Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • sweetANGELtears
    Raczkowanie
    • 2008-07
    • 206

    #121
    Dot.: Sheinside

    Kilka dni temu dotarło do mnie i moje zamówienie. Płaszczyk jest świetny, jakość mnie zaskoczyła, poza jednym szyciem na suwaku, z którego wyłaziły nitki. Niestety na mnie jest krótki więc sprzedaję :/

    Z granatowej parki za to jestem mega niezadowolona Może i nie jest brzydka, ale ze zdjęciami na stronie nie ma nic wspólnego, pisałam do nich i wysłałam zdjęcia, odpisali mi, że mogę wymienić lub zwrócić, ale koszt wysyłki oczywiście ja mam pokryć(z tego co patrzyłam na stronie poczty ok 50 zł :/). Poza tym rozmiar uniwersalny to jakieś M/L, na mnie za duża.
    Jeśli zależy Wam na takiej puchowej kurtce jaka jest na stronie ODRADZAM zakup. Dodaję zdjecia:
    Załączone pliki

    Komentarz

    • NinaSimone
      Zakorzenienie
      • 2010-12
      • 8877

      #122
      Dot.: Sheinside

      Pierwotnie opublikowany przez wlochata
      Ja biorę zawsze w złotówkach też mam parkę, niby rozmiar S ale miała 110 w biuście i źle nie wygląda, wręcz mogłabym się pokusić o słowo idealnie. Wystarczyło, że ściągnęłam ją sobie tymi specjalnymi sznureczkami na dole i pod biustem i jest ok
      Dlugo czekalas na przesylke?

      Komentarz

      • izaw94
        Raczkowanie
        • 2009-01
        • 221

        #123
        Dot.: Sheinside

        Ja też zamowiłam sobie ostatnio taki oto plaszczyk i czekam na przesyłkę
        Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN


        Dziewczyny wiecie jak sprawdzić gdzie jest moja paczuszka?
        Wybrałam figlarną Sugar Baby!

        Komentarz

        • NinaSimone
          Zakorzenienie
          • 2010-12
          • 8877

          #124
          Dot.: Sheinside

          Pierwotnie opublikowany przez izaw94
          Ja też zamowiłam sobie ostatnio taki oto plaszczyk i czekam na przesyłkę
          Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN


          Dziewczyny wiecie jak sprawdzić gdzie jest moja paczuszka?
          wpisz w google "gdzie paczka" i wyszuka, pozniej podaj nr listu przewozowego.

          Komentarz

          • izaw94
            Raczkowanie
            • 2009-01
            • 221

            #125
            Dot.: Sheinside

            Dziękuję bardzo wiecie, że na sheinside jest program partnerski i mozna zarabiać na zniżki?
            Wybrałam figlarną Sugar Baby!

            Komentarz

            • slomka
              in the dark of night
              • 2004-11
              • 8908

              #126
              Dot.: Sheinside

              Pierwotnie opublikowany przez izaw94
              Dziękuję bardzo wiecie, że na sheinside jest program partnerski i mozna zarabiać na zniżki?
              darmowe ciuchy za reklamę w sensie?
              Insta: holistraw

              Komentarz

              • izaw94
                Raczkowanie
                • 2009-01
                • 221

                #127
                Dot.: Sheinside

                Jak połączysz swoje konto sheinside z facebookiem to możesz publikować komentarze do ciuchów, za które otrzymujesz wirtualne sheinside points Później można je wykorzystać przy zakupach jeden komentarz to jakaś część dolara
                Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                Komentarz

                • sonia60
                  Przyczajenie
                  • 2010-05
                  • 1

                  #128
                  Dot.: Sheinside

                  Hej, właśnie kupiłam ciuchy na stronie Sheinside, mam mały problem z przelaniem pieniędzy z paypal na ich konto, chodzi mi głównie o to jaki jest ich e-mail który muszę wpisać w miejsce odbiorcy, nie dostałem od nich żadnej wiadomości...

                  Komentarz

                  • gajane
                    Przyczajenie
                    • 2009-12
                    • 4

                    #129
                    Dot.: Sheinside

                    Do mnie przesyłka wreszcie dotarła (zapłaciłam 31.10, dotarła 21.11).
                    Zamawiałam dwie bluzy/swetry typu oversize. Jeden faktycznie jest luźny, ale drugi... no cóż, obcisły trochę (kilka razy sprawdzałam czy aby na pewno zamawiane przedmioty mają one size, opisany był też jako oversize). Cóż, nadaje się do noszenia, ale trochę się rozczarowałam.
                    Za to jakością jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

                    Komentarz

                    • madzia0007
                      Zadomowienie
                      • 2009-12
                      • 1734

                      #130
                      Dot.: Sheinside

                      Pierwotnie opublikowany przez sonia60
                      Hej, właśnie kupiłam ciuchy na stronie Sheinside, mam mały problem z przelaniem pieniędzy z paypal na ich konto, chodzi mi głównie o to jaki jest ich e-mail który muszę wpisać w miejsce odbiorcy, nie dostałem od nich żadnej wiadomości...
                      Na stronie przy zakupie wyświetlaja ci sie opcje zapłaty, przyciskasz paypal, logujesz sie i dane do przelewu wyswietlaja sie same. Nie wiem po co ci ich email

                      Komentarz

                      • wlochata
                        Raczkowanie
                        • 2011-02
                        • 122

                        #131
                        Dot.: Sheinside

                        Pierwotnie opublikowany przez NinaSimone
                        Dlugo czekalas na przesylke?
                        Zależy. Na swoją pierwszą paczkę czekałam ponad miesiąc, na inne nawet tydzień oczywiście nie liczę czasu kiedy tą paczkę do wysłania przygotowują

                        Komentarz

                        • Domciks
                          Przyczajenie
                          • 2013-11
                          • 1

                          #132
                          Dot.: Sheinside

                          Pierwotnie opublikowany przez izaw94
                          Jak połączysz swoje konto sheinside z facebookiem to możesz publikować komentarze do ciuchów, za które otrzymujesz wirtualne sheinside points Później można je wykorzystać przy zakupach jeden komentarz to jakaś część dolara
                          nie dajcie się oszukać, to pic na wodę, później trzeba płacić

                          Komentarz

                          • ladyasia
                            Raczkowanie
                            • 2013-02
                            • 341

                            #133
                            Dot.: Sheinside

                            nie strasz ludzi, nie trzeba później nic płacić, ja te punkty zbieram już więcej niż rok i jakoś nigdy nic mi nie kazali płacić :P

                            Komentarz

                            • kadi91
                              Przyczajenie
                              • 2009-10
                              • 15

                              #134
                              Dot.: Sheinside

                              Paczka już do mnie prawdopodobnie idzie sprawdzając stan przesyłki na stronie yanwen piszę że 25.11 "A UPS shipping label has been created" i teraz wchodząc na strone UPS gdzie można sprawdzić gdzie dokładnie znajduje się przesyłka?

                              DZIEWCZYNY ZAJRZYJCIE NA SHEINSIDE BO ROZPOCZĘŁA SIĘ SALEE!!
                              Ostatnio edytowane przez kadi91; 2013-11-28, 11:49.
                              Ewelina

                              Komentarz

                              • izaw94
                                Raczkowanie
                                • 2009-01
                                • 221

                                #135
                                Dot.: Sheinside

                                ja sprawdziłam swój, zamówiłam 20.11 i nic nie ma na tej stronie ;/ jakby paczka wcale nie została nadana
                                Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                Komentarz

                                • kadi91
                                  Przyczajenie
                                  • 2009-10
                                  • 15

                                  #136
                                  Dot.: Sheinside

                                  jupiii coś już ruszyło na stronie UPS, paczka aktualnie jest w Amsterdamie
                                  Ewelina

                                  Komentarz

                                  • izaw94
                                    Raczkowanie
                                    • 2009-01
                                    • 221

                                    #137
                                    Dot.: Sheinside

                                    możecie mi dokładnie wytłumaczyć jak to sprawdzacie, bo niestety nie bardzo wiem
                                    Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                    Komentarz

                                    • sweetANGELtears
                                      Raczkowanie
                                      • 2008-07
                                      • 206

                                      #138
                                      Dot.: Sheinside



                                      Według moich doświadczeń to jest najlepsza strona do sprawdzania przesyłek z zagranicy. Może nie jest mega dokładna(np.jeśli macie przesyłkę z UPS, na stronie UPS pokazuje Wam więcej szczegółów), ale wyświetla wszelkie przejścia pomiędzy przewoźnikami, nie trzeba wpisywać na każdej stronie osobnego numeru, wystarczy ten pierwszy

                                      Komentarz

                                      • wlochata
                                        Raczkowanie
                                        • 2011-02
                                        • 122

                                        #139
                                        Dot.: Sheinside

                                        czy wy też macie teraz problem ze śledzeniem przesyłki? a raczej z uzyskaniem jej numeru na stronie sheinside? bo ja przyciskam track i kompletnie nic się nie dzieje, wcześniej pokazywało mi chociaż zamiast tracking number numer zamówienia...

                                        Komentarz

                                        • izaw94
                                          Raczkowanie
                                          • 2009-01
                                          • 221

                                          #140
                                          Dot.: Sheinside

                                          też mam ten sam problem
                                          Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                          Komentarz

                                          • fenomenalnie
                                            Raczkowanie
                                            • 2011-06
                                            • 88

                                            #141
                                            Dot.: Sheinside

                                            13 listopada złożyłam zamówienie i wczoraj już u mnie było przyznam szczerze, że po przeczytaniu niektórych wpisów bałam się, że przyjdą jakieś szmatki lub rozmiary będą nieodpowiednie ale po otworzeniu paczki byłam zachwycona ciuszki są śliczne ! Może w weekend jak nie zapomnę to wstawię jakieś zdjęcia. A to rzeczy, które zamówiłam:
                                            Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                            Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                            http://www.sheinside.com/White-Long-Sleeve-Wildfox-No-9-Perfume-Sequined-Sweater-p-144172-cat-1734.html

                                            btw znacie jakieś podobne chińskie strony gdzie wysyłka jest darmowa i gdzie można płacić przez paypal ?
                                            Ostatnio edytowane przez fenomenalnie; 2013-12-04, 19:37.
                                            https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post29781348

                                            Komentarz

                                            • izaw94
                                              Raczkowanie
                                              • 2009-01
                                              • 221

                                              #142
                                              Dot.: Sheinside

                                              Pierwotnie opublikowany przez fenomenalnie
                                              13 listopada złożyłam zamówienie i wczoraj już u mnie było przyznam szczerze, że po przeczytaniu niektórych wpisów bałam się, że przyjdą jakieś szmatki lub rozmiary będą nieodpowiednie ale po otworzeniu paczki byłam zachwycona ciuszki są śliczne ! Może w weekend jak nie zapomnę to wstawię jakieś zdjęcia. A to rzeczy, które zamówiłam:
                                              Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                              Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                              http://www.sheinside.com/White-Long-Sleeve-Wildfox-No-9-Perfume-Sequined-Sweater-p-144172-cat-1734.html

                                              btw znacie jakieś podobne chińskie strony gdzie wysyłka jest darmowa i gdzie można płacić przez paypal ?
                                              wrzucaj szybciutko bo jestem ciekawa! Ja swoją kurtkę zamówiłam 20 listopada, to może też przyjdzie jeszcze w tym tygodniu Pocztą przyszło czy kurierem?

                                              Kochani czy jak paczka zostaje dostarczona to dostajecie wiadomość email z sheinside?
                                              Ostatnio edytowane przez izaw94; 2013-12-05, 08:47.
                                              Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                              Komentarz

                                              • Agatha G
                                                Przyczajenie
                                                • 2012-12
                                                • 14

                                                #143
                                                Dot.: Sheinside

                                                Hej dziewczyny! Mam pytanie, otóż po jakim czasie dostałyście e-mail od Sheinside z wiadomością o numerze przesyłki?

                                                Komentarz

                                                • sysa90
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2010-03
                                                  • 9

                                                  #144
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Hej, mogłybyście mi wytłumaczyc n czym polegają te punkty? czy je jakoś się wymienia na produkty? i ile ich trzeba miec?

                                                  Komentarz

                                                  • wlochata
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2011-02
                                                    • 122

                                                    #145
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Agatha G
                                                    Hej dziewczyny! Mam pytanie, otóż po jakim czasie dostałyście e-mail od Sheinside z wiadomością o numerze przesyłki?
                                                    Ja nie dostałam nigdy e-maila z nr przesyłki sprawdzam ją na stronie. Klikam track i się wyświetla


                                                    Pierwotnie opublikowany przez izaw94
                                                    wrzucaj szybciutko bo jestem ciekawa! Ja swoją kurtkę zamówiłam 20 listopada, to może też przyjdzie jeszcze w tym tygodniu Pocztą przyszło czy kurierem?

                                                    Kochani czy jak paczka zostaje dostarczona to dostajecie wiadomość email z sheinside?

                                                    Jak paczka zostaje dostarczona do Ciebie? Czy jak? Bo nie rozumiem
                                                    Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-08, 10:18.

                                                    Komentarz

                                                    • izaw94
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2009-01
                                                      • 221

                                                      #146
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      Jak paczka zostaje dostarczona do Ciebie? Czy jak? Bo nie rozumiem [/QUOTE]

                                                      dokładnie tak, dostałam dziwną wiadomość z sheinside, tak jakby dostarczyli moją paczkę, a jej u mnie nie ma ;/ czy wam też coś podobnego się zdarzyło?
                                                      Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                                      Komentarz

                                                      • Agatha G
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2012-12
                                                        • 14

                                                        #147
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                                        Ja nie dostałam nigdy e-maila z nr przesyłki sprawdzam ją na stronie. Klikam track i się wyświetla
                                                        A jak długo trwał u Ciebie 'processing time'??

                                                        Komentarz

                                                        • wlochata
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2011-02
                                                          • 122

                                                          #148
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          Pierwotnie opublikowany przez izaw94

                                                          dokładnie tak, dostałam dziwną wiadomość z sheinside, tak jakby dostarczyli moją paczkę, a jej u mnie nie ma ;/ czy wam też coś podobnego się zdarzyło?
                                                          wklej treść wiadomości, może wtedy pomożemy

                                                          Pierwotnie opublikowany przez Agatha G
                                                          A jak długo trwał u Ciebie 'processing time'??
                                                          Ostatnio długo, bo przez kilka dni widnieje mi samo paid (gdzie zawsze prawie od razu miałam processing), po 3 dniach zmienia się na processing a dopiero po tygodniu zmienia się na track ale bez obaw jest napisane, że mają 5-7 dni ROBOCZYCH na wysłanie paczki
                                                          Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-08, 21:58.

                                                          Komentarz

                                                          • OliwiaAnita
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2005-12
                                                            • 474

                                                            #149
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Dziewczyny a ja zamówiłam wczoraj , zalogowałam się na ich stronie. Zapłaciłam kartą od razu - pieniądze pobrane zostały a nie dostałam ani maila z wiadomością o zamówieniu ani nie widzę go na stronie na moim koncie. Czy oni to po jakimś czasie od zamówienia uzupełniają czy od razu ? Bo szczerze powiedziawszy to już jestem przestraszona.
                                                            62->61->60->59->58->57

                                                            Komentarz

                                                            • Darianna25
                                                              Zakorzenienie
                                                              • 2008-02
                                                              • 5175

                                                              #150
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              Witam,
                                                              Dziś przyszło do mnie to wdzianko http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1735.html
                                                              Płaszczem to nie można nazwać tylko jakąś marynarką raczej.
                                                              Jakość super.Rękawy są na mnie za ciasne i w pasie jest bardzo opięta.
                                                              Wzięłam rozm M ale za mała, raczej większe S no chce ją wymienić na większy rozmiar ale chyba się nie opłaca.
                                                              Teraz muszę ją odsprzedać.

                                                              Ogólnie polecam.Paczka szla do mnie 10 dni.
                                                              Ostatnio edytowane przez Darianna25; 2013-12-10, 15:45.

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...