Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Giana
    Raczkowanie
    • 2008-06
    • 80

    #211
    Dot.: Sheinside

    Na stronie sheinside nawet nie warto sprawdzać poprzez TRACK gdzie wasza paczka jest. Tam bedzie ciagle pisało ten nanjing. Tam nizej na czerwono macie link do strony i swoj numer i tam namierzacie paczkę. Ja mam od ponad miesiąca ten nanjing na stronie sheinside. Zresztą czekam na paczkę juz 6 tygodni :/

    Komentarz

    • 260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
      Konto usunite
      • 2010-07
      • 1077

      #212
      Dot.: Sheinside

      U mnie nawet tego linka nie ma, jedynie informacja o nim.

      Komentarz

      • radiatelove
        Przyczajenie
        • 2013-05
        • 29

        #213
        Dot.: Sheinside

        Pierwotnie opublikowany przez Giana
        Na stronie sheinside nawet nie warto sprawdzać poprzez TRACK gdzie wasza paczka jest. Tam bedzie ciagle pisało ten nanjing. Tam nizej na czerwono macie link do strony i swoj numer i tam namierzacie paczkę. Ja mam od ponad miesiąca ten nanjing na stronie sheinside. Zresztą czekam na paczkę juz 6 tygodni :/

        Rzeczywiście jest! Super, wczoraj była w Holandii dziś już w Niemczech - czyli jednak trafi do mnie przed 25 stycznia Wziełam przezysłke ekspresową tą za 7 dolarów i jak widać to sie opłaca, lepiej zapłcic tyle i meic szybko swoje rzeczy (w poniedziałek zamówiłam a przeciez minelo dopiero 4 dni) niz brac tą darmową i martwić sie i stresować kiedy dojdą

        Komentarz

        • regenbegen
          Przyczajenie
          • 2008-08
          • 1

          #214
          Dot.: Sheinside

          Pierwotnie opublikowany przez wlochata
          czy ktoś miał nr trackingowy rozpoczynający się na RS a kończący na NL?
          Też mam taki numer, od 31 grudnia status zamówienia 'wysłany z nanjing' i nie mam nawet linku pod tym

          Komentarz

          • 260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
            Konto usunite
            • 2010-07
            • 1077

            #215
            Dot.: Sheinside

            Pierwotnie opublikowany przez regenbegen
            Też mam taki numer, od 31 grudnia status zamówienia 'wysłany z nanjing' i nie mam nawet linku pod tym
            Właśnie u mnie to samo, przy przesyłce standardowej. Ale po zapoznaniu się z opiniami stresować zamierzam się dopiero jeśli po miesiącu nie dojdzie

            Komentarz

            • aboee
              Przyczajenie
              • 2012-05
              • 29

              #216
              Dot.: Sheinside

              hej dziewczyny
              któraś z was podawała tę stronę jako najlepszą przy wyszukiwaniu paczek http://www.trackitonline.ru/
              skąd wiecie jaką pocztę tam wpisać?

              Komentarz

              • kukimi
                Rozeznanie
                • 2011-09
                • 650

                #217
                Dot.: Sheinside

                Moja została wysłana ze Sweden post 3 grudnia i nadal jej nie ma. Miała któraś z Was status "local mail traking" tak długo?




                2013-12-25 19:55, Local mail tracking

                2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

                2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub

                2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin

                2013-12-03 05:00, Order dispatched
                szukam wishlista

                Komentarz

                • radiatelove
                  Przyczajenie
                  • 2013-05
                  • 29

                  #218
                  Dot.: Sheinside

                  Na sheinside takie długie dochodzenie przesyłek to normalne jeśli wybrałyście standardową przesyłkę.. Paczka ma iśc do 28 dni roboczych a nie normalnych więc to nic dziwnego ze niektóre z was czekają po 2 miesiące..

                  Komentarz

                  • Giana
                    Raczkowanie
                    • 2008-06
                    • 80

                    #219
                    Dot.: Sheinside

                    Kukimi mam taką samą sytuację. Z tym ze local mail tracking mam od 27.12 wiec powinna dawno byc wyszukana na polskiej stronie, ale jej nie ma nadal:/

                    Komentarz

                    • wlochata
                      Raczkowanie
                      • 2011-02
                      • 122

                      #220
                      Dot.: Sheinside

                      Pierwotnie opublikowany przez kukimi
                      Moja została wysłana ze Sweden post 3 grudnia i nadal jej nie ma. Miała któraś z Was status "local mail traking" tak długo?




                      2013-12-25 19:55, Local mail tracking

                      2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

                      2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub

                      2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin

                      2013-12-03 05:00, Order dispatched
                      Ja miałam ale zazwyczaj po tygodniu od pojawienia się tej inf pokazywało się już w trackingu PL

                      Komentarz

                      • 201607111632
                        Konto usunite
                        • 2008-07
                        • 9234

                        #221
                        Dot.: Sheinside

                        Pierwotnie opublikowany przez madzia0007
                        Ta druga bluzka chodzi po ebayu za 9$ z opcja free shipping.
                        A na Aliexpres jeszcze taniej


                        Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz

                        • aboee
                          Przyczajenie
                          • 2012-05
                          • 29

                          #222
                          Dot.: Sheinside

                          Pierwotnie opublikowany przez amelsss
                          A na Aliexpres jeszcze taniej


                          Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
                          trudno, czasu już nie cofnę, mam nauczkę, żeby przed zakupem wszystko wcześniej wpisać w google

                          moje właśnie wysłano z nanjing, nie mogę powstrzymać się przed sprawdzaniem jak tam idzie moja przesyłka, ale dla własnego zdrowia chyba lepiej sobie to odpuścić :P

                          Komentarz

                          • Karolajna696969
                            Przyczajenie
                            • 2012-05
                            • 3

                            #223
                            Dot.: Sheinside

                            cześć dziewczyny , ja również czekam na tą nieszczęsną paczkę z NANJING , wysłaną 05,01,14 , oczywiście linku do śledzenia nie ma , próbowałam namierzyć tą przesyłkę ale bez skutku także zostaje nam tylko cierpliwie czekać;<
                            Ostatnio edytowane przez Karolajna696969; 2014-01-14, 08:47.

                            Komentarz

                            • Sylw1987
                              Raczkowanie
                              • 2011-12
                              • 164

                              #224
                              Dot.: Sheinside

                              Dziewczyny próbowałyście pisać do Sheinside, żeby powiedzieli Wam gdzie jest przesyłka? Albo oni sami ją zlokalizują, albo podadzą Wam alternatywny numer do śledzenia paczek przez inna stronę, gdzie informacje są częściej aktualizowane
                              tutaj też mnie znajdziecie: https://www.instagram.com/sylwia_maria/

                              Komentarz

                              • Karolajna696969
                                Przyczajenie
                                • 2012-05
                                • 3

                                #225
                                Dot.: Sheinside

                                no nareszcie! namierzyłam przesyłkę i na tą chwilę znajduje się w Amsterdamie , czyli już niedługo będzie w Polsce jeżeli , któraś z was potrzebuje mogę podzielić się linkiem z którego korzystałam ;>

                                Komentarz

                                • kukimi
                                  Rozeznanie
                                  • 2011-09
                                  • 650

                                  #226
                                  Dot.: Sheinside

                                  Pierwotnie opublikowany przez Karolajna696969
                                  no nareszcie! namierzyłam przesyłkę i na tą chwilę znajduje się w Amsterdamie , czyli już niedługo będzie w Polsce jeżeli , któraś z was potrzebuje mogę podzielić się linkiem z którego korzystałam ;>
                                  No pokaż linka
                                  szukam wishlista

                                  Komentarz

                                  • Karolajna696969
                                    Przyczajenie
                                    • 2012-05
                                    • 3

                                    #227
                                    Dot.: Sheinside


                                    mi się wyświetliło : Parcel No.RS108485577NL Delivery Information in Poland

                                    Także , zobaczyłam na poczcie polskiej , że wczoraj jest w amsterdamie , nad ranem była już w warszawie i jutro prawdopodobnie będzie do odebrania , bo już jest po tych całych "procesach"

                                    Komentarz

                                    • 260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
                                      Konto usunite
                                      • 2010-07
                                      • 1077

                                      #228
                                      Dot.: Sheinside

                                      Moja paczka właśnie przybyła - po 16 dniach od zamówienia i 11 od wysłania, przesyłka standardowa. Rozmiar na szczęście pasuje. Obawiam się, że zachęci mnie to do dalszych zakupów

                                      Komentarz

                                      • magdis
                                        Zadomowienie
                                        • 2009-12
                                        • 1312

                                        #229
                                        Dot.: Sheinside

                                        Moja paczka też już u mnie Wysłana 9.stycznia, więc jestem mega zaskoczona szybkością, myślałam, że w Romwe szybko wysyłają... Ale powiem Wam, że na paczkę od Choies czekam już od 18.grudnia i ani widu ani słychu...
                                        A co do jakości to jestem średnio zadowolona... No i faktycznie wymiary średnio się zgadzają, raczej trzeba ciemno zamawiać L lub XL:P

                                        Komentarz

                                        • berfirsh
                                          Przyczajenie
                                          • 2012-11
                                          • 13

                                          #230
                                          Dot.: Sheinside

                                          Hej ^^
                                          Kupiłam tam sukienkę ( http://www.sheinside.com/Blue-Sleeve...-cat-1727.html ). Jestem mega zadowolona,fajny materiał, koraliki dokładnie przyszyte (chociaż nie byłam pewna czy one tam są, myślałam że to złota nitka, ale MEGA mnie ucieszyły te koraliki )
                                          Płaciłam przez Paypal, wszystko było ok. Przesyłka mi doszła w 10 dni roboczych, bez uszkodzeń, bez cła, wszystko cacy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta ich beznadziejna aktualizacja ( a raczej brak) śledzenia paczki. Już jestem po jej przymierzeniu, a wg ich strony jeszcze jest w Njin-coś Dlatego śledziłam ją przez 17track.net, aczkolwiek póki nie dojechała do Europy, nie było jej w rejestrze a potem z Holandii do Warszawy 1 dzień, następnego była już u mnie. Noo i świetny miałam z nimi kontakt. Ogólnie- polecam!

                                          Komentarz

                                          • kukimi
                                            Rozeznanie
                                            • 2011-09
                                            • 650

                                            #231
                                            Dot.: Sheinside

                                            U mnie wreszcie ruszyło

                                            RE642528038SE
                                            Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 22:35:14
                                            2014-01-17 20:24, Item arrived, WER Warszawa
                                            Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 19:00:45
                                            2013-12-25 19:55, Local mail tracking
                                            2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
                                            2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
                                            2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
                                            2013-12-03 05:00, Order dispatched
                                            ========================= =============
                                            Power by www.17track.net
                                            szukam wishlista

                                            Komentarz

                                            • maagdaa1
                                              Przyczajenie
                                              • 2010-02
                                              • 6

                                              #232
                                              Dot.: Sheinside

                                              Pierwotnie opublikowany przez kukimi
                                              U mnie wreszcie ruszyło

                                              RE642528038SE
                                              Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 22:35:14
                                              2014-01-17 20:24, Item arrived, WER Warszawa
                                              Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 19:00:45
                                              2013-12-25 19:55, Local mail tracking
                                              2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
                                              2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
                                              2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
                                              2013-12-03 05:00, Order dispatched
                                              ========================= =============
                                              Power by www.17track.net



                                              No nareszcie! U mnie też ! ;-)

                                              Komentarz

                                              • compaqcompaq
                                                Przyczajenie
                                                • 2012-06
                                                • 20

                                                #233
                                                Dot.: Sheinside

                                                Hej dziewczyny
                                                Wczoraj pierwszy raz zrobilam zakupy na stronce Sheinside i mam troche obawy czytajac Wasze ywpowiedzi ponieważ zamówiłam troche rzeczy za niemałą sumkę a mianowicie:

                                                parka http://www.sheinside.com/Green-Fur-H...-cat-1735.html

                                                2bluzy http://www.sheinside.com/Grey-Long-S...-cat-1773.html

                                                bluze http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1773.html

                                                bluze http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1773.html

                                                czy któras z Was miala juz te rzeczy? jakiej sa jakosci?

                                                I dzisiaj status 3 bluz z PAID zmienił się na PROCESSING, ale przy parce i jednej bluzie jest nadal PAID.

                                                Poz zakupie nie dostalam zadnego maila odnosnie potwierdzenia zamówienia czy zapłaty stad moje zmartwienie.
                                                Co o tym sadzicie?

                                                Komentarz

                                                • magdis
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2009-12
                                                  • 1312

                                                  #234
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Mam tą szarą bluzę Rainbows sweetly, w sumie jest fajna, poza tą koronką z tyłu, zamówiłam M, bo wymiary wydały mi się ogromne, a w sumie rękawy ma trochę przykrótkie, a poza tym jest taka w sam raz, nie strasznie oversize'owa jak myślałam

                                                  Komentarz

                                                  • radiatelove
                                                    Przyczajenie
                                                    • 2013-05
                                                    • 29

                                                    #235
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    Dawno nie było mnie w tym wątku :3
                                                    Moja przesyłka doszła cała i szybko. Zamówiona 3 stycznia, wysłana 6 i 14 stycznia juz mierzyłam sukienke Jest śliczna, dokładnie taka jak na zdjęciu choć troche krótka co mnie troche zasmuciło ale dałam do krawcowej ma wszyc mi pod spód jeszcze jedną warstwę falbanki i bedzie ok, przynajmniej powinna Także nie martwcie sie, wasze przesyłki też dojdą. Prawdą jest ze wzięłam płatną express shipping ale i tak jestem zaskoczona szybkościa

                                                    Komentarz

                                                    • compaqcompaq
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2012-06
                                                      • 20

                                                      #236
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      czekam z niecierpliwością na wiadomość o wysyłce ponieważ parke potrzebuje na początek marca, mam nadzieje ze dojdzie do tego czasu. z tego co widze na zdjeciach i opiniach innych to parka jest dobrej jakosci, nawet bardzo dobrej, ciekawe co z bluzami

                                                      Komentarz

                                                      • radiatelove
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2013-05
                                                        • 29

                                                        #237
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        Pierwotnie opublikowany przez compaqcompaq
                                                        czekam z niecierpliwością na wiadomość o wysyłce ponieważ parke potrzebuje na początek marca, mam nadzieje ze dojdzie do tego czasu. z tego co widze na zdjeciach i opiniach innych to parka jest dobrej jakosci, nawet bardzo dobrej, ciekawe co z bluzami
                                                        Moja siostra ma tą parke i jest swietna

                                                        Komentarz

                                                        • aboee
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2012-05
                                                          • 29

                                                          #238
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          radiatelove, jaką sukienke kupiłaś? zrobisz zdjęcie? : D


                                                          jeszcze na temat ciuchów z innych sklepów na sheinside:

                                                          przeglądam właśnie romwe i jest baaardzo dużo tych samych ubrań. różnica cenowa ogromna, np.
                                                          http://www.sheinside.com/Blue-Oversi...-cat-1735.html ta kurtka na romwe kosztuje 320 zł :O
                                                          Ostatnio edytowane przez aboee; 2014-01-19, 20:11.

                                                          Komentarz

                                                          • radiatelove
                                                            Przyczajenie
                                                            • 2013-05
                                                            • 29

                                                            #239
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Pierwotnie opublikowany przez aboee
                                                            radiatelove, jaką sukienke kupiłaś? zrobisz zdjęcie? : D
                                                            http://www.sheinside.com/Black-Sleev...-cat-1727.html - tą zamówiłam a na mnie wygląda tak: http://instagram.com/p/jKDdkoQ7Xb/

                                                            Komentarz

                                                            • elizka1987
                                                              Zakorzenienie
                                                              • 2009-01
                                                              • 9809

                                                              #240
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              Dziewczyny zamawiałam może, któraś z was tą bluzę z Bambi: http://www.sheinside.com/Black-Deer-...-cat-1773.html chciałabym zamówić S, ale nie wiem czy nie będzie na mnie za duża/ przytłaczająca. Jak wypada jej rozmiarówka?
                                                              Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
                                                              wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...