Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aboee
    Przyczajenie
    • 2012-05
    • 29

    #241
    Dot.: Sheinside

    właśnie odebrałam paczke i jestem zachwycona *_*

    płaszcz super leży, wzielam M a normalnie nosze XS/S, jakość dobra, ale rzeczywiście trochę cienki, bardziej na wiosne.

    Komentarz

    • compaqcompaq
      Przyczajenie
      • 2012-06
      • 20

      #242
      Dot.: Sheinside

      Pierwotnie opublikowany przez aboee
      właśnie odebrałam paczke i jestem zachwycona *_*

      płaszcz super leży, wzielam M a normalnie nosze XS/S, jakość dobra, ale rzeczywiście trochę cienki, bardziej na wiosne.


      możesz wstawić zdjęcie?

      Ja zamówienie złożyłam w piątek, dzisiaj wszystkie rzeczy mają status PROCESSING. ciekawe kiedy wyślą...

      Komentarz

      • aboee
        Przyczajenie
        • 2012-05
        • 29

        #243
        Dot.: Sheinside

        Jasne, już wrzucam

        nie przejmuj się tym statusem.
        Ja zapłaciłam we wtorek a równo dwa tygodnie później we wtorek już odebrałam paczkę. Mam wrażenie, że ich strona po prostu nie aktualizuje w ogóle statusu zamówień. Najlepiej na nią nie patrzeć, chyba że miną jakieś 3 tygodnie.


        zdjęcie tutaj : http://i.imgur.com/MdVGaw1.jpg

        Komentarz

        • compaqcompaq
          Przyczajenie
          • 2012-06
          • 20

          #244
          Dot.: Sheinside

          Pierwotnie opublikowany przez aboee
          Jasne, już wrzucam

          nie przejmuj się tym statusem.
          Ja zapłaciłam we wtorek a równo dwa tygodnie później we wtorek już odebrałam paczkę. Mam wrażenie, że ich strona po prostu nie aktualizuje w ogóle statusu zamówień. Najlepiej na nią nie patrzeć, chyba że miną jakieś 3 tygodnie.


          zdjęcie tutaj : http://i.imgur.com/MdVGaw1.jpg
          Status zmieniony na TRACK po tygodniu od zamowienia., ciekawe kiedy paczka dojdzie do mnie

          Komentarz

          • Sylw1987
            Raczkowanie
            • 2011-12
            • 164

            #245
            Dot.: Sheinside

            Pierwotnie opublikowany przez elizka1987
            Dziewczyny zamawiałam może, któraś z was tą bluzę z Bambi: http://www.sheinside.com/Black-Deer-...-cat-1773.html chciałabym zamówić S, ale nie wiem czy nie będzie na mnie za duża/ przytłaczająca. Jak wypada jej rozmiarówka?
            Ja bym nie zamawiała tej bluzy, bo to perfidna podróbka tej z Givenchy!
            Załączone pliki
            tutaj też mnie znajdziecie: https://www.instagram.com/sylwia_maria/

            Komentarz

            • wlochata
              Raczkowanie
              • 2011-02
              • 122

              #246
              Dot.: Sheinside

              Pierwotnie opublikowany przez Sylw1987
              Ja bym nie zamawiała tej bluzy, bo to perfidna podróbka tej z Givenchy!
              to co z tego, że podróbka?

              Komentarz

              • KamixD
                Przyczajenie
                • 2009-01
                • 1

                #247
                Dot.: Sheinside

                A może któraś z Was ma ten oto sweterek i chciałaby się podzielić opinią o jakości? ;0
                Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                Komentarz

                • Aniusiorek
                  Raczkowanie
                  • 2014-01
                  • 62

                  #248
                  Dot.: Sheinside

                  Ktoś wie jak założyć konto na paypalu ?
                  Nie mam żadnej karty kredytowej itp. tylko pieniądze są w banku. Czy można zrobić przelew z banku czy trzeba założyć to konto na paypal ??

                  Komentarz

                  • Sylw1987
                    Raczkowanie
                    • 2011-12
                    • 164

                    #249
                    Dot.: Sheinside

                    Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                    to co z tego, że podróbka?
                    Moim zdaniem noszenie takich perfidnych podróbek nie jest fajne... Ale to moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać
                    tutaj też mnie znajdziecie: https://www.instagram.com/sylwia_maria/

                    Komentarz

                    • kalorina83
                      Raczkowanie
                      • 2011-05
                      • 106

                      #250
                      Dot.: Sheinside

                      Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy Pierwszy raz zamawiam na sheinside i chciałabym sukienkę, która ma już 50%zniżki. Ale , że akurat wrzucili ten kod 25% zniżki, to chciałam spróbować i a nóż się uda coś jeszcze od ceny oderwać Wbiłąm kod, pisze, że przyjęty i uznany, ale cena pozostaje taka sama:/ Próbowałam na innych rzeczach, i cenypozostają bez zmian:/ Iii nie wiem co zrobić, bo sukienka fajna, ale nadal dość droga Czy to jakoś inaczej działa niż zazwyczaj?? Pozdrawiam
                      13.07.13


                      Ślubne DIY - Made Majlaf

                      https://www.facebook.com/MAJLAF.DIY

                      Komentarz

                      • molka11
                        Rozeznanie
                        • 2007-06
                        • 633

                        #251
                        Dot.: Sheinside

                        Cześć, ja na swoją paczkę czekam już przeszło dwa miesiące (zamówiłam darmową wysyłkę). Czy ktoś próbował odzyskac od nich pieniądze? Płąciłam kartą kredytową Przez paypal pewnie byłoby prościej.

                        Komentarz

                        • compaqcompaq
                          Przyczajenie
                          • 2012-06
                          • 20

                          #252
                          Dot.: Sheinside

                          Moje zamówienie jest już monitorowane przez UPS wiec wiem gdzie jest moja paczka dotrze do mnie jutro, najpozniej pojutrze takze juz nie moge sie doczekac ))) zamówiłam parke i 3 bluzy jestem pozytywnie zaskoczona poniewaz czytając niektore wypowiedzi naprawde balam sie ze nie otrzymam zamówienia. Wszytsko trwalo miesiac, od zlozenia zamowienia do dostawy
                          Ostatnio edytowane przez compaqcompaq; 2014-02-04, 11:53.

                          Komentarz

                          • Infinity11
                            Przyczajenie
                            • 2013-10
                            • 20

                            #253
                            Dot.: Sheinside

                            Pierwotnie opublikowany przez kalorina83
                            Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy Pierwszy raz zamawiam na sheinside i chciałabym sukienkę, która ma już 50%zniżki. Ale , że akurat wrzucili ten kod 25% zniżki, to chciałam spróbować i a nóż się uda coś jeszcze od ceny oderwać Wbiłąm kod, pisze, że przyjęty i uznany, ale cena pozostaje taka sama:/ Próbowałam na innych rzeczach, i cenypozostają bez zmian:/ Iii nie wiem co zrobić, bo sukienka fajna, ale nadal dość droga Czy to jakoś inaczej działa niż zazwyczaj?? Pozdrawiam
                            Niestety jak już jest obnizka na danej rzeczy to wiecej rabatu już nie można uzyskać. ten kod 25% zniżki możesz dostać ale na przedmioty które nie są na wyprzedaży.
                            Ja swoje zamówienie złozyłam 16.01 (przesyłka standardowa) i nadal czekam ale cierpliwie bo kurteczka i tak będzie się nadawać na ciepłą zimę lub jesień tak mi sie wydaje...
                            Ostatnio edytowane przez Infinity11; 2014-02-04, 12:04.

                            Komentarz

                            • Olussiak
                              Raczkowanie
                              • 2010-01
                              • 291

                              #254
                              Dot.: Sheinside

                              dziewczyny, a zwracałyście kiedyś coś z sheinside?
                              Jak to wygląda?

                              Komentarz

                              • Darianna25
                                Zakorzenienie
                                • 2008-02
                                • 5175

                                #255
                                Dot.: Sheinside

                                Pierwotnie opublikowany przez Olussiak
                                dziewczyny, a zwracałyście kiedyś coś z sheinside?
                                Jak to wygląda?
                                Raczej sie nie opłaca.

                                Komentarz

                                • kukimi
                                  Rozeznanie
                                  • 2011-09
                                  • 650

                                  #256
                                  Dot.: Sheinside

                                  A moja parka wygląda tak:
                                  Dzisiaj pogoda na zdjęcia jak na złość nie dopisywała. Było wietrznie i trochę chłodno, mimo że w poprzednich dniach świeciło słońce. Już wkrótce dodam posty o na które włosomaniaczki na pewno się ucieszą, dawno takowych nie robiłam więc pora to zmienić. Tak czy inaczej zapraszam Was na efekty dzisiejszej sesji. :) +Macie Bonus ;) parka - sheinside buty - rosewholesale kapelusz - frontrowshop naszyjnik - frontrowshop bransoletki - rosewholesale parka, sheInside, rosewholesale, frontrowshop, green, stylizacja wiosna 2014, zima, blogspot, blogger, stylio, woomanly, jesień, khaki
                                  Załączone pliki
                                  szukam wishlista

                                  Komentarz

                                  • Infinity11
                                    Przyczajenie
                                    • 2013-10
                                    • 20

                                    #257
                                    Dot.: Sheinside

                                    Kurteczka przyszła dość szybko zamówiona 16.01 wysłali ją około 27.01 a dziś już jest u mnie
                                    ogólnie jestem zadowolona co do jakości wygląda tak jak na zdjęciu. Jedyne co mi sie nie zgadza to wymiary Chodzi mi głównie o długosć ponieważ jest krótsza niż w opisie o 5cm Biust zamiast 100cm jest 96cm ale tu akurat nie mam nic przeciwko.Długość rękawa to czary mary bo podany wymiar nie zgadza się ani od pachy ani od ramienia ale najważniejsze jest to że są dobrej długości. Podsumowując jesli zamierzacie coś kupić zamawiajcie większy rozmiar chociaż o 1 nr. Zdjęcia dodam wkrótce.

                                    Kurteczka wygląda tak jak na modelce:
                                    Discover the latest trends in women's fashion at CHOiES. Thousands of styles across Dresses, Tops, Swimwear, Jeans, Jackets, Skirts, Shoes and Accessories!


                                    To jest jakaś podobna strona jednak mają ceny wyższe (przynajmniej jesli chodzi o moją kurtkę ponieważ na sheinside kosztowała 50$ a tutaj 65$) Co mnie jednak najbardziej zaciekawiło to dobrze podane wymiary mojej kurtki na tej stronie czyli jeśli sheinside i choies mają niektóre te same ciuszki to można korzystać z wymiarów na choies
                                    Ostatnio edytowane przez Infinity11; 2014-02-13, 09:58.

                                    Komentarz

                                    • kingula16
                                      Rozeznanie
                                      • 2009-06
                                      • 501

                                      #258
                                      Dot.: Sheinside

                                      Dziewczyny a po jakim czasie zmienił wam się status z PAID na TRACK?? bo ja od tygodnia mam juz PAID i nic...

                                      Komentarz

                                      • magdaburczynska
                                        Przyczajenie
                                        • 2014-02
                                        • 24

                                        #259
                                        Dot.: Sheinside

                                        Witam zamowiłam z shinseide 5 sukienek,wysyła darmowa,okazało sie ze wysłali ups wiec duze prawdopodobienstwo zaplaty vat i cła,czy czesto przesyłki wpadaja?
                                        czy jak zamowie jednorazowo 16/17 rzeczy lepiej prosic o rozdzielenie paczek?

                                        Komentarz

                                        • Infinity11
                                          Przyczajenie
                                          • 2013-10
                                          • 20

                                          #260
                                          Dot.: Sheinside

                                          Pierwotnie opublikowany przez kingula16
                                          Dziewczyny a po jakim czasie zmienił wam się status z PAID na TRACK?? bo ja od tygodnia mam juz PAID i nic...
                                          Tak trochę ponad tydzień zmienił sie status. od zmiany statusu czekałam około 2tygodnie na paczkę przy darmowej przesyłce.

                                          Komentarz

                                          • Sylw1987
                                            Raczkowanie
                                            • 2011-12
                                            • 164

                                            #261
                                            Dot.: Sheinside

                                            Pierwotnie opublikowany przez kingula16
                                            Dziewczyny a po jakim czasie zmienił wam się status z PAID na TRACK?? bo ja od tygodnia mam juz PAID i nic...
                                            Kilka dni, ale teraz mogą być duże opóźnienia bo do 10 lutego oni mieli święta
                                            tutaj też mnie znajdziecie: https://www.instagram.com/sylwia_maria/

                                            Komentarz

                                            • piegowatyrudzielec
                                              Przyczajenie
                                              • 2014-02
                                              • 1

                                              #262
                                              Dot.: Sheinside

                                              Witam Was dziewczyny! dobrze jest przeczytać Wasze opinie, co do Sheinside trochę się martwie o przesyłkę ale poczekam. Mam na oku sukienke, według ich wymiarów mam rozmiar M (normalnie noszę S lub M), w talii mam 68cm, sukienka dla rozmiaru M ma w talii 68cm, myślicie że powinnam zamówić M czy raczej L (72cm w talii)? często piszecie że rękawki za krótkie, że nie do końca te rozmiary pasują, z góry dziękuję za rady

                                              Komentarz

                                              • Kurkaaa
                                                Przyczajenie
                                                • 2014-02
                                                • 1

                                                #263
                                                Dot.: Sheinside

                                                Witam,
                                                Dziewczyny czy któraś z Was zamawiała ten płaszczyk http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1735.html
                                                w rozmiarze L ??? Jeśli tak to jakie wymiary Wam przyszły w realu ?
                                                Bylabym wdzieczna za przyblizone wymiary płaszczyka.

                                                Komentarz

                                                • kingula16
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2009-06
                                                  • 501

                                                  #264
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Ja dostałam paczkę równo po 2 tygodniach, także jestem zadowolona!!

                                                  Komentarz

                                                  • fuuujv
                                                    Przyczajenie
                                                    • 2013-08
                                                    • 1

                                                    #265
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    Hej
                                                    ja zamówiłam bluzkę 16.02 a 26.02 była już u mnie więc różnie to bywa u nich

                                                    Komentarz

                                                    • KamixD
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2009-01
                                                      • 1

                                                      #266
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      Paczkę otrzymałam w ciągu 2 tygodni od zamówienia
                                                      Niestety sweterek okazał się za duży dlatego chętnie odsprzedam gdyby ktoś był zainteresowany.
                                                      Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN

                                                      Komentarz

                                                      • pikovana
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2013-11
                                                        • 42

                                                        #267
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        Zaówiłam na sheinside 28.02 (pt) a wczoraj 13.03 (czw) paczka do mnie przyszła zamówiłam 3 bluzy i są naprawdę świetne! Już szykuję kolejne zamówienie

                                                        Komentarz

                                                        • DoYouMind
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2009-10
                                                          • 16

                                                          #268
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          dziewczyny po jakim czasie status waszego zamówienia zmieniał się z 'paid' na 'proccessed' lub coś innego?

                                                          Komentarz

                                                          • loud
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2011-04
                                                            • 257

                                                            #269
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Ja od wpłaciłam pieniądze w zeszły poniedziałek, wysyłka Express, a dalej tylko PAID ;/
                                                            I tura ----> do 65 kg MISSION COMPLETED
                                                            II tura ----> 65-64-63-62-61--59-58-57-56-55

                                                            Komentarz

                                                            • DoYouMind
                                                              Przyczajenie
                                                              • 2009-10
                                                              • 16

                                                              #270
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              Pierwotnie opublikowany przez loud
                                                              Ja od wpłaciłam pieniądze w zeszły poniedziałek, wysyłka Express, a dalej tylko PAID ;/
                                                              ja złożyłam zamówienie w niedzielę, wczoraj dostałam email, że przesyłka została wysłana, a status nadal się nie zmienił, więc pewnie trzeba czekać

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...