Sheinside
-
-
Dot.: Sheinside
Sprawdzalam wlasnie skrzynkę i nic takiego nie znalazłam ale chyba cos wysyłają pamietam ze non stop sprawdzalam swoje konto na sheinside i w zamówieniu pod każdym ubraniem zmienił sie status z processing na shipped! I potem za tydzień przyszła paczka
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Ja zamawiałam z tej strony chabrową szyfonową bluzkę. Wybrałam darmową wysyłkę i po około 3 tygodniach paczka była u mnie. Dostałam na mejla nr listu przewozowego. Niestety bluzka ma tylko jeden element szyfonowy (biała wstawka), reszta to tani śmierdzący materiał z domieszką chyba elastanu, nie była warta zakupu i nie wiem czy ktokolwiek ode mnie będzie chciał ją odkupić, bo nie opłaca się oczywiście bawić w zwroty do Hong Kongu. Oglądając wpisy blogerek modowych byłam miło zaskoczona jakością i ceną tych ciuchów, ale jak widać wszystko zależy od produktu. Na zdjęciu wygląda ok, ale na żywo to bluzeczka warta może 10zł na bazarku
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja paczka została wysłana 30 września,a jeszcze jej nie dostałam. Przyznaję, że zaczynam się już trochę martwić. Jest możliwość że wcale do mnie nie trafi, tylko zaginie gdzieś po drodze? Czy jeśli do jutra jej nie dostanę ( minie wtedy 15 dni roboczych, o których jest mowa w planowanym czasie doręczenia) to powinnam do nich napisać czy spokojnie czekać?Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja została wysłana 29 września, dalej jej nie mam. Dzisiaj dokładnie mija 18 dzień roboczy. Też nie wiem co mam robić. Paczka raczej nie powinna zaginąć bo jest wysłana poleconym z tego co przeczytałam. Rozmawiałam z listonoszem, mówił, że takie paczki idą nawet 2 miesiące. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ do dziewczyny z mojego miasta paczki idą 2 tygodnie (z sheinside). Jak sprawdzałam na stronie z niby moim nr przesyłki, paczka jest w Szwecji i nic się rusza. A ty jak tam? Dostałaś już?Moja paczka została wysłana 30 września,a jeszcze jej nie dostałam. Przyznaję, że zaczynam się już trochę martwić. Jest możliwość że wcale do mnie nie trafi, tylko zaginie gdzieś po drodze? Czy jeśli do jutra jej nie dostanę ( minie wtedy 15 dni roboczych, o których jest mowa w planowanym czasie doręczenia) to powinnam do nich napisać czy spokojnie czekać?Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-10-23, 09:36.Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
U mnie identycznie, ostatnio zarejestrowana została 16 października na szweckiej poczcieMoja została wysłana 29 września, dalej jej nie mam. Dzisiaj dokładnie mija 18 dzień roboczy. Też nie wiem co mam robić. Paczka raczej nie powinna zaginąć bo jest wysłana poleconym z tego co przeczytałam. Rozmawiałam z listonoszem, mówił, że takie paczki idą nawet 2 miesiące. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ do dziewczyny z mojego miasta paczki idą 2 tygodnie (z sheinside). Jak sprawdzałam na stronie z niby moim nr przesyłki, paczka jest w Szwecji i nic się rusza. A ty jak tam? Dostałaś już?
Czekam i czekam, już się naprawdę zaczynam denerwować. Napisałam dzisiaj do sheinside wiadomość, mam nadzieję, że odpiszą.
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Daj znać co odpisali
w sumie jest też taka opcja, że zatrzymali nasze paczki na polskiej granicy, a oni mogą podobno 10 dni przetrzymywać, choć nie wiem czy to prawda. Miejmy nadzieję, że dojdzie. Już nie ważne, że nawet za tydzień ale oby nasze pieniążki nie przepadły
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Ja oczekuję dwóch paczek z utęsknieniem, ale spokojem
już tam kupowałam, a również na innych podobnych stronach i tak to już z nimi jest - spooooro cierpliwości trzeba mieć
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Na razie nie mam ani paczki, ani odpowiedziDaj znać co odpisali
w sumie jest też taka opcja, że zatrzymali nasze paczki na polskiej granicy, a oni mogą podobno 10 dni przetrzymywać, choć nie wiem czy to prawda. Miejmy nadzieję, że dojdzie. Już nie ważne, że nawet za tydzień ale oby nasze pieniążki nie przepadły 

Najgorsze jest to, że zamówiłam sobie kurtkę na jesień, robi się coraz zimniej a ja cały czas muszę pomykać w ramonesce
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
ja właśnie też zamówiłam kurtkę na jesień, z myślą, że będę miała na wszystkich świętych żeby nie marznąć na cmentarzu ale coś się nie zapowiada
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu paczki dojdą, w końcu minęły już cztery tygodnie od wysłania... Chciałam zrobić już kolejne zakupy na sheinside (znalazłam tam przepiękną sukienkę
) ale na pewno nie zamówię tam nic, dopóki nie wyjaśni się kwestia z moją poprzednią przesyłką.
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
ja też znalazłam kilka fajnych rzeczyMam nadzieję że w przyszłym tygodniu paczki dojdą, w końcu minęły już cztery tygodnie od wysłania... Chciałam zrobić już kolejne zakupy na sheinside (znalazłam tam przepiękną sukienkę
) ale na pewno nie zamówię tam nic, dopóki nie wyjaśni się kwestia z moją poprzednią przesyłką.
ale tak samo jak ty czekam na tą przesyłkę, jak dojdzie to zacznę zamawiać
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Tez czekam na przesyłkę, zamówiłam biała koronkowa spodniczke i szorty w panterke. Wysyłka poszła do mnie 17 pazdziernika, jak wszystko będzie ok to pewnie coś jeszcze kiedyś zamówie.Komentarz
-
Dot.: Sheinside
dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach
jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe
oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić
dodam, że paczka doszła jako uszkodzona
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Można prosić o fotki?dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach
jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe
oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić
dodam, że paczka doszła jako uszkodzona
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Zamówiłam koszule 30.10, tego samego dnia wpłaciłam pieniądze. Status zamówienia ciągle widnieje jako "paid" mogliby to w końcu wysłać... Zobaczymy, co z tego wyjdzie...zapuszczam włoski
rośnijcie 
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej,
też dołączam do oczekujących
03.10 zamówiłam sweterek (z załącznika), opłacony od ręki przez PayPala.
Status na "Shipped" zmienili 15.10.
Liczyłam po cichu, że paczucha dojdzie jeszcze w październiku, no, ale troszkę nie wyszło
.
Teraz pozostaje cierpliwie czekać, widzę, że niektóre paczki potrzebowały nawet 1,5 miesiąca żeby dotrzeć do adresata
Załączone plikiGodmod grotesque burlesque dragKomentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Ale przynajmniej dostałaś, ja ciągle czekam...dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach
jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe
oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić
dodam, że paczka doszła jako uszkodzona
A w jaki sposób była uszkodzona? Samo opakowanie czy zawartość też?
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Zastanawiałam się nad tym sweterkiem...ale z wymiarów to on dość krótki na plecach mi sie wydaje... 58cm? Jestem wysoka wiec całe nary na wierzchu by były...ale jestem ciekawa jaka bedzie prawda, wrzucisz fotki jak już go dostaniesz??Hej,
też dołączam do oczekujących
03.10 zamówiłam sweterek (z załącznika), opłacony od ręki przez PayPala.
Status na "Shipped" zmienili 15.10.
Liczyłam po cichu, że paczucha dojdzie jeszcze w październiku, no, ale troszkę nie wyszło
.
Teraz pozostaje cierpliwie czekać, widzę, że niektóre paczki potrzebowały nawet 1,5 miesiąca żeby dotrzeć do adresata
A i mam pyt. dziewczyny czy jak oni zmieniają status to dodają nr nadania przesyłki??Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Tak, po wysłaniu przesyłki pojawia się jej numer, są też podane strony internetowe, na których można sprawdzić, gdzie ona aktualnie się znajduje.Zastanawiałam się nad tym sweterkiem...ale z wymiarów to on dość krótki na plecach mi sie wydaje... 58cm? Jestem wysoka wiec całe nary na wierzchu by były...ale jestem ciekawa jaka bedzie prawda, wrzucisz fotki jak już go dostaniesz??
A i mam pyt. dziewczyny czy jak oni zmieniają status to dodają nr nadania przesyłki??Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
no co ty mówisz, że ciągle czekasz :/ chyba sobie jaja robią. U mnie na szczęście tylko opakowanie uszkodzone, bałam się, że środek też
W ogóle zamówiłam pod koniec października kurtkę ze skórzanymi rękawami, paczka przyszła dziś. I wiecie co tam było? FUTERKO ;( nie będę się bawić w zwroty-nie ma sensu, futerko najwyżej sprzedam bo powiem szczerze, że jakościowo bardzo dobre tylko niestety mi ono nie pasuje.
Ewa22 w załączniku zdjęcia
(proszę o wyrozumiałość co do zdjęcia kurtki bo robiła moja niedoświadczona w fotografii mama
)
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja przesyłka właśnie doszła, po 30 dniach roboczych
Ogólnie jestem zadowolona. Parka okazała się bardzo ładna, choć, niestety, cieńsza niż przypuszczałam.Cieszę się że udało mi się ją kupić za prawie połowę ceny, bo za tą pierwotną, 200 zł, na pewno nie warto. Zamówiłam też szary sweterek, który miło mnie zaskoczył, bo wygląda chyba lepiej niż na zdjęciach na stronie
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja przesyłka właśnie doszła, po 30 dniach roboczych
Ogólnie jestem zadowolona. Parka okazała się bardzo ładna, choć, niestety, cieńsza niż przypuszczałam.Cieszę się że udało mi się ją kupić za prawie połowę ceny, bo za tą pierwotną, 200 zł, na pewno nie warto. Zamówiłam też szary sweterek, który miło mnie zaskoczył, bo wygląda chyba lepiej niż na zdjęciach na stronie 
Pokażesz fotki?? Ciekawa jestem jak wyglądają na żywo ciuszki.
zapuszczam włoski
rośnijcie 
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Ja zamawialam plaszczyk i jakosciowo super, czekalam 2 tygodnieZałączone plikiKomentarz
-
Dot.: Sheinside
Do mnie doszła przesyłka dzisiaj, szorty i spodniczka, jakość ok ale bez szału, taka troche bazarowa i śmierdzi chinszczyzna ale prezentuje sie dosyć fajnie, trzeba przyznać, ogólnie to jestem zadowolona. Uważajcie na rozmiary, ja noszę s-ke, zamówiłam spodniczke w rozmiarze m a i tak mogłaby być większa bo opieta jest na tyłku.Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Ja zamówiłam 3.10, 15.10 zmienił sie status na wysłany a paczki nadal nie ma ale jestem cierpliwa. Poprzednia przyszła 7dni po zmianie statusu!Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
14.10 złożyłam zamówienie, 20.10 dostałam maila, ze przesyłka została wysłana, dziś do mnie dotarła. Zamówiłam http://www.sheinside.com/White-Long-...-cat-1733.html jestem bardzo zadowolona.
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Przyłączam się do wątku, 7 października zamówiłam 2 kurtki:
Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN
i
Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN
Dzisiaj przyszedł mi mail, że moje rzeczy zostały wysłane, ale status na stronie ciągle mam tylko "Paid"
Miał tak ktoś, nie wiem, czy czekać na jakieś migracje danych na stronie, czy co? Czy dostałyście mailem numer przesyłki, czy kolejne poczty, jakie przemierzyla Wasza paczka wyświetlały się Wam na stronce?
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Spokojnie status na stronie się jeszcze zmieniPrzyłączam się do wątku, 7 października zamówiłam 2 kurtki:
Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN
i
Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN
Dzisiaj przyszedł mi mail, że moje rzeczy zostały wysłane, ale status na stronie ciągle mam tylko "Paid"
Miał tak ktoś, nie wiem, czy czekać na jakieś migracje danych na stronie, czy co? Czy dostałyście mailem numer przesyłki, czy kolejne poczty, jakie przemierzyla Wasza paczka wyświetlały się Wam na stronce?
A wchodziłaś action-> view i tam patrzyłaś na status? Bo wiem, że niektóre dziewczyny nie wiedzą, że tam trzeba wchodzić
Ja też tak miałam, mail poszedł, że wysłali a na stronie jeszcze tego nie zmienili, ale po jakimś czasie aktualizowali.
Ja czekam na koszulę, niby wysłali pod koniec października a dalej tkwi w HK
Odnośnie tego co pisałam wcześniej, że wysłali mi to co nie trzeba- napisałam maila, przeprosili i powiedzieli, że wyślą jeszcze raz to co potrzeba a futerko mogę sobie zostawić
także upiekłam 2 pieczenie na jednym ogniu, choć dalej muszę czekać 
Zamawiałam tam płaszczyk, który doszedł mi baaardzo szybko (http://www.sheinside.com/Camel-Long-...at-1735.html)- bardzo go polecam, jest wart ceny
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
up: Niestety nie wyświetla mi się Twój płaszczyk :/ Ahaaa, no tak, VIEV klikałam, ale Status->TRACK już nie, a tam jest zaznaczone "wysłano". Co nie zmienia faktu, że dali mi jako tracking number YCA+3cyfry, a to jest chyba raczej numer zamówienia w nich w sklepie? Zamawiam często z ebay i jeśli dostaje numer przesyłki to ma on 13 symboli i zaczynał się na RR...Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


rośnijcie
Komentarz