Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • OliwiaAnita
    Raczkowanie
    • 2005-12
    • 474

    #151
    Dot.: Sheinside

    Pierwotnie opublikowany przez Darianna25
    Witam,
    Dziś przyszło do mnie to wdzianko http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1735.html
    Płaszczem to nie można nazwać tylko jakąś marynarką raczej.
    Jakość super.Rękawy są na mnie za ciasne i w pasie jest bardzo opięta.
    Wzięłam rozm M ale za mała, raczej większe S no chce ją wymienić na większy rozmiar ale chyba się nie opłaca.
    Teraz muszę ją odsprzedać.

    Ogólnie polecam.Paczka szla do mnie 10 dni.
    a z ciekawości spytam : ile ma w pasie ??
    62->61->60->59->58->57

    Komentarz

    • Darianna25
      Zakorzenienie
      • 2008-02
      • 5175

      #152
      Dot.: Sheinside

      Pierwotnie opublikowany przez OliwiaAnita
      a z ciekawości spytam : ile ma w pasie ??
      W pasie na płasko ma 84cm.

      Komentarz

      • kadi91
        Przyczajenie
        • 2009-10
        • 15

        #153
        Dot.: Sheinside

        Nic się nie bój, zajrzyj w spam na swojej poczcie, a gdyby nawet tam nie było od nich żadnej wiadomości to i tak się nie przejmuj bo ja też tak miałam i wszystko było ok, paczka doszła po 3 tygodniach od zakupu

        ---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

        Pierwotnie opublikowany przez OliwiaAnita
        Dziewczyny a ja zamówiłam wczoraj , zalogowałam się na ich stronie. Zapłaciłam kartą od razu - pieniądze pobrane zostały a nie dostałam ani maila z wiadomością o zamówieniu ani nie widzę go na stronie na moim koncie. Czy oni to po jakimś czasie od zamówienia uzupełniają czy od razu ? Bo szczerze powiedziawszy to już jestem przestraszona.
        Nic się nie bój, zajrzyj w spam na swojej poczcie, a gdyby nawet tam nie było od nich żadnej wiadomości to i tak się nie przejmuj bo ja też tak miałam i wszystko było ok, paczka doszła po 3 tygodniach od zakupu
        Ewelina

        Komentarz

        • OliwiaAnita
          Raczkowanie
          • 2005-12
          • 474

          #154
          Dot.: Sheinside

          Pierwotnie opublikowany przez kadi91
          Nic się nie bój, zajrzyj w spam na swojej poczcie, a gdyby nawet tam nie było od nich żadnej wiadomości to i tak się nie przejmuj bo ja też tak miałam i wszystko było ok, paczka doszła po 3 tygodniach od zakupu
          Dziękuję za odpowiedź
          62->61->60->59->58->57

          Komentarz

          • Giana
            Raczkowanie
            • 2008-06
            • 80

            #155
            Dot.: Sheinside

            Hej Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:

            Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

            2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE

            Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

            2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

            Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???
            Ostatnio edytowane przez Giana; 2013-12-12, 19:22.

            Komentarz

            • malgo_
              Rozeznanie
              • 2012-02
              • 815

              #156
              Dot.: Sheinside

              Część dziewczyny, planuje kupić płaszcz ale mam problem techniczny Jak się mierzy tą szerokość w ramionach?
              To jest szerokość pomiędzy szwami rękawów?

              Komentarz

              • wlochata
                Raczkowanie
                • 2011-02
                • 122

                #157
                Dot.: Sheinside

                Pierwotnie opublikowany przez Giana
                Hej Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:

                Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

                2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE

                Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

                2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

                Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???
                ja tak mam często przy zamówieniach, raz doszło po 7 dniach, raz po 20 a teraz od 3 grudnia widnieje ten komunikat i nic się nie zmienia, wydaje mi się, że to przez to, że jest okres świąteczny szczerze wątpię, że dojdzie do świąt
                Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-13, 14:06.

                Komentarz

                • OliwiaAnita
                  Raczkowanie
                  • 2005-12
                  • 474

                  #158
                  Dot.: Sheinside

                  Pierwotnie opublikowany przez malgo_
                  Część dziewczyny, planuje kupić płaszcz ale mam problem techniczny Jak się mierzy tą szerokość w ramionach?
                  To jest szerokość pomiędzy szwami rękawów?
                  Ja tak mierzę od szwu do szwu
                  62->61->60->59->58->57

                  Komentarz

                  • malgo_
                    Rozeznanie
                    • 2012-02
                    • 815

                    #159
                    Dot.: Sheinside

                    Pierwotnie opublikowany przez OliwiaAnita
                    Ja tak mierzę od szwu do szwu
                    Dzięki Nigdy nie zamawiałam kurtki przez internet. Teraz mogę już zamówić

                    Komentarz

                    • izaw94
                      Raczkowanie
                      • 2009-01
                      • 221

                      #160
                      Dot.: Sheinside

                      ja zamówiłam 20 listopada i do tej pory nic. Zaczynam się martwić, bo chyba powinnam...
                      Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                      Komentarz

                      • malgo_
                        Rozeznanie
                        • 2012-02
                        • 815

                        #161
                        Dot.: Sheinside

                        Pierwotnie opublikowany przez izaw94
                        ja zamówiłam 20 listopada i do tej pory nic. Zaczynam się martwić, bo chyba powinnam...
                        Z tego co wiem to zamówienia ida koło miesiąca jak nie ma dopiski, że wysyłka w 24h, więc chyba nie ma się czym martwić. Może jeszcze dojdzie przed świętami

                        Komentarz

                        • Giana
                          Raczkowanie
                          • 2008-06
                          • 80

                          #162
                          Dot.: Sheinside

                          Dla osób ktore też mają komunikat o Sweden Post SINGAPORE. Okazało się że paczka została wysłana ze szwecji jednak Poczytałam troszkę o tym i dodatkowo na stronie http://www.packagetrackr.com/ mozna sprawdzic na mapie gdzie twoja przesylka sie znajduje czy znajdowala i pokazalo Szwecje Wiec moja paczka zostala wyslana 12.12 stamtąd. Oby udalo jej się dotrzeć przed świętami !

                          Komentarz

                          • OliwiaAnita
                            Raczkowanie
                            • 2005-12
                            • 474

                            #163
                            Dot.: Sheinside

                            Moja ponoć została wysłana 14.12. Więc raczej nie ma co liczyć , że dojdzie przed Świętami ...
                            62->61->60->59->58->57

                            Komentarz

                            • laura039
                              Raczkowanie
                              • 2012-03
                              • 40

                              #164
                              Dot.: Sheinside

                              Pierwotnie opublikowany przez Giana
                              Hej Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:

                              Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

                              2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE

                              Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44

                              2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

                              Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???
                              Mam tak samo tylko ,że u mnie została wysłana 29.11 a do dziś nie mam paczki jestem zła bo chciałam by przyszła przed sylwestrem a coś czuję ,że może nie przyjść a od dnia 29.11 status się nie zmienia. I teraz nie wiem co robić pisać do niech co się dzieje czy może pisać do szwedzkiej poczty? ..

                              Komentarz

                              • wlochata
                                Raczkowanie
                                • 2011-02
                                • 122

                                #165
                                Dot.: Sheinside

                                Pierwotnie opublikowany przez laura039
                                Mam tak samo tylko ,że u mnie została wysłana 29.11 a do dziś nie mam paczki jestem zła bo chciałam by przyszła przed sylwestrem a coś czuję ,że może nie przyjść a od dnia 29.11 status się nie zmienia. I teraz nie wiem co robić pisać do niech co się dzieje czy może pisać do szwedzkiej poczty? ..
                                Już to pisałam gdzieś ale napisze jeszcze raz, paczki idą różnie, teraz jest okres przed świąteczny i trzeba dłużej czekać bo dużo osób wysyła różne rzeczy. Z resztą jest napisane nawet na stronie sheinside, że paczka idzie od 5do 15 dni ROBOCZYCH
                                Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-17, 15:20.

                                Komentarz

                                • garfieldek
                                  Zakorzenienie
                                  • 2009-03
                                  • 21351

                                  #166
                                  Dot.: Sheinside

                                  mam ten sweterek, bardzo polecam
                                  Od butów po odzież, od sprzętu sportowego po akcesoria. Wszystkie inspiracje modowe i najnowsze trendy można znaleźć online w SHEIN
                                  PM2014


                                  Wymianka

                                  Komentarz

                                  • withi_as
                                    Zakorzenienie
                                    • 2011-01
                                    • 3775

                                    #167
                                    Dot.: Sheinside

                                    Hej Czy ktoś może planuje w najbliższym czasie jakieś zamówienie?

                                    Komentarz

                                    • wlochata
                                      Raczkowanie
                                      • 2011-02
                                      • 122

                                      #168
                                      Dot.: Sheinside

                                      Dziwna rzecz mnie spotkała i postanowiłam, że się podzielę czekałam na dwie paczki, jedną zamówiłam pod koniec listopada, została wysłana 3 grudnia zaś drugą paczkę jakoś w połowie-12.12 została wysłana. Tą drugą dostałam już dziś czyli po tygodniu a tamtej ani widu ani słychu

                                      Komentarz

                                      • izaw94
                                        Raczkowanie
                                        • 2009-01
                                        • 221

                                        #169
                                        Dot.: Sheinside

                                        podobnie jest z moim płaszczykiem. Zamówiony 20.11
                                        i ani widu ani słychu ;/
                                        Co zrobić w tej sytuacji?>
                                        Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                        Komentarz

                                        • wlochata
                                          Raczkowanie
                                          • 2011-02
                                          • 122

                                          #170
                                          Dot.: Sheinside

                                          Pierwotnie opublikowany przez izaw94
                                          podobnie jest z moim płaszczykiem. Zamówiony 20.11
                                          i ani widu ani słychu ;/
                                          Co zrobić w tej sytuacji?>
                                          Czekać

                                          Komentarz

                                          • izaw94
                                            Raczkowanie
                                            • 2009-01
                                            • 221

                                            #171
                                            Dot.: Sheinside

                                            Koleżanka zamówiła dwa sweterki 26.11 i już od 3 dni paczka jest u niej...
                                            Więc coś tu jest nie tak ;/
                                            Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                            Komentarz

                                            • wlochata
                                              Raczkowanie
                                              • 2011-02
                                              • 122

                                              #172
                                              Dot.: Sheinside

                                              Hej przeglądając jakieś chińskie sklepy internetowe natrafiłam na ciekawą stronę co prawda jeszcze nic nie zamawiałam ale kusi mnie strasznie ceny o wiele lepsze niż na sheinside, porównywalne do aliexpress ale plus jest taki, że można płacić paypalem (na aliexpress nie można). Postanowiłam się podzielić http://www.martofchina.com?u=138058

                                              Komentarz

                                              • izaw94
                                                Raczkowanie
                                                • 2009-01
                                                • 221

                                                #173
                                                Dot.: Sheinside

                                                dziewczyny do tej pory nie ma mojej przesyłki ;/
                                                pisać do nich?
                                                Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                                Komentarz

                                                • fibi87
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2011-01
                                                  • 434

                                                  #174
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Pierwotnie opublikowany przez sweetANGELtears
                                                  http://www.trackitonline.ru/?profile...IST&stid=02.10

                                                  Według moich doświadczeń to jest najlepsza strona do sprawdzania przesyłek z zagranicy. Może nie jest mega dokładna(np.jeśli macie przesyłkę z UPS, na stronie UPS pokazuje Wam więcej szczegółów), ale wyświetla wszelkie przejścia pomiędzy przewoźnikami, nie trzeba wpisywać na każdej stronie osobnego numeru, wystarczy ten pierwszy

                                                  Dzięki wielkie za tego linka!!!! Na stronie, którą oni podają do sprawdzania przesyłka ciągle widnieje jako hong kong, na tej, którą podałaś okazuje się, że dzisiaj przesyłka jest już na poczcie 30km od mojego adresu, więc już niedługo! zobaczymy co to będzie w środku
                                                  ************************* ************************* *
                                                  A takie tam moje pomysły na ładny dom
                                                  http://speckled-fawn.blogspot.com/

                                                  https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33562589
                                                  ************************* ************************* *

                                                  Komentarz

                                                  • izaw94
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2009-01
                                                    • 221

                                                    #175
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    u mnie również ruszyło
                                                    dostałam już 2 poprzednie przesyłki - płaszcz i narzutkę i są świetne!!
                                                    Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                                    Komentarz

                                                    • sysa90
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2010-03
                                                      • 9

                                                      #176
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      fibi87 koniecznie przeslij zdjęcia dla porównania z rzeczywistościa a ich zdjęciami

                                                      Komentarz

                                                      • wlochata
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2011-02
                                                        • 122

                                                        #177
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        Komuś szła paczka przez netherlands post? Bo ja nie mogę sprawdzić statusu wysyłki a ponoć została wysłana 20.12
                                                        Tracking number: RS108426790NL

                                                        Komentarz

                                                        • nicole_4ever
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2010-05
                                                          • 9

                                                          #178
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          Hej Zastanawiam się nad zakupem tej sukienki : http://www.sheinside.com/Blue-Long-S...-cat-1727.html Może któraś z Was ją posiada? Jak z jakością?

                                                          Komentarz

                                                          • izaw94
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2009-01
                                                            • 221

                                                            #179
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Wlochata przyszedl plaszczyk

                                                            Tak, wszystkie 5 moich przesylek szlo przez ta stacje
                                                            Wybrałam figlarną Sugar Baby!

                                                            Komentarz

                                                            • wlochata
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2011-02
                                                              • 122

                                                              #180
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              izaw94 pododawaj zdjęcia
                                                              mojej siostrze przyszedł sweter z metką stradivariusa a płaszczyk ze skórzanymi rękawami z metką L.O.G.G (często w h&m jest to na metce) aż mi szczęka opadła

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...