rybaczki

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • monia515
    Przyczajenie
    • 2006-08
    • 4

    #1

    rybaczki

    bardzo podoba mi sięzestawienie sztruksowe rybaczki= kozaczki. szukam odpowiedniego kroju takich spodni, by zatuszowały niedoskonałości, wysmukliły uda. podobają mi siętakie proste raczej bez zbędnych kjieszeni na nogawkach, bo to jeszcze pogrubia. szukałam już w necie, ale nigdzie nie mogęznalezćtakich idelnych...piszcie co o tym sądzicie, i jak macie to proszę załączajcie zdjęcia
  • Belcia
    Zakorzenienie
    • 2005-12
    • 3904

    #2
    Dot.: rybaczki

    w reserved sa rybaczki


    Komentarz

    • gosik.s
      Wtajemniczenie
      • 2006-07
      • 1993

      #3
      Dot.: rybaczki

      Sztruksowe widziałam w Greenpoincie.
      Brązowe i oliwkowe, do tego można dokupić żakiet. Ale zdjęcia na ich stronie niestety nie ma.


      Komentarz

      • Sovilo
        Zakorzenienie
        • 2005-09
        • 4189

        #4
        Dot.: rybaczki

        Również poszukuję rybaczków, zastanawiam się tylko jaki kolor jest bardziej funkcjonalny do brązowych kozaków- czarny czy szary?
        Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

        Komentarz

        • ninka222
          Raczkowanie
          • 2005-11
          • 301

          #5
          Dot.: rybaczki

          Sovilo, ja postawiłabym na czarne, ale szare też mogą pasować. Wszystko zależy od kolorystyki Twoich pozostałych ubrań.

          Komentarz

          • Arwena84
            Zadomowienie
            • 2005-07
            • 1618

            #6
            Dot.: rybaczki

            Ja swoje czarme sztruksowe kupilam w H&M.
            MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

            Komentarz

            • Belcia
              Zakorzenienie
              • 2005-12
              • 3904

              #7
              Dot.: rybaczki

              ja do brązowych kozaczków mam rybaczki w kolorze jasna kawka z mlekiem
              mam zamiar jeszcze sie w jakieś uzbrioć

              Sovilo mnie się zdaje, że będa pasować zarówno czarne jak i szare.Zależy co masz na górze


              Komentarz

              • Sovilo
                Zakorzenienie
                • 2005-09
                • 4189

                #8
                Dot.: rybaczki

                Koniec kupiłam takie, zwyczajne, w rzeczywistości są bardziej brązowe niż szare, zresztą takie jakby melanzowe, więc pasują
                Załączone pliki
                Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                Komentarz

                • Belcia
                  Zakorzenienie
                  • 2005-12
                  • 3904

                  #9
                  Dot.: rybaczki

                  Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                  Koniec kupiłam takie, zwyczajne, w rzeczywistości są bardziej brązowe niż szare, zresztą takie jakby melanzowe, więc pasują
                  bardzo fajne, jeszcze mają kantke
                  u mnie sa niebieskie


                  Komentarz

                  • Sovilo
                    Zakorzenienie
                    • 2005-09
                    • 4189

                    #10
                    Dot.: rybaczki

                    Niom, to jeszcze lepiej Nie, takie ni to szare, ni to brązowe, w sklepie myślałam, że to brąz
                    Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                    Komentarz

                    • patrycja77
                      Raczkowanie
                      • 2006-04
                      • 317

                      #11
                      Dot.: rybaczki

                      Pierwotnie opublikowany przez Sovilo
                      Koniec kupiłam takie, zwyczajne, w rzeczywistości są bardziej brązowe niż szare, zresztą takie jakby melanzowe, więc pasują
                      to raczej bermudy

                      Komentarz

                      • Sovilo
                        Zakorzenienie
                        • 2005-09
                        • 4189

                        #12
                        Dot.: rybaczki

                        Niech będą i bermudy
                        Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

                        Komentarz

                        Przetwarzanie...