Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Toeris
    Przyczajenie
    • 2013-09
    • 8

    #61
    Dot.: Sheinside

    Pierwotnie opublikowany przez Joanka1410
    Czekałam na rzeczy 2,5 tygodnia. Jestem zadowolona! Teraz zamówiłam 3 swetry i czekam na nie
    To świetnie, że jakość dobra. A powiedz mi, czy dostałaś od nich jakiegoś maila z potwierdzeniem wysłania paczki? Bo ja niestety nie dostałam żadnego
    Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

    Komentarz

    • Joanka1410
      Przyczajenie
      • 2013-09
      • 5

      #62
      Dot.: Sheinside

      Sprawdzalam wlasnie skrzynkę i nic takiego nie znalazłam ale chyba cos wysyłają pamietam ze non stop sprawdzalam swoje konto na sheinside i w zamówieniu pod każdym ubraniem zmienił sie status z processing na shipped! I potem za tydzień przyszła paczka

      Komentarz

      • Reja13
        Rozeznanie
        • 2008-07
        • 853

        #63
        Dot.: Sheinside

        Ja zamawiałam z tej strony chabrową szyfonową bluzkę. Wybrałam darmową wysyłkę i po około 3 tygodniach paczka była u mnie. Dostałam na mejla nr listu przewozowego. Niestety bluzka ma tylko jeden element szyfonowy (biała wstawka), reszta to tani śmierdzący materiał z domieszką chyba elastanu, nie była warta zakupu i nie wiem czy ktokolwiek ode mnie będzie chciał ją odkupić, bo nie opłaca się oczywiście bawić w zwroty do Hong Kongu. Oglądając wpisy blogerek modowych byłam miło zaskoczona jakością i ceną tych ciuchów, ale jak widać wszystko zależy od produktu. Na zdjęciu wygląda ok, ale na żywo to bluzeczka warta może 10zł na bazarku
        Załączone pliki

        Komentarz

        • e_liska
          Raczkowanie
          • 2010-11
          • 338

          #64
          Dot.: Sheinside

          Moja paczka została wysłana 30 września,a jeszcze jej nie dostałam. Przyznaję, że zaczynam się już trochę martwić. Jest możliwość że wcale do mnie nie trafi, tylko zaginie gdzieś po drodze? Czy jeśli do jutra jej nie dostanę ( minie wtedy 15 dni roboczych, o których jest mowa w planowanym czasie doręczenia) to powinnam do nich napisać czy spokojnie czekać?
          Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

          Komentarz

          • wlochata
            Raczkowanie
            • 2011-02
            • 122

            #65
            Dot.: Sheinside

            Pierwotnie opublikowany przez e_liska
            Moja paczka została wysłana 30 września,a jeszcze jej nie dostałam. Przyznaję, że zaczynam się już trochę martwić. Jest możliwość że wcale do mnie nie trafi, tylko zaginie gdzieś po drodze? Czy jeśli do jutra jej nie dostanę ( minie wtedy 15 dni roboczych, o których jest mowa w planowanym czasie doręczenia) to powinnam do nich napisać czy spokojnie czekać?
            Moja została wysłana 29 września, dalej jej nie mam. Dzisiaj dokładnie mija 18 dzień roboczy. Też nie wiem co mam robić. Paczka raczej nie powinna zaginąć bo jest wysłana poleconym z tego co przeczytałam. Rozmawiałam z listonoszem, mówił, że takie paczki idą nawet 2 miesiące. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ do dziewczyny z mojego miasta paczki idą 2 tygodnie (z sheinside). Jak sprawdzałam na stronie z niby moim nr przesyłki, paczka jest w Szwecji i nic się rusza. A ty jak tam? Dostałaś już?
            Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-10-23, 09:36.

            Komentarz

            • e_liska
              Raczkowanie
              • 2010-11
              • 338

              #66
              Dot.: Sheinside

              Pierwotnie opublikowany przez wlochata
              Moja została wysłana 29 września, dalej jej nie mam. Dzisiaj dokładnie mija 18 dzień roboczy. Też nie wiem co mam robić. Paczka raczej nie powinna zaginąć bo jest wysłana poleconym z tego co przeczytałam. Rozmawiałam z listonoszem, mówił, że takie paczki idą nawet 2 miesiące. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ do dziewczyny z mojego miasta paczki idą 2 tygodnie (z sheinside). Jak sprawdzałam na stronie z niby moim nr przesyłki, paczka jest w Szwecji i nic się rusza. A ty jak tam? Dostałaś już?
              U mnie identycznie, ostatnio zarejestrowana została 16 października na szweckiej poczcie Czekam i czekam, już się naprawdę zaczynam denerwować. Napisałam dzisiaj do sheinside wiadomość, mam nadzieję, że odpiszą.
              Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

              Komentarz

              • wlochata
                Raczkowanie
                • 2011-02
                • 122

                #67
                Dot.: Sheinside

                Daj znać co odpisali w sumie jest też taka opcja, że zatrzymali nasze paczki na polskiej granicy, a oni mogą podobno 10 dni przetrzymywać, choć nie wiem czy to prawda. Miejmy nadzieję, że dojdzie. Już nie ważne, że nawet za tydzień ale oby nasze pieniążki nie przepadły

                Komentarz

                • ladyasia
                  Raczkowanie
                  • 2013-02
                  • 341

                  #68
                  Dot.: Sheinside

                  Ja oczekuję dwóch paczek z utęsknieniem, ale spokojem

                  już tam kupowałam, a również na innych podobnych stronach i tak to już z nimi jest - spooooro cierpliwości trzeba mieć

                  Komentarz

                  • e_liska
                    Raczkowanie
                    • 2010-11
                    • 338

                    #69
                    Dot.: Sheinside

                    Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                    Daj znać co odpisali w sumie jest też taka opcja, że zatrzymali nasze paczki na polskiej granicy, a oni mogą podobno 10 dni przetrzymywać, choć nie wiem czy to prawda. Miejmy nadzieję, że dojdzie. Już nie ważne, że nawet za tydzień ale oby nasze pieniążki nie przepadły
                    Na razie nie mam ani paczki, ani odpowiedzi
                    Najgorsze jest to, że zamówiłam sobie kurtkę na jesień, robi się coraz zimniej a ja cały czas muszę pomykać w ramonesce
                    Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

                    Komentarz

                    • wlochata
                      Raczkowanie
                      • 2011-02
                      • 122

                      #70
                      Dot.: Sheinside

                      ja właśnie też zamówiłam kurtkę na jesień, z myślą, że będę miała na wszystkich świętych żeby nie marznąć na cmentarzu ale coś się nie zapowiada

                      Komentarz

                      • e_liska
                        Raczkowanie
                        • 2010-11
                        • 338

                        #71
                        Dot.: Sheinside

                        Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                        ja właśnie też zamówiłam kurtkę na jesień, z myślą, że będę miała na wszystkich świętych żeby nie marznąć na cmentarzu ale coś się nie zapowiada
                        Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu paczki dojdą, w końcu minęły już cztery tygodnie od wysłania... Chciałam zrobić już kolejne zakupy na sheinside (znalazłam tam przepiękną sukienkę ) ale na pewno nie zamówię tam nic, dopóki nie wyjaśni się kwestia z moją poprzednią przesyłką.
                        Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

                        Komentarz

                        • wlochata
                          Raczkowanie
                          • 2011-02
                          • 122

                          #72
                          Dot.: Sheinside

                          Pierwotnie opublikowany przez e_liska
                          Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu paczki dojdą, w końcu minęły już cztery tygodnie od wysłania... Chciałam zrobić już kolejne zakupy na sheinside (znalazłam tam przepiękną sukienkę ) ale na pewno nie zamówię tam nic, dopóki nie wyjaśni się kwestia z moją poprzednią przesyłką.
                          ja też znalazłam kilka fajnych rzeczy ale tak samo jak ty czekam na tą przesyłkę, jak dojdzie to zacznę zamawiać

                          Komentarz

                          • madzia0007
                            Zadomowienie
                            • 2009-12
                            • 1734

                            #73
                            Dot.: Sheinside

                            Tez czekam na przesyłkę, zamówiłam biała koronkowa spodniczke i szorty w panterke. Wysyłka poszła do mnie 17 pazdziernika, jak wszystko będzie ok to pewnie coś jeszcze kiedyś zamówie.

                            Komentarz

                            • wlochata
                              Raczkowanie
                              • 2011-02
                              • 122

                              #74
                              Dot.: Sheinside

                              dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić dodam, że paczka doszła jako uszkodzona

                              Komentarz

                              • ewa22
                                Raczkowanie
                                • 2005-08
                                • 51

                                #75
                                Dot.: Sheinside

                                Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić dodam, że paczka doszła jako uszkodzona
                                Można prosić o fotki?

                                Komentarz

                                • Karolciavp
                                  Raczkowanie
                                  • 2005-08
                                  • 439

                                  #76
                                  Dot.: Sheinside

                                  Zamówiłam koszule 30.10, tego samego dnia wpłaciłam pieniądze. Status zamówienia ciągle widnieje jako "paid" mogliby to w końcu wysłać... Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
                                  zapuszczam włoski rośnijcie

                                  Komentarz

                                  • misiaq
                                    Raczkowanie
                                    • 2008-02
                                    • 188

                                    #77
                                    Dot.: Sheinside

                                    Hej,

                                    też dołączam do oczekujących

                                    03.10 zamówiłam sweterek (z załącznika), opłacony od ręki przez PayPala.
                                    Status na "Shipped" zmienili 15.10.

                                    Liczyłam po cichu, że paczucha dojdzie jeszcze w październiku, no, ale troszkę nie wyszło .

                                    Teraz pozostaje cierpliwie czekać, widzę, że niektóre paczki potrzebowały nawet 1,5 miesiąca żeby dotrzeć do adresata
                                    Załączone pliki
                                    Godmod grotesque burlesque drag

                                    Komentarz

                                    • e_liska
                                      Raczkowanie
                                      • 2010-11
                                      • 338

                                      #78
                                      Dot.: Sheinside

                                      Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                      dostałam dzisiaj paczkę, w końcu doszła po tylu dniach jakość typowo chińska, nie wiem czemu te wszystkie blogerki tak się zachwycają, pewnie dlatego, że darmowe oczywiście w sieciówkach jakość jest podobna, ale jak na tyle czekania i te pieniądze radze się zastanowić dodam, że paczka doszła jako uszkodzona
                                      Ale przynajmniej dostałaś, ja ciągle czekam... A w jaki sposób była uszkodzona? Samo opakowanie czy zawartość też?
                                      Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

                                      Komentarz

                                      • _Kari_
                                        Zakorzenienie
                                        • 2010-10
                                        • 6514

                                        #79
                                        Dot.: Sheinside

                                        Pierwotnie opublikowany przez misiaq
                                        Hej,

                                        też dołączam do oczekujących

                                        03.10 zamówiłam sweterek (z załącznika), opłacony od ręki przez PayPala.
                                        Status na "Shipped" zmienili 15.10.

                                        Liczyłam po cichu, że paczucha dojdzie jeszcze w październiku, no, ale troszkę nie wyszło .

                                        Teraz pozostaje cierpliwie czekać, widzę, że niektóre paczki potrzebowały nawet 1,5 miesiąca żeby dotrzeć do adresata
                                        Zastanawiałam się nad tym sweterkiem...ale z wymiarów to on dość krótki na plecach mi sie wydaje... 58cm? Jestem wysoka wiec całe nary na wierzchu by były...ale jestem ciekawa jaka bedzie prawda, wrzucisz fotki jak już go dostaniesz??
                                        A i mam pyt. dziewczyny czy jak oni zmieniają status to dodają nr nadania przesyłki??

                                        Komentarz

                                        • e_liska
                                          Raczkowanie
                                          • 2010-11
                                          • 338

                                          #80
                                          Dot.: Sheinside

                                          Pierwotnie opublikowany przez _Kari_
                                          Zastanawiałam się nad tym sweterkiem...ale z wymiarów to on dość krótki na plecach mi sie wydaje... 58cm? Jestem wysoka wiec całe nary na wierzchu by były...ale jestem ciekawa jaka bedzie prawda, wrzucisz fotki jak już go dostaniesz??
                                          A i mam pyt. dziewczyny czy jak oni zmieniają status to dodają nr nadania przesyłki??
                                          Tak, po wysłaniu przesyłki pojawia się jej numer, są też podane strony internetowe, na których można sprawdzić, gdzie ona aktualnie się znajduje.
                                          Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

                                          Komentarz

                                          • wlochata
                                            Raczkowanie
                                            • 2011-02
                                            • 122

                                            #81
                                            Dot.: Sheinside

                                            Pierwotnie opublikowany przez e_liska
                                            Ale przynajmniej dostałaś, ja ciągle czekam... A w jaki sposób była uszkodzona? Samo opakowanie czy zawartość też?
                                            no co ty mówisz, że ciągle czekasz :/ chyba sobie jaja robią. U mnie na szczęście tylko opakowanie uszkodzone, bałam się, że środek też W ogóle zamówiłam pod koniec października kurtkę ze skórzanymi rękawami, paczka przyszła dziś. I wiecie co tam było? FUTERKO ;( nie będę się bawić w zwroty-nie ma sensu, futerko najwyżej sprzedam bo powiem szczerze, że jakościowo bardzo dobre tylko niestety mi ono nie pasuje.

                                            Ewa22 w załączniku zdjęcia (proszę o wyrozumiałość co do zdjęcia kurtki bo robiła moja niedoświadczona w fotografii mama )
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz

                                            • e_liska
                                              Raczkowanie
                                              • 2010-11
                                              • 338

                                              #82
                                              Dot.: Sheinside

                                              Moja przesyłka właśnie doszła, po 30 dniach roboczych Ogólnie jestem zadowolona. Parka okazała się bardzo ładna, choć, niestety, cieńsza niż przypuszczałam.Cieszę się że udało mi się ją kupić za prawie połowę ceny, bo za tą pierwotną, 200 zł, na pewno nie warto. Zamówiłam też szary sweterek, który miło mnie zaskoczył, bo wygląda chyba lepiej niż na zdjęciach na stronie
                                              Tomorrow may rain, so I'll follow the sun

                                              Komentarz

                                              • Karolciavp
                                                Raczkowanie
                                                • 2005-08
                                                • 439

                                                #83
                                                Dot.: Sheinside

                                                Pierwotnie opublikowany przez e_liska
                                                Moja przesyłka właśnie doszła, po 30 dniach roboczych Ogólnie jestem zadowolona. Parka okazała się bardzo ładna, choć, niestety, cieńsza niż przypuszczałam.Cieszę się że udało mi się ją kupić za prawie połowę ceny, bo za tą pierwotną, 200 zł, na pewno nie warto. Zamówiłam też szary sweterek, który miło mnie zaskoczył, bo wygląda chyba lepiej niż na zdjęciach na stronie

                                                Pokażesz fotki?? Ciekawa jestem jak wyglądają na żywo ciuszki.
                                                zapuszczam włoski rośnijcie

                                                Komentarz

                                                • garfieldek
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2009-03
                                                  • 21351

                                                  #84
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Ja zamawialam plaszczyk i jakosciowo super, czekalam 2 tygodnie
                                                  Załączone pliki
                                                  PM2014


                                                  Wymianka

                                                  Komentarz

                                                  • madzia0007
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2009-12
                                                    • 1734

                                                    #85
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    Do mnie doszła przesyłka dzisiaj, szorty i spodniczka, jakość ok ale bez szału, taka troche bazarowa i śmierdzi chinszczyzna ale prezentuje sie dosyć fajnie, trzeba przyznać, ogólnie to jestem zadowolona. Uważajcie na rozmiary, ja noszę s-ke, zamówiłam spodniczke w rozmiarze m a i tak mogłaby być większa bo opieta jest na tyłku.

                                                    Komentarz

                                                    • Joanka1410
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2013-09
                                                      • 5

                                                      #86
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      Ja zamówiłam 3.10, 15.10 zmienił sie status na wysłany a paczki nadal nie ma ale jestem cierpliwa. Poprzednia przyszła 7dni po zmianie statusu!

                                                      Komentarz

                                                      • darkdot
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2007-05
                                                        • 7265

                                                        #87
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        14.10 złożyłam zamówienie, 20.10 dostałam maila, ze przesyłka została wysłana, dziś do mnie dotarła. Zamówiłam http://www.sheinside.com/White-Long-...-cat-1733.html jestem bardzo zadowolona.

                                                        Komentarz

                                                        • sweetANGELtears
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2008-07
                                                          • 206

                                                          #88
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          Przyłączam się do wątku, 7 października zamówiłam 2 kurtki:
                                                          Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                                          i
                                                          Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN


                                                          Dzisiaj przyszedł mi mail, że moje rzeczy zostały wysłane, ale status na stronie ciągle mam tylko "Paid" Miał tak ktoś, nie wiem, czy czekać na jakieś migracje danych na stronie, czy co? Czy dostałyście mailem numer przesyłki, czy kolejne poczty, jakie przemierzyla Wasza paczka wyświetlały się Wam na stronce?

                                                          Komentarz

                                                          • wlochata
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2011-02
                                                            • 122

                                                            #89
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Pierwotnie opublikowany przez sweetANGELtears
                                                            Przyłączam się do wątku, 7 października zamówiłam 2 kurtki:
                                                            Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                                            i
                                                            Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN


                                                            Dzisiaj przyszedł mi mail, że moje rzeczy zostały wysłane, ale status na stronie ciągle mam tylko "Paid" Miał tak ktoś, nie wiem, czy czekać na jakieś migracje danych na stronie, czy co? Czy dostałyście mailem numer przesyłki, czy kolejne poczty, jakie przemierzyla Wasza paczka wyświetlały się Wam na stronce?
                                                            Spokojnie status na stronie się jeszcze zmieni A wchodziłaś action-> view i tam patrzyłaś na status? Bo wiem, że niektóre dziewczyny nie wiedzą, że tam trzeba wchodzić Ja też tak miałam, mail poszedł, że wysłali a na stronie jeszcze tego nie zmienili, ale po jakimś czasie aktualizowali.
                                                            Ja czekam na koszulę, niby wysłali pod koniec października a dalej tkwi w HK
                                                            Odnośnie tego co pisałam wcześniej, że wysłali mi to co nie trzeba- napisałam maila, przeprosili i powiedzieli, że wyślą jeszcze raz to co potrzeba a futerko mogę sobie zostawić także upiekłam 2 pieczenie na jednym ogniu, choć dalej muszę czekać
                                                            Zamawiałam tam płaszczyk, który doszedł mi baaardzo szybko (http://www.sheinside.com/Camel-Long-...at-1735.html)- bardzo go polecam, jest wart ceny

                                                            Komentarz

                                                            • sweetANGELtears
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2008-07
                                                              • 206

                                                              #90
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              up: Niestety nie wyświetla mi się Twój płaszczyk :/ Ahaaa, no tak, VIEV klikałam, ale Status->TRACK już nie, a tam jest zaznaczone "wysłano". Co nie zmienia faktu, że dali mi jako tracking number YCA+3cyfry, a to jest chyba raczej numer zamówienia w nich w sklepie? Zamawiam często z ebay i jeśli dostaje numer przesyłki to ma on 13 symboli i zaczynał się na RR...

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...