Na stronie sheinside nawet nie warto sprawdzać poprzez TRACK gdzie wasza paczka jest. Tam bedzie ciagle pisało ten nanjing. Tam nizej na czerwono macie link do strony i swoj numer i tam namierzacie paczkę. Ja mam od ponad miesiąca ten nanjing na stronie sheinside. Zresztą czekam na paczkę juz 6 tygodni :/
Sheinside
-
Dot.: Sheinside
Na stronie sheinside nawet nie warto sprawdzać poprzez TRACK gdzie wasza paczka jest. Tam bedzie ciagle pisało ten nanjing. Tam nizej na czerwono macie link do strony i swoj numer i tam namierzacie paczkę. Ja mam od ponad miesiąca ten nanjing na stronie sheinside. Zresztą czekam na paczkę juz 6 tygodni :/ -
-
-
Dot.: Sheinside
Na stronie sheinside nawet nie warto sprawdzać poprzez TRACK gdzie wasza paczka jest. Tam bedzie ciagle pisało ten nanjing. Tam nizej na czerwono macie link do strony i swoj numer i tam namierzacie paczkę. Ja mam od ponad miesiąca ten nanjing na stronie sheinside. Zresztą czekam na paczkę juz 6 tygodni :/
Rzeczywiście jest! Super, wczoraj była w Holandii dziś już w Niemczech - czyli jednak trafi do mnie przed 25 stycznia
Wziełam przezysłke ekspresową tą za 7 dolarów i jak widać to sie opłaca, lepiej zapłcic tyle i meic szybko swoje rzeczy (w poniedziałek zamówiłam a przeciez minelo dopiero 4 dni) niz brac tą darmową i martwić sie i stresować kiedy dojdą
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Właśnie u mnie to samo, przy przesyłce standardowej. Ale po zapoznaniu się z opiniami stresować zamierzam się dopiero jeśli po miesiącu nie dojdzie
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
hej dziewczyny
któraś z was podawała tę stronę jako najlepszą przy wyszukiwaniu paczek http://www.trackitonline.ru/
skąd wiecie jaką pocztę tam wpisać?Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja została wysłana ze Sweden post 3 grudnia i nadal jej nie ma. Miała któraś z Was status "local mail traking" tak długo?
2013-12-25 19:55, Local mail tracking
2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
2013-12-03 05:00, Order dispatchedKomentarz
-
Dot.: Sheinside
Na sheinside takie długie dochodzenie przesyłek to normalne jeśli wybrałyście standardową przesyłkę.. Paczka ma iśc do 28 dni roboczych a nie normalnych więc to nic dziwnego ze niektóre z was czekają po 2 miesiące..Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Kukimi mam taką samą sytuację. Z tym ze local mail tracking mam od 27.12 wiec powinna dawno byc wyszukana na polskiej stronie, ale jej nie ma nadal:/Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Ja miałam ale zazwyczaj po tygodniu od pojawienia się tej inf pokazywało się już w trackingu PLMoja została wysłana ze Sweden post 3 grudnia i nadal jej nie ma. Miała któraś z Was status "local mail traking" tak długo?
2013-12-25 19:55, Local mail tracking
2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
2013-12-03 05:00, Order dispatchedKomentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
trudno, czasu już nie cofnę, mam nauczkę, żeby przed zakupem wszystko wcześniej wpisać w google
moje właśnie wysłano z nanjing, nie mogę powstrzymać się przed sprawdzaniem jak tam idzie moja przesyłka, ale dla własnego zdrowia chyba lepiej sobie to odpuścić :PKomentarz
-
Dot.: Sheinside
cześć dziewczyny , ja również czekam na tą nieszczęsną paczkę z NANJING , wysłaną 05,01,14 , oczywiście linku do śledzenia nie ma , próbowałam namierzyć tą przesyłkę ale bez skutku także zostaje nam tylko cierpliwie czekać;<Ostatnio edytowane przez Karolajna696969; 2014-01-14, 08:47.Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Dziewczyny próbowałyście pisać do Sheinside, żeby powiedzieli Wam gdzie jest przesyłka? Albo oni sami ją zlokalizują, albo podadzą Wam alternatywny numer do śledzenia paczek przez inna stronę, gdzie informacje są częściej aktualizowane
tutaj też mnie znajdziecie: https://www.instagram.com/sylwia_maria/Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
no nareszcie! namierzyłam przesyłkę i na tą chwilę znajduje się w Amsterdamie , czyli już niedługo będzie w Polsce
jeżeli , któraś z was potrzebuje mogę podzielić się linkiem z którego korzystałam ;>
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
mi się wyświetliło : Parcel No.RS108485577NL Delivery Information in Poland
Także , zobaczyłam na poczcie polskiej , że wczoraj jest w amsterdamie , nad ranem była już w warszawie i jutro prawdopodobnie będzie do odebrania , bo już jest po tych całych "procesach"

Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Moja paczka właśnie przybyła - po 16 dniach od zamówienia i 11 od wysłania, przesyłka standardowa. Rozmiar na szczęście pasuje. Obawiam się, że zachęci mnie to do dalszych zakupów
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Moja paczka też już u mnie
Wysłana 9.stycznia, więc jestem mega zaskoczona szybkością, myślałam, że w Romwe szybko wysyłają... Ale powiem Wam, że na paczkę od Choies czekam już od 18.grudnia i ani widu ani słychu...
A co do jakości to jestem średnio zadowolona... No i faktycznie wymiary średnio się zgadzają, raczej trzeba ciemno zamawiać L lub XL:PKomentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej ^^
Kupiłam tam sukienkę ( http://www.sheinside.com/Blue-Sleeve...-cat-1727.html ). Jestem mega zadowolona,fajny materiał, koraliki dokładnie przyszyte (chociaż nie byłam pewna czy one tam są, myślałam że to złota nitka, ale MEGA mnie ucieszyły te koraliki
)
Płaciłam przez Paypal, wszystko było ok. Przesyłka mi doszła w 10 dni roboczych, bez uszkodzeń, bez cła, wszystko cacy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta ich beznadziejna aktualizacja ( a raczej brak) śledzenia paczki. Już jestem po jej przymierzeniu, a wg ich strony jeszcze jest w Njin-coś
Dlatego śledziłam ją przez 17track.net, aczkolwiek póki nie dojechała do Europy, nie było jej w rejestrze
a potem z Holandii do Warszawy 1 dzień, następnego była już u mnie. Noo i świetny miałam z nimi kontakt. Ogólnie- polecam!
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
U mnie wreszcie ruszyło
RE642528038SE
Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 22:35:14
2014-01-17 20:24, Item arrived, WER Warszawa
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 19:00:45
2013-12-25 19:55, Local mail tracking
2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
2013-12-03 05:00, Order dispatched
========================= =============
Power by www.17track.netKomentarz
-
Dot.: Sheinside
U mnie wreszcie ruszyło
RE642528038SE
Destination Country - Poland:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 22:35:14
2014-01-17 20:24, Item arrived, WER Warszawa
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/01/17 19:00:45
2013-12-25 19:55, Local mail tracking
2013-12-06 08:09, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2013-12-06 08:09, Order departed from sorting hub
2013-12-04 06:42, Order departed on flight from origin
2013-12-03 05:00, Order dispatched
========================= =============
Power by www.17track.net
No nareszcie! U mnie też ! ;-)Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Hej dziewczyny
Wczoraj pierwszy raz zrobilam zakupy na stronce Sheinside i mam troche obawy czytajac Wasze ywpowiedzi ponieważ zamówiłam troche rzeczy za niemałą sumkę a mianowicie:
parka http://www.sheinside.com/Green-Fur-H...-cat-1735.html
2bluzy http://www.sheinside.com/Grey-Long-S...-cat-1773.html
bluze http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1773.html
bluze http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1773.html
czy któras z Was miala juz te rzeczy? jakiej sa jakosci?
I dzisiaj status 3 bluz z PAID zmienił się na PROCESSING, ale przy parce i jednej bluzie jest nadal PAID.
Poz zakupie nie dostalam zadnego maila odnosnie potwierdzenia zamówienia czy zapłaty stad moje zmartwienie.
Co o tym sadzicie?Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Mam tą szarą bluzę Rainbows sweetly, w sumie jest fajna, poza tą koronką z tyłu, zamówiłam M, bo wymiary wydały mi się ogromne, a w sumie rękawy ma trochę przykrótkie, a poza tym jest taka w sam raz, nie strasznie oversize'owa jak myślałam
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
Dawno nie było mnie w tym wątku :3
Moja przesyłka doszła cała i szybko. Zamówiona 3 stycznia, wysłana 6 i 14 stycznia juz mierzyłam sukienke
Jest śliczna, dokładnie taka jak na zdjęciu choć troche krótka co mnie troche zasmuciło ale dałam do krawcowej ma wszyc mi pod spód jeszcze jedną warstwę falbanki i bedzie ok, przynajmniej powinna
Także nie martwcie sie, wasze przesyłki też dojdą. Prawdą jest ze wzięłam płatną express shipping ale i tak jestem zaskoczona szybkościa
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
czekam z niecierpliwością na wiadomość o wysyłce ponieważ parke potrzebuje na początek marca, mam nadzieje ze dojdzie do tego czasu. z tego co widze na zdjeciach i opiniach innych to parka jest dobrej jakosci, nawet bardzo dobrej, ciekawe co z bluzamiKomentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Moja siostra ma tą parke i jest swietna
Komentarz
-
Dot.: Sheinside
radiatelove, jaką sukienke kupiłaś? zrobisz zdjęcie? : D
jeszcze na temat ciuchów z innych sklepów na sheinside:
przeglądam właśnie romwe i jest baaardzo dużo tych samych ubrań. różnica cenowa ogromna, np.
http://www.sheinside.com/Blue-Oversi...-cat-1735.html ta kurtka na romwe kosztuje 320 zł :OOstatnio edytowane przez aboee; 2014-01-19, 20:11.Komentarz
-
Dot.: Sheinside
http://www.sheinside.com/Black-Sleev...-cat-1727.html - tą zamówiłam
a na mnie wygląda tak: http://instagram.com/p/jKDdkoQ7Xb/
Komentarz
-
-
Dot.: Sheinside
Dziewczyny zamawiałam może, któraś z was tą bluzę z Bambi: http://www.sheinside.com/Black-Deer-...-cat-1773.html chciałabym zamówić S, ale nie wiem czy nie będzie na mnie za duża/ przytłaczająca. Jak wypada jej rozmiarówka?Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Komentarz