe również zakupiłam ,bo wypada mieć

                                          Komentarz

                                          • obca
                                            Zadomowienie
                                            • 2004-03
                                            • 1413

                                            #22
                                            Dot.: szpic

                                            mi się niektóre podobają..zwłaszcza wysokie buciki wyglądają elegancko..

                                            ale sama noszę czubki zaokrąglone (wcześniej kwadratowe)
                                            ..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0

                                            Komentarz

                                            • amberlinka
                                              Raczkowanie
                                              • 2006-05
                                              • 369

                                              #23
                                              Dot.: szpic

                                              Buty Czarownicy

                                              Komentarz

                                              • mirynka
                                                Wtajemniczenie
                                                • 2005-10
                                                • 2590

                                                #24
                                                Dot.: szpic

                                                ja takze lubie szpice i choc modne sa okragle noski ja nadal nosze buty w szpic( oczywiscie nie tak ostry szpic jak na fotce), nie podazam slepo za moda, jesli cos mi nie pasuje nie kupuje i tak jest w przypadku okraglych noskow choc przyznam ze na kims balernki satrasznie mi sie podobaja a na mnie nie.

                                                a oto moj ostatni zakup butkow w szpic
                                                Załączone pliki
                                                watek kosmetyki


                                                https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


                                                Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
                                                /Antoine de Saint-Exupéry/

                                                Komentarz

                                                • Mysia_
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2005-07
                                                  • 1105

                                                  #25
                                                  Dot.: szpic

                                                  mam niejedne szpiczaste buciki w domu ale nie mam zadnych zaokraglonych i planuje w najblizszej przyszlosic kupic sobie jakies fajne kozaczki ale juz z okraglym przodem
                                                  D

                                                  Komentarz

                                                  • Aneth:)
                                                    Wtajemniczenie
                                                    • 2005-07
                                                    • 1899

                                                    #26
                                                    Dot.: szpic

                                                    znudzily mi się już. nosze tylko szpice w czasie zimy,takie kozaczki na specjalne okazje. teraz szukam balerinek

                                                    Komentarz

                                                    • Amanda:)
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2005-09
                                                      • 1824

                                                      #27
                                                      Dot.: szpic

                                                      Pierwotnie opublikowany przez shinsa
                                                      Ty tez mysl co chcesz, ale nienawidze butow na plaskiej poseszwie, nienawidze adidasow czy jakich kolwiek innych butow niz obcas Moze dlatego ze zawsze sobie dodaje te pare upragnonych centymetrow
                                                      Mam 1.54 ale jakoś nie odczuwam potrzeby dodawania sobie centymetrów
                                                      A każde wyjście w butach na obcasie traktuje jak karę. Bo niby jak mam się zgrabnie poruszać w takich butach po polskich chodnikach
                                                      Na rozpoczęcie roku musałam iść właśnie w butch na obcasach.
                                                      Nie dość że miałam zwiewną spódnicę którą musiałam trzymać to na przystanku czekała już grupka chłopaków która się na mnie bezczelnie gapiła . Jak tu się nie stresować


                                                      edit:raz miałam potrzebę dodania sobie kilku cm.Kiedy szłam na imprezę i bałam się że mnie nie wpuszczą. Założyłam wtedy koturny ale tylko za pierwszym razem kiedy tam szłam

                                                      Komentarz

                                                      • smerfeta01
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2004-04
                                                        • 7835

                                                        #28
                                                        Dot.: szpic

                                                        do tej pory chodziłam tylko w butach o szpiczastym przodzie, jednak ostatnio spodobały mi się tez te okrągłe
                                                        "Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

                                                        Komentarz

                                                        • kariera85
                                                          Wtajemniczenie
                                                          • 2005-07
                                                          • 2151

                                                          #29
                                                          Dot.: szpic

                                                          moje drogie, są szpice i szpice
                                                          moje najbardziej eleganckie szpile są właśnie w szpic-ale to szpic krótki dosyć
                                                          i bynajmniej nie jest to but czarownicy


                                                          edit:
                                                          zapomnialam dodac,ze mam je juz...szósty lub siódmy rok!!
                                                          i są ciągle doskonałe-elegancja nie przemija
                                                          Małgoszova Entertainment presents:
                                                          overcoming imperfections
                                                          Episode I: Killing the ogre
                                                          Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

                                                          Komentarz

                                                          • Milky_quartz
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2006-04
                                                            • 1915

                                                            #30
                                                            Dot.: szpic

                                                            Lubię szpice, ale nie za ostre. Na przykład podobają mi się eleganckie czarne szpilki z czubem.

                                                            Mój wybór to szpice i zaokrąglone noski

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...