Sheinside

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ladyasia
    Raczkowanie
    • 2013-02
    • 341

    #91
    Dot.: Sheinside

    cześć dziewczyny,

    przyglądam się już od jakiegoś czasu Waszym wiadomościom tutaj i mam jedną wielką radę - zamawiając z tego sklepu trzeba się przygotować, że przesyłka może zająć wieki, nie ma na to logiki, ani sposobu. Nie ma co też patrzeć na te ich numery, ani statusy.

    Podam przykład z ostatnich dni:

    zamówiłam ostatnio kilka rzeczy, osobno i tak:
    - kurtka skórzana została wysłana 22.10. doszła 12.11 -> 21 dni szła
    - sweter wysłany 4.11. doszedł 11.11 -> 7 dni

    za to zamówiłam też marynarkę która została wysłana 25.10. i ani widu ani słychu

    Co do ich statusów, numerów itp - według nich moja kurtka jest w Szanghaju, a już ją mam od 2 dni... Mam też kilka rzeczy które zamawiałam miesiące temu, a według ich stron nie powinnam ich jeszcze dostać. To jest według mnie jeden wielki pic te numery przesyłek Jeszcze nigdy nie przydały mi się - nigdy ich nie można znaleźć, albo źle pokazują. A jak raz poprosiłam na czacie o pomoc, to mi powiedzieli że mam sprawdzić ponownie za trzy dni, co oczywiście nic nie dało

    Więc tylko spokojnie, tak jest i trzeba to zaakceptować, albo iść do galerii kupować

    Komentarz

    • wlochata
      Raczkowanie
      • 2011-02
      • 122

      #92
      Dot.: Sheinside

      Pierwotnie opublikowany przez sweetANGELtears
      up: Niestety nie wyświetla mi się Twój płaszczyk :/ Ahaaa, no tak, VIEV klikałam, ale Status->TRACK już nie, a tam jest zaznaczone "wysłano". Co nie zmienia faktu, że dali mi jako tracking number YCA+3cyfry, a to jest chyba raczej numer zamówienia w nich w sklepie? Zamawiam często z ebay i jeśli dostaje numer przesyłki to ma on 13 symboli i zaczynał się na RR...
      Ten nr RR pojawia się dopiero po jakiś 2 dniach od wysyłki na początku tak jak mówisz jest tylko nr zamówienia



      Pierwotnie opublikowany przez ladyasia
      cześć dziewczyny,

      przyglądam się już od jakiegoś czasu Waszym wiadomościom tutaj i mam jedną wielką radę - zamawiając z tego sklepu trzeba się przygotować, że przesyłka może zająć wieki, nie ma na to logiki, ani sposobu. Nie ma co też patrzeć na te ich numery, ani statusy.

      Podam przykład z ostatnich dni:

      zamówiłam ostatnio kilka rzeczy, osobno i tak:
      - kurtka skórzana została wysłana 22.10. doszła 12.11 -> 21 dni szła
      - sweter wysłany 4.11. doszedł 11.11 -> 7 dni

      za to zamówiłam też marynarkę która została wysłana 25.10. i ani widu ani słychu

      Co do ich statusów, numerów itp - według nich moja kurtka jest w Szanghaju, a już ją mam od 2 dni... Mam też kilka rzeczy które zamawiałam miesiące temu, a według ich stron nie powinnam ich jeszcze dostać. To jest według mnie jeden wielki pic te numery przesyłek Jeszcze nigdy nie przydały mi się - nigdy ich nie można znaleźć, albo źle pokazują. A jak raz poprosiłam na czacie o pomoc, to mi powiedzieli że mam sprawdzić ponownie za trzy dni, co oczywiście nic nie dało

      Więc tylko spokojnie, tak jest i trzeba to zaakceptować, albo iść do galerii kupować
      A ja ci powiem, że zamawiałam już 3 paczki (szał zakupów ) i tracking number zawsze pokazywał mi gdzie faktycznie paczki się znajdują może miałam szczęście ale tak jak mówisz trzeba się uzbroić w cierpliwość, już się tego nauczyłam, prędzej czy później i tak dojdzie

      Komentarz

      • Ofca w Wielkim Miescie
        Rozeznanie
        • 2010-08
        • 503

        #93
        Dot.: Sheinside

        Pierwotnie opublikowany przez darkdot
        14.10 złożyłam zamówienie, 20.10 dostałam maila, ze przesyłka została wysłana, dziś do mnie dotarła. Zamówiłam http://www.sheinside.com/White-Long-...-cat-1733.html jestem bardzo zadowolona.
        Zrobiłabyś jej zdjęcie? Właśnie kilka dni temu myślałąm o tej koszuli (że szkoda że jej nie kupiłam w Bershce) a tu widzę że jest i na zdjęciach tych dziewczyn na dole wygląda ładnie

        Komentarz

        • darkdot
          Zakorzenienie
          • 2007-05
          • 7265

          #94
          Dot.: Sheinside

          Pierwotnie opublikowany przez Ofca w Wielkim Miescie
          Zrobiłabyś jej zdjęcie? Właśnie kilka dni temu myślałąm o tej koszuli (że szkoda że jej nie kupiłam w Bershce) a tu widzę że jest i na zdjęciach tych dziewczyn na dole wygląda ładnie
          ok, postaram się zrobić dziś/jutro wrzucę
          Ostatnio edytowane przez darkdot; 2013-11-15, 16:25.

          Komentarz

          • izga88
            Zakorzenienie
            • 2013-04
            • 2205

            #95
            Dot.: Sheinside

            niestety nie pomogę:/
            ,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."

            Komentarz

            • kadi91
              Przyczajenie
              • 2009-10
              • 15

              #96
              Dot.: Sheinside

              Hej, ja zamówiłam 2 parki ( sheinside.com/Green-Fur-Hooded-Long-Sleeve-Zipper-Drawstring-Coat-p-102896-cat-1735.html i http://www.sheinside.com/Green-Fur-H...-cat-1735.html) oraz ten sweterek (http://www.sheinside.com/Black-Round...-cat-1773.html).

              Zapłaciłam kartą tylko że DEBETOWĄ, bo nie chciałam korzystać z Paypalu. Zamówienie robiłam 12.11 a piszę na ich stornie że 13.11 i cały czas widnieje napis "Paid", nie dostałam żadnego maila od nich po zamówienia, też tak miałyście? i ile się czeka na zmianę statusu i maila od nich?

              Niepokoje się bo każdy płaci że paypala, a ja zapłaciłam kartą debetową i nie wiem czy wszystko będzie w porządku.
              Ewelina

              Komentarz

              • gajane
                Przyczajenie
                • 2009-12
                • 4

                #97
                Dot.: Sheinside

                Hej, ja zamówiłam dwa swetry 31.10. Status na zapłacone zmienił mi się niemal od razu, ale nie wiem, gdzie aktualnie jest moja paczka.

                Najpierw, gdy sprawdzałam jej status na stronie to była w Chinach, potem ślad i słuch po niej zaginął. Domyślałam się, że pewnie trzeba będzie dłużej czekać, ale już chciałabym paczkę mieć przy sobie.

                Komentarz

                • misiaq
                  Raczkowanie
                  • 2008-02
                  • 188

                  #98
                  Dot.: Sheinside

                  Pierwotnie opublikowany przez _Kari_
                  Zastanawiałam się nad tym sweterkiem...ale z wymiarów to on dość krótki na plecach mi sie wydaje... 58cm? Jestem wysoka wiec całe nary na wierzchu by były...ale jestem ciekawa jaka bedzie prawda, wrzucisz fotki jak już go dostaniesz??
                  A i mam pyt. dziewczyny czy jak oni zmieniają status to dodają nr nadania przesyłki??
                  Sweterek doczłapał się do mnie ostatecznie 12.11.
                  Martwiłam się trochę po zobaczeniu komentarzy, że jest gryzący ... okazało się na szczęście, że wcale tragedii nie ma.

                  Mięciutki, cieplutki, wygląda bardzo fajnie. Na pewno Wart swojej ceny.

                  Co do rozmiaru. Noszę Skę i mam 1,72 wzrostu i szczerze obawiałam się, że będzie za bardzo oversize. I tu zdziwienie - sweterek leży naprawdę fajnie, lekko luźny krój, ale na pewno nie worek

                  Tył jest rzeczywiście dość krótki, kończy mi się przed linią spodni. Rękawki też mogły by być ciut dłuższe - mi sięgają nieco przed nadgarstek.

                  Podsumowując - polecam. Jednak wyższe dziewczyny mogą nie być do końca zadowolone.

                  Jak tylko dam radę to cyknę fotki na sobie
                  Załączone pliki
                  Godmod grotesque burlesque drag

                  Komentarz

                  • wlochata
                    Raczkowanie
                    • 2011-02
                    • 122

                    #99
                    Dot.: Sheinside

                    Pierwotnie opublikowany przez kadi91
                    Hej, ja zamówiłam 2 parki ( sheinside.com/Green-Fur-Hooded-Long-Sleeve-Zipper-Drawstring-Coat-p-102896-cat-1735.html i http://www.sheinside.com/Green-Fur-H...-cat-1735.html) oraz ten sweterek (http://www.sheinside.com/Black-Round...-cat-1773.html).

                    Zapłaciłam kartą tylko że DEBETOWĄ, bo nie chciałam korzystać z Paypalu. Zamówienie robiłam 12.11 a piszę na ich stornie że 13.11 i cały czas widnieje napis "Paid", nie dostałam żadnego maila od nich po zamówienia, też tak miałyście? i ile się czeka na zmianę statusu i maila od nich?

                    Niepokoje się bo każdy płaci że paypala, a ja zapłaciłam kartą debetową i nie wiem czy wszystko będzie w porządku.
                    Status paid będzie ci widniał cały czas, jak wejdziesz w action-> view to tam będzie processing czyli przygotowują paczkę, mają na wysłanie 7 dni roboczych. Dopiero potem zmienia się status na track i można śledzić przesyłkę. Ja też jak składam zamówienie to są różne daty, może zależy to od strefy czasowej (są 7godzin do przodu) albo od tego kiedy zaksięgują u siebie wpłatę. Trochę dziwne, że nie dostałaś e-mail, ja dostaję zawsze Sprawdź spam.

                    Komentarz

                    • kadi91
                      Przyczajenie
                      • 2009-10
                      • 15

                      #100
                      Dot.: Sheinside

                      Niestety w spamie też nic nie ma mam nadzieję że wszystko będzie ok
                      Ewelina

                      Komentarz

                      • pikovana
                        Raczkowanie
                        • 2013-11
                        • 42

                        #101
                        Dot.: Sheinside

                        Dziewczyny, które są zaznajomione ze stroną- mam pytanie Chciałam kupić 2 płaszczyki, ale są już wyprzedane. Czy możliwe jest, że jeszcze będą na sprzedaż? Robią dostawy wyprzedanych rzeczy?

                        Komentarz

                        • Karolciavp
                          Raczkowanie
                          • 2005-08
                          • 439

                          #102
                          Dot.: Sheinside

                          Dziewczyny! Nareszcie dziś doszła do mnie wyczekiwaną paczka z koszulą. Jestem miło zaskoczona. Spodziewałam sie najgorszego po przeczytaniu niektórych postów a to ze rozmiar zaniżony a to ze kiepska jakość...
                          Koszula dokładnie jak na zdjciach. Rozmiarówka dobra. (korzystałam z ich tabelki rozmiarów na stronie).
                          Polecam. Jeśli oczywiście komuś nie zależy na czasie. Koniec końców na pewno dojdzie :P
                          A i dodam ze teacking pack działał bez zarzutu.
                          zapuszczam włoski rośnijcie

                          Komentarz

                          • wlochata
                            Raczkowanie
                            • 2011-02
                            • 122

                            #103
                            Dot.: Sheinside

                            Pierwotnie opublikowany przez pikovana
                            Dziewczyny, które są zaznajomione ze stroną- mam pytanie Chciałam kupić 2 płaszczyki, ale są już wyprzedane. Czy możliwe jest, że jeszcze będą na sprzedaż? Robią dostawy wyprzedanych rzeczy?

                            Powiem ci, że miałam sukienkę na wishliście i pojawiło się un stock a kilka dni potem in stock i jest do dziś ale są takie rzeczy które się skończyły i nie dodali ich z powrotem Pewnie zależy od tego czy jest na daną rzecz popyt poczekaj jeszcze trochę, a jak cały czas będzie sold out to niestety nie ma na co liczyć (chyba)

                            Komentarz

                            • pikovana
                              Raczkowanie
                              • 2013-11
                              • 42

                              #104
                              Dot.: Sheinside

                              Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                              Powiem ci, że miałam sukienkę na wishliście i pojawiło się un stock a kilka dni potem in stock i jest do dziś ale są takie rzeczy które się skończyły i nie dodali ich z powrotem Pewnie zależy od tego czy jest na daną rzecz popyt poczekaj jeszcze trochę, a jak cały czas będzie sold out to niestety nie ma na co liczyć (chyba)
                              Czyli jest nadzieja! Dzięki

                              Komentarz

                              • Jupisia
                                Przyczajenie
                                • 2009-12
                                • 23

                                #105
                                Dot.: Sheinside

                                Cześć dziewczyny,
                                wczoraj otrzymałam zamówiony 1,5 miesiąca temu słynny płaszczyk ze skórzanymi rękawami a'la ZARA. Czekał na mnie w skrzynce na listy co mnie początkowo przeraziło, ale po rozpakowaniu okazało się, że wygląda naprawdę fajnie. Nie odbiega niczym od zdjęć, ale smuci mnie jedno - zapach! :-( Nie wiem jak to określić, podejrzewam, że to zapach eko-skóry na rękawach, jest bardzo intensywny, takiego sztucznego tworzywa. Czy miałyście podobne doświadczenia z ciuchami z tego sklepu, macie jakieś pomysły jak pozbyć się tego zapachu? Wietrzenie nic nie dało, zastanawiam się czy nie wyprać płaszcza w pralce, ustawić na delikatne pranie i podwójne płukanie. Bardzo proszę o radę

                                Komentarz

                                • _Kari_
                                  Zakorzenienie
                                  • 2010-10
                                  • 6514

                                  #106
                                  Dot.: Sheinside

                                  Pierwotnie opublikowany przez Jupisia
                                  Cześć dziewczyny,
                                  wczoraj otrzymałam zamówiony 1,5 miesiąca temu słynny płaszczyk ze skórzanymi rękawami a'la ZARA. Czekał na mnie w skrzynce na listy co mnie początkowo przeraziło, ale po rozpakowaniu okazało się, że wygląda naprawdę fajnie. Nie odbiega niczym od zdjęć, ale smuci mnie jedno - zapach! :-( Nie wiem jak to określić, podejrzewam, że to zapach eko-skóry na rękawach, jest bardzo intensywny, takiego sztucznego tworzywa. Czy miałyście podobne doświadczenia z ciuchami z tego sklepu, macie jakieś pomysły jak pozbyć się tego zapachu? Wietrzenie nic nie dało, zastanawiam się czy nie wyprać płaszcza w pralce, ustawić na delikatne pranie i podwójne płukanie. Bardzo proszę o radę
                                  Ja nigdy nie prałam w pracle niczego co ma ekoskórkę...i chyba bym się nie odwazyła na takie pranie ;/ zazwyczaj wietrzę "do bólu" kilka dni i nocyna balkonie powinno dać radę...

                                  Komentarz

                                  • darkdot
                                    Zakorzenienie
                                    • 2007-05
                                    • 7265

                                    #107
                                    Dot.: Sheinside

                                    Pierwotnie opublikowany przez Jupisia
                                    Cześć dziewczyny,
                                    wczoraj otrzymałam zamówiony 1,5 miesiąca temu słynny płaszczyk ze skórzanymi rękawami a'la ZARA. Czekał na mnie w skrzynce na listy co mnie początkowo przeraziło, ale po rozpakowaniu okazało się, że wygląda naprawdę fajnie. Nie odbiega niczym od zdjęć, ale smuci mnie jedno - zapach! :-( Nie wiem jak to określić, podejrzewam, że to zapach eko-skóry na rękawach, jest bardzo intensywny, takiego sztucznego tworzywa. Czy miałyście podobne doświadczenia z ciuchami z tego sklepu, macie jakieś pomysły jak pozbyć się tego zapachu? Wietrzenie nic nie dało, zastanawiam się czy nie wyprać płaszcza w pralce, ustawić na delikatne pranie i podwójne płukanie. Bardzo proszę o radę
                                    Ja spodnie z ekoskóry prałam normalnie w pralce, już kilka razy i nic z nimi się nie stało.

                                    Komentarz

                                    • sweetANGELtears
                                      Raczkowanie
                                      • 2008-07
                                      • 206

                                      #108
                                      Dot.: Sheinside

                                      Jupisia ja bym chyba właśnie "wietrzyła do bólu", szczególnie jeśli fajny :P
                                      Zamówiłaś ten czarny? http://www.sheinside.com/Black-Contr...-cat-1735.html

                                      Komentarz

                                      • Jupisia
                                        Przyczajenie
                                        • 2009-12
                                        • 23

                                        #109
                                        Dot.: Sheinside

                                        Dziewczyny płaszczyk już po praniu schnie na balkonie, kompletnie nic się z nim złego nie stało. A co najważniejsze teraz pachnie Lenorem Przed praniem sprawdziłam metki i było tam napisane, że można prać w 30 stopniach.
                                        Chodzi dokładnie o ten płaszczyk : http://www.sheinside.com/Black-Contr...-cat-1735.html

                                        Polecam, zamówiłam rozmiar L chociaż noszę S/M i jest idealny

                                        Komentarz

                                        • slomka
                                          in the dark of night
                                          • 2004-11
                                          • 8908

                                          #110
                                          Dot.: Sheinside

                                          Czaję się na dwie rzeczy ale przeraża mnie to czekanie Rozglądam się za tymi rzeczami gdzie indziej, właśnie przetrzepuję internet
                                          Insta: holistraw

                                          Komentarz

                                          • wlochata
                                            Raczkowanie
                                            • 2011-02
                                            • 122

                                            #111
                                            Dot.: Sheinside

                                            Dotarła dzisiaj do mnie marynarka/kurtka ze skórzanymi rękawami. To co zobaczyłam to tragedia. Z resztą zdjęcia mówią same za siebie ;/
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz

                                            • darkdot
                                              Zakorzenienie
                                              • 2007-05
                                              • 7265

                                              #112
                                              Dot.: Sheinside

                                              Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                              Dotarła dzisiaj do mnie marynarka/kurtka ze skórzanymi rękawami. To co zobaczyłam to tragedia. Z resztą zdjęcia mówią same za siebie ;/
                                              Porażka. Jak psu z gardła wyciągnięte. Gdyby nie pasowało rozmiarem zawsze może sprzedać na Allegro, ale tu nie ma takiej opcji... Kasa wywalona w błoto. :/

                                              Komentarz

                                              • Leniuuch
                                                Przyczajenie
                                                • 2008-08
                                                • 9

                                                #113
                                                Dot.: Sheinside

                                                Ja zamówiłam płaszcz i naszyjnik 1/11, 12stego/11 pokazało się, że paczka jest w GuangZhou, a 20/11 już paczka była[mieszkam w Anglii] ( nie było mnie w domu i paczka czekała na poczcie - zostawiono mi polecony...) A co do zamówienia to zamówiłam
                                                Płaszcz wygląda trochę inaczej...dobrze, że zamówiłam Lkę (noszę rozmiar M) ale i tak ciutkę przyciasny jest w dodatku wydawał mi się dłuzszy na zdjęciu...Ale ogólnie jestem zadowolona (kożuszek jest odpinany )

                                                Komentarz

                                                • Joanka1410
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2013-09
                                                  • 5

                                                  #114
                                                  Dot.: Sheinside

                                                  Faktycznie nieciekawie to wyglada ! Ja zamówiłam 3.10, paczka przyszła 12.11 to drugi raz kiedy cos zamówiłam z sheinside i jestem zadowolona zamówiłam teraz 3 swetry i są super ciepłe nowe niepozaciagane

                                                  Komentarz

                                                  • madzia0007
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2009-12
                                                    • 1734

                                                    #115
                                                    Dot.: Sheinside

                                                    Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                                    Dotarła dzisiaj do mnie marynarka/kurtka ze skórzanymi rękawami. To co zobaczyłam to tragedia. Z resztą zdjęcia mówią same za siebie ;/
                                                    Wyglada na mocno znoszona, zniszczona i brudna Ja bym im wyslala te zdjecia i zadala zwrotu pieniedzy bo wyslali ci jakas szmate. Ja ze swojego zamowienia bylam zadowolona i jeszcze za tydzien bede zamawiala sukienke. Ale wlasnie balabym sie zamawiac jakakolwiek kurtke czy marynarke bo wtedy marna jakosc widac od razu..

                                                    Komentarz

                                                    • ladyasia
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2013-02
                                                      • 341

                                                      #116
                                                      Dot.: Sheinside

                                                      Pierwotnie opublikowany przez wlochata
                                                      Dotarła dzisiaj do mnie marynarka/kurtka ze skórzanymi rękawami. To co zobaczyłam to tragedia. Z resztą zdjęcia mówią same za siebie ;/
                                                      o matko co to jest... te białe plamy na tej "skórze" to jakieś podrapane są, czy co? masakra!
                                                      ja jestem bardzo zadowolona z mojej kurtki ze sztucznej skóry, przyszła nieco wygnieciona, ale sama doszła do ładu na wieszaku. No ale najważniejsze - nie była zarysowana czy podrapana.

                                                      Komentarz

                                                      • Karolciavp
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2005-08
                                                        • 439

                                                        #117
                                                        Dot.: Sheinside

                                                        Pierwotnie opublikowany przez madzia0007
                                                        Wyglada na mocno znoszona, zniszczona i brudna Ja bym im wyslala te zdjecia i zadala zwrotu pieniedzy bo wyslali ci jakas szmate. Ja ze swojego zamowienia bylam zadowolona i jeszcze za tydzien bede zamawiala sukienke. Ale wlasnie balabym sie zamawiac jakakolwiek kurtke czy marynarke bo wtedy marna jakosc widac od razu..
                                                        Dokładnie. Ja bym właśnie tak zrobiła.
                                                        zapuszczam włoski rośnijcie

                                                        Komentarz

                                                        • wlochata
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2011-02
                                                          • 122

                                                          #118
                                                          Dot.: Sheinside

                                                          Pierwotnie opublikowany przez ladyasia
                                                          o matko co to jest... te białe plamy na tej "skórze" to jakieś podrapane są, czy co? masakra!
                                                          ja jestem bardzo zadowolona z mojej kurtki ze sztucznej skóry, przyszła nieco wygnieciona, ale sama doszła do ładu na wieszaku. No ale najważniejsze - nie była zarysowana czy podrapana.
                                                          Moim zdaniem, przy dogłębnym przyjrzeniu się to jest po prostu pleśń. To by tłumaczyło te dziury i niebieskawy nalot w niektórych miejscach na przodzie których na zdjęciu nie widać. I już wiem skąd ten smród po otworzeniu paczki nie śmierdziało typowo chińskim ciuchem tylko starą piwnicą

                                                          Komentarz

                                                          • NinaSimone
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2010-12
                                                            • 8877

                                                            #119
                                                            Dot.: Sheinside

                                                            Czesc dziewczyny chce zamowic ta parke http://www.sheinside.com/Khaki-Hoode...-cat-1735.html niestety jest one size.. i przeraza mnie, ze w biuscie ma 110cm .. cala reszta wymiarow jest ok .. Moze ktos ja ma?

                                                            Placac przelewem musze wybrac walute od razu i mam wybrac $ czy Zl?

                                                            Komentarz

                                                            • wlochata
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2011-02
                                                              • 122

                                                              #120
                                                              Dot.: Sheinside

                                                              Pierwotnie opublikowany przez NinaSimone
                                                              Czesc dziewczyny chce zamowic ta parke http://www.sheinside.com/Khaki-Hoode...-cat-1735.html niestety jest one size.. i przeraza mnie, ze w biuscie ma 110cm .. cala reszta wymiarow jest ok .. Moze ktos ja ma?

                                                              Placac przelewem musze wybrac walute od razu i mam wybrac $ czy Zl?
                                                              Ja biorę zawsze w złotówkach też mam parkę, niby rozmiar S ale miała 110 w biuście i źle nie wygląda, wręcz mogłabym się pokusić o słowo idealnie. Wystarczyło, że ściągnęłam ją sobie tymi specjalnymi sznureczkami na dole i pod biustem i jest ok

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...