Sheinside
-
-
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Nic się nie bój, zajrzyj w spam na swojej poczcie, a gdyby nawet tam nie było od nich żadnej wiadomości to i tak się nie przejmuj bo ja też tak miałam i wszystko było ok, paczka doszła po 3 tygodniach od zakupu
---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------
Nic się nie bój, zajrzyj w spam na swojej poczcie, a gdyby nawet tam nie było od nich żadnej wiadomości to i tak się nie przejmuj bo ja też tak miałam i wszystko było ok, paczka doszła po 3 tygodniach od zakupuDziewczyny a ja zamówiłam wczoraj , zalogowałam się na ich stronie. Zapłaciłam kartą od razu - pieniądze pobrane zostały a nie dostałam ani maila z wiadomością o zamówieniu ani nie widzę go na stronie na moim koncie. Czy oni to po jakimś czasie od zamówienia uzupełniają czy od razu ? Bo szczerze powiedziawszy to już jestem przestraszona.
Ewelina


Komentarz
-
62->61->60->59->58->57
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej
Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:
Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???Ostatnio edytowane przez Giana; 2013-12-12, 19:22.Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Część dziewczyny, planuje kupić płaszcz ale mam problem techniczny
Jak się mierzy tą szerokość w ramionach?
To jest szerokość pomiędzy szwami rękawów?Komentarz
-
Dot.: Sheinside
ja tak mam często przy zamówieniach, raz doszło po 7 dniach, raz po 20Hej
Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:
Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???
a teraz od 3 grudnia widnieje ten komunikat i nic się nie zmienia, wydaje mi się, że to przez to, że jest okres świąteczny
szczerze wątpię, że dojdzie do świąt
Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-13, 14:06.Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Dla osób ktore też mają komunikat o Sweden Post SINGAPORE. Okazało się że paczka została wysłana ze szwecji jednak
Poczytałam troszkę o tym i dodatkowo na stronie http://www.packagetrackr.com/ mozna sprawdzic na mapie gdzie twoja przesylka sie znajduje czy znajdowala i pokazalo Szwecje
Wiec moja paczka zostala wyslana 12.12 stamtąd. Oby udalo jej się dotrzeć przed świętami !
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja ponoć została wysłana 14.12. Więc raczej nie ma co liczyć , że dojdzie przed Świętami ...
62->61->60->59->58->57
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Mam tak samo tylko ,że u mnie została wysłana 29.11 a do dziś nie mam paczkiHej
Ja zamówiłam sobie płaszcz z sheinside 28.11 i na razie sobie czekam .Dziś mija 10 dni roboczych od zamowienia. 3 grudnia pojawilo mi się na stronie sheinside TRACK i płaszcz był w Nanijing gdzieś w chinach i ciagle do dzis bylo bez zmian. Wcześniej mialam tez tak ze po wpisaniu numeru tego zamowienia RE i numerki dalej na stronie do sledzenia paczek nic sie nie pojawialo. Dziś wreszcie cos sie tam ruszylo. I teraz mam taki komunikat:
Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Wysłanie przesyłki, SINGAPORE
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/12/12 18:48:44
2013-12-12 12:14, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
Na początku mialam dylemat czy paczka jest na Szwedzkiej poczcie czy moze w Singapurze na jakies tam szwedzkiej poczcie, dziwnie generalnie. Niestety chyba została wysłana z singapuru dzisiaj. Czy ktoś miał taką sytuację i po ilu dniach od tego czasu dostał paczkę???? Jest szansa ze dojdzie przed świętami jak myślicie???
jestem zła bo chciałam by przyszła przed sylwestrem a coś czuję ,że może nie przyjść a od dnia 29.11 status się nie zmienia. I teraz nie wiem co robić pisać do niech co się dzieje czy może pisać do szwedzkiej poczty? ..
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Już to pisałam gdzieś ale napisze jeszcze raz, paczki idą różnie, teraz jest okres przed świąteczny i trzeba dłużej czekać bo dużo osób wysyła różne rzeczy. Z resztą jest napisane nawet na stronie sheinside, że paczka idzie od 5do 15 dni ROBOCZYCHMam tak samo tylko ,że u mnie została wysłana 29.11 a do dziś nie mam paczki
jestem zła bo chciałam by przyszła przed sylwestrem a coś czuję ,że może nie przyjść a od dnia 29.11 status się nie zmienia. I teraz nie wiem co robić pisać do niech co się dzieje czy może pisać do szwedzkiej poczty? ..Ostatnio edytowane przez wlochata; 2013-12-17, 15:20.Komentarz
-
-
-
Dot.: Sheinside
Dziwna rzecz mnie spotkała i postanowiłam, że się podzielę
czekałam na dwie paczki, jedną zamówiłam pod koniec listopada, została wysłana 3 grudnia zaś drugą paczkę jakoś w połowie-12.12 została wysłana. Tą drugą dostałam już dziś czyli po tygodniu a tamtej ani widu ani słychu
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej
przeglądając jakieś chińskie sklepy internetowe natrafiłam na ciekawą stronę
co prawda jeszcze nic nie zamawiałam ale kusi mnie strasznie
ceny o wiele lepsze niż na sheinside, porównywalne do aliexpress ale plus jest taki, że można płacić paypalem (na aliexpress nie można). Postanowiłam się podzielić
http://www.martofchina.com?u=138058
Komentarz
-
-
-
Dot.: Sheinside
http://www.trackitonline.ru/?profile...IST&stid=02.10
Według moich doświadczeń to jest najlepsza strona do sprawdzania przesyłek z zagranicy. Może nie jest mega dokładna(np.jeśli macie przesyłkę z UPS, na stronie UPS pokazuje Wam więcej szczegółów), ale wyświetla wszelkie przejścia pomiędzy przewoźnikami, nie trzeba wpisywać na każdej stronie osobnego numeru, wystarczy ten pierwszy
Dzięki wielkie za tego linka!!!!
Na stronie, którą oni podają do sprawdzania przesyłka ciągle widnieje jako hong kong, na tej, którą podałaś okazuje się, że dzisiaj przesyłka jest już na poczcie 30km od mojego adresu, więc już niedługo!
zobaczymy co to będzie w środku
************************* ************************* *
A takie tam moje pomysły na ładny dom
http://speckled-fawn.blogspot.com/
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33562589
************************* ************************* *Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
fibi87 koniecznie przeslij zdjęcia dla porównania z rzeczywistościa a ich zdjęciamiKomentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Komuś szła paczka przez netherlands post? Bo ja nie mogę sprawdzić statusu wysyłki a ponoć została wysłana 20.12
Tracking number: RS108426790NLKomentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej
Zastanawiam się nad zakupem tej sukienki : http://www.sheinside.com/Blue-Long-S...-cat-1727.html Może któraś z Was ją posiada? Jak z jakością?
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
izaw94 pododawaj zdjęcia
mojej siostrze przyszedł sweter z metką stradivariusa a płaszczyk ze skórzanymi rękawami z metką L.O.G.G (często w h&m jest to na metce) aż mi szczęka opadła
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

62->61->60->59->58->57



Komentarz